Кондиціонер Daikin

Як часто потрібно обслуговувати кондиціонер?

Щоб уміти визначати, чи потребує ваш кондиціонер обов'язкової сервісної перевірки, вам необхідно знати ознаки, які вказують на його некоректну роботу. Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися більше.

Чи обов'язкові сервісні перевірки?

Необхідність проведення обов'язкових сервісних перевірок залежить від того, скільки холодоагенту міститься у вашому кондиціонері. Якщо у блоці міститься менше трьох кілограмів холодоагенту, технічне обслуговування не потрібно. Якщо у ваш кондиціонер заправлено більше холодоагенту, застосовуються такі правила:

  • 5 TCO2 холодоагенту: потрібне щорічне техобслуговування

  • 50 TCO2 холодоагенту: потрібна сервісна перевірка блока кожні шість місяців

  • 500 TCO2 холодоагенту: потрібна сервісна перевірка блока кожні три місяці

Як розпізнати, що потрібно провести техобслуговування кондиціонера?

Хоча ви не зобов’язані виконувати перевірки в рамках регламентного техобслуговування, іноді це все ж необхідно. Навіть за відсутності помітних дефектів рекомендується перевіряти кондиціонер не рідше одного разу на рік, щоб переконатися в його бездоганній роботі. Ось ознаки, на які слід звернути увагу, оскільки вони можуть вказувати на необхідність негайного проведення техобслуговування кондиціонера.

  • Якщо ваш блок шумить більше, ніж зазвичай, можливо, забилися фільтри. Очистіть блок, видаливши пил за допомогою пилососа. Якщо шум не припиняється або чути стукіт або деренчання, можливо, виникла механічна проблема.

  • Якщо кондиціонеру потрібно більше часу для охолодження приміщення, значить, рівень холодоагенту занадто низький.

  • Якщо через ваш кондиціонер зросли витрати на електроенергію, це може означати, що блок встановлено неправильно і його необхідно перевірити.

Зв'яжіться з фахівцем

У разі необхідності проведення обслуговування рекомендується звернутися до сертифікованого установника.

Знайти установника Daikin у вашому регіоні можна на нашому сайті.

 

Релевантні статті