Skip to main content

Комплексна кліматична система для підприємства харчової промисловості

Нещодавно компанія Daikin поставила комплексну кліматичну систему для задоволення потреб у охолодженні підприємства харчової промисловості в Угорщині. Кінцевий користувач працює у сфері харчових добавок, виготовляючи добавки на рослинній основі, включаючи веганські білки.

Установлене обладнання

2 руфтопи

2 холодильні машини зі спіральним компресором, що працюють на R-32

9 зовнішніх блоків Split-Sky-Air

Загальна холодопродуктивність: 800 кВт при охолодженні

Витрата повітря: 24 000 м³/год

Про проект

На підприємстві харчової промисловості застосовуються передові технології, що забезпечують оптимальне використання сировини, виробництво функціональних білкових інгредієнтів, а також високоякісних веганських та вегетаріанських продуктів. При цьому використовується успішно розроблений та запатентований процес комплексного використання насіння соняшника, який потребує інноваційних технологій та кліматичної системи, здатної їх підтримувати.

Кліматична система Daikin застосовуватиметься для технологічного охолодження труб, резервуарів та компонентів із нержавіючої сталі, а також для розподілу охолодженого повітря у приміщеннях та на складських площах.

Детальніше про проєкт, рішення й продукт

Екологічність, надійність та енергоефективність були надзвичайно важливими для цього проекту. Завдання щодо забезпечення екологічності було вирішено за рахунок установки холодильних машин лінійки Daikin Bluevolution, в яких використовується холодоагент R-32, що відрізняється низькими прямими та непрямими викидами CO2 та можливостями з вилучення та переробки.

Докладніше про вилучення та переробку холодоагенту R-32 див. тут

Надійність була гарантована і підкріплена великим досвідом Daikin у використанні R-32 і безпрецедентною кількістю установок обладнання по всьому світу.

Енергоефективність — найцікавіший аспект.

Компанія Daikin задовольнила потреби підприємства в енергоефективності, використовуючи варіант природного охолодження без перенесення, що передбачає відключення компресорів холодильних машин за низької температури зовнішнього повітря. При цьому за рахунок низької температури зовнішнього повітря досягається охолодження води та економія енергії.

Рішення Daikin з природним перенесенням не містить гліколю на стороні води, що знижує вимоги до технічного обслуговування та дозволяє уникнути ризику забруднення в системах технологічного охолодження. Для кінцевого користувача було дуже важливо, щоб кліматична система була безпечною з точки зору можливого забруднення та ефективною.

Релевантні статті

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?