Skip to main content

Візьміть під свій контроль комфорт у всьому будинку й витрати на електроенергію

Рішення Daikin для офісних і великих будівель значно зменшують експлуатаційні витрати за рахунок використання енергоефективного кліматичного обладнання.

Зосередьтеся на своєму бізнесі

Зосередьтеся на своєму бізнесі

Ваш комфорт — наш пріоритет. Завдяки кліматичним рішенням компанії Daikin ви і ваші співробітники можуть працювати в комфортному оточенні. Ми пропонуємо найбільш енергоефективні рішення, щоб ви могли зосередити свою енергію на основному бізнесі.

Інвестуйте в енергоефективність

Інвестиції в рішення Daikin заощаджує гроші в довгостроковій перспективі. Ваші витрати на опалення й охолодження становлять не менше 50% від споживання енергії, а це означає, що установка енергоефективного кліматичного рішення значною мірою вплине на загальну вартість енергії.

Ваш особистий представник Daikin

Ваш особистий представник Daikin

Щоб гарантувати найкраще обслуговування клієнтів, ми призначаємо єдиний контакт Daikin для вашого проекту. Цей представник готовий допомогти вам на всіх фазах проекту, від первісного мозкового штурму до технічного обслуговування після установки.

Комплексне рішення клімат-контролю для вашого будинку

Ми пропонуємо кліматичні рішення для офісів і великих будівель: від енергоефективного опалення й кондиціонування повітря до нашої системи керування будинком. Дізнайтесь більше про варіанти, що пропонуються для вашої будівлі.

Наші різноманітні внутрішні блоки ідеально інтегруються у структуру вашої офісної будівлі.

Легке оновлення або заміна існуючого кліматичного рішення.

Блоки Daikin вважаються «готовими до модернізації». При високій енергоефективності й мінімальних витратах на установку ви швидко отримаєте віддачу від інвестиції.

Повторне використання існуючих трубопроводів і електропроводки для офісів і великих будівель

Наші рішення для офісів і великих будівель розроблені для швидкої установки, повторно використовують існуючі трубопроводи й електропроводку, щоб виключити додаткові витрати та звести до мінімуму час простою.

Мінімізація витрат на установку для офісів і великих будівель

Блоки з багатоваріантною установкою, такі як абсолютно плоский касетний блок Daikin, відмінно вбудовуються в стандартні стельові плити для мінімізації витрат на установку.

Інтегрується з обладнанням інших виробників для офісів і великих будівель

Система керування бізнесом Intelligent Touch Manager інтегрується з обладнанням інших виробників.

Від невеликих офісів до гігантських хмарочосів

Не має значення, великий у вас проект або малий, у нас є системи нагрівання й охолодження, що ідеально підійдуть для вашої будівлі. Виберіть розмір будівлі або необхідні характеристики, щоб знайти ідеальне рішення.

 • Невеликі офіси

  Наше рішення Sky Air ідеально підходить для невеликих приміщень, при цьому для кожного блока передбачене окреме керування.

 • Офісні будівлі середнього розміру

  Наші рішення VRV можуть задовольнити всім вашим кліматичним потребам. Ідеальне рішення для малих і середніх приміщень, централізоване або окреме керування для кожного блока.

 • Великі офісні будівлі та хмарочоси

  Холодильні машини і обладнання для підготовки повітря є оптимальним рішенням для приміщень середнього і великого розміру, адже охоплює всі ваші кліматичні потреби за допомогою системи централізованого керування.

 • Великі офісні фойє

  Повітряні завіси Biddle стабілізують кліматичні умови в приміщенні за рахунок скорочення втрат при нагріванні та кондиціонуванні повітря. Повітряні завіси Biddle підвищують енергоефективність до 72%.

 • Інтелектуальні засоби керування

  Система керування бізнесом і intelligent Touch Manager дають змогу контролювати мікроклімат в будь-якому місці та в будь-який час. Вибір між централізованим або локальним керуванням, програмування таймера, оптимізація споживання електроенергії за допомогою наших інструментів оптимізації енергоспоживання та легка інтеграція з обладнанням інших виробників.

 • Свіже повітря

  Дихайте свіжим і здоровим повітрям, використовуючи наші вентиляційні установки. Ідеальне рішення для приміщень від середнього до дуже великого розміру, сумісне з усіма рішеннями компанії Daikin з використанням наших систем кондиціонування повітря.

bg-image

Immogra case

Read how Daikin’s VRV IV system delivers modern aesthetics with invisible integration of HVAC.

  bg-image

  Claerhout Communication House office case

  Read about why advertising agency Claerhout Communication House opted for our VRV total solution for their new open landscape office building.

  bg-image

  Velocity case

  Learn how Daikin helped Velocity improve its green credentials by installing a Daikin VRV heat recovery system.

   bg-image

   VMD business centre case

   Discover how our heat pumps provided a total climate solution for Croatia's tallest office building.

   bg-image

   Crystal tower case

   Discover how Daikin provides a modern, energy-efficient and versatile air conditioning solution for the entire building.

    bg-image

    Torre Serenissima case

    An 11-storey office building, the Torre Serenissima serves as the headquarters of the Brescia Padova Motorway in Verona, Italy. Equipped with an outdated R-22 refrigerant system, we gave the Torre Serenissima a full upgrade to deliver more energy efficiency and comfort.

    bg-image

    Ми завжди до ваших послуг

    Система HVAC (ОВК), що добре обслуговується, має більшу цінність і забезпечує безперервну роботу. Вжиття заходів для продовження строку служби вашої установки гарантує відсутність негативного впливу на продуктивність праці та здоров'я співробітників.

    Докладніше

    Знайти більше інформації

    Потрібна допомога?

    Знайти більше інформації

    Потрібна допомога?

    Знайти більше інформації

    Потрібна допомога?

    Потрібна допомога?