Візьміть під свій контроль комфорт у всьому будинку й витрати на електроенергію

Візьміть під свій контроль комфорт у всьому будинку й витрати на електроенергію

Рішення Daikin для офісних і великих будівель значно зменшують експлуатаційні витрати за рахунок використання енергоефективного кліматичного обладнання.

Зосередьтеся на своєму бізнесі

Ваш комфорт — наш пріоритет. Завдяки кліматичним рішенням компанії Daikin ви і ваші співробітники можуть працювати в комфортному оточенні. Ми пропонуємо найбільш енергоефективні рішення, щоб ви могли зосередити свою енергію на основному бізнесі.

Інвестуйте в енергоефективність

Інвестиції в рішення Daikin заощаджує гроші в довгостроковій перспективі. Ваші витрати на опалення й охолодження становлять не менше 50% від споживання енергії, а це означає, що установка енергоефективного кліматичного рішення значною мірою вплине на загальну вартість енергії.

energyefficiency_offices.png

Ваш особистий представник Daikin

Щоб гарантувати найкраще обслуговування клієнтів, ми призначаємо єдиний контакт Daikin для вашого проекту. Цей представник готовий допомогти вам на всіх фазах проекту, від первісного мозкового штурму до технічного обслуговування після установки.

Комплексне рішення клімат-контролю для вашого будинку

Ми пропонуємо кліматичні рішення для офісів і великих будівель: від енергоефективного опалення й кондиціонування повітря до нашої системи керування будинком. Дізнайтесь більше про варіанти, що пропонуються для вашої будівлі.

1 5 4 2 3 6 building.jpg

1. Вхід і прийом

  • Мінімізуйте втрати гарячого й холодного повітря через вхід за допомогою нашої повітряної завіси Biddle і досягніть до 72% економії, підключивши її не до електромережі, а до наших теплових насосів.
  • Інтелектуальні програми полегшують клімат-контроль у всьому будинку, а наша система керування будинком (BMS) дозволяє інтегрувати й контролювати всі аспекти вашої будівлі (опалення, охолодження, електрика, освітлення, ліфти тощо).

2. Офісний простір

  • Унікальний, абсолютно плоский касетний блок інтегрується в підвісні стелі й завдяки тихій роботі не порушує тишу в офісі.
  • Дихайте тільки свіжим і здоровим повітрям без цвілі й алергенів.

3. Кімната для переговорів

  • Організація інтер'єра з високими стелями і використанням системи теплої підлоги для нагрівання повітря внизу.

4. Кухня та туалет

  • Легка інтеграція рішень для гарячого водопостачання на кухнях і в туалетах.

5. Серверна кімната

  • Надійне технічне охолодження до -20°C у серверних.

6. Кімната для зустрічей

  • Датчик руху направляє потік повітря подалі від людей і автоматично перемикає блок у режим енергозбереження або вимикає його, коли виявляє, що в приміщенні нікого немає.

Наші різноманітні внутрішні блоки ідеально інтегруються у структуру вашої офісної будівлі.

Касетні блоки для офісів і великих будівель

Касетний блок

Конструкція наших стельових касетних блоків забезпечує оптимальний повітряний потік у всіх типах малих і великих приміщень, звільняючи місце на стінах і підлозі. Пропонуючи найбільший асортимент блоків на ринку, ми гарантуємо ідеальне поєднання з вашим будинком і внутрішнім плануванням.

Відкрийте для себе наш абсолютно плоский касетний блок

Відкрийте для себе наш круглопотоковий касетний блок

рішення для офісів: блок канального типу

Канальний блок

Блоки канального типу ідеально підходять для всіх видів інтер'єрів, тому що вони легко зливаються з будь-яким оточенням. Вони непомітно встановлюються у підвісних стелях, так що видні тільки вентиляційні отвори.

настінні блоки для офісів

Настінний блок

Наші настінні блоки всесвітньо визнані за свій дизайн. Їх гладка й елегантна зовнішність надає клімат-контролю стиль.

Підстельові блоки для офісів і великих будівель

Підстельовий блок

Підстельові касетні блоки відзначаються універсальністю. Це ідеальне рішення для приміщень без підвісних стель або з обмеженим простором. Окреме керування заслінками й різні кути випуску повітря спрощують інтеграцію в будь-який інтер'єр.

Підлогові блоки для офісів і великих будівель

Підлоговий блок

Блоки підлогового типу ідеально підходять для приміщень із високими стелями. Їхня мала відстань до підлоги оптимально підходить для опалення або охолодження вздовж периметра.

Легке оновлення або заміна існуючого кліматичного рішення.

Блоки Daikin вважаються «готовими до модернізації». При високій енергоефективності й мінімальних витратах на установку ви швидко отримаєте віддачу від інвестиції.

replacement_logo.png
Повторне використання існуючих трубопроводів і електропроводки для офісів і великих будівель

Наші рішення для офісів і великих будівель розроблені для швидкої установки, повторно використовують існуючі трубопроводи й електропроводку, щоб виключити додаткові витрати та звести до мінімуму час простою.

Мінімізація витрат на установку для офісів і великих будівель

Блоки з багатоваріантною установкою, такі як абсолютно плоский касетний блок Daikin, відмінно вбудовуються в стандартні стельові плити для мінімізації витрат на установку.

Інтегрується з обладнанням інших виробників для офісів і великих будівель

Система керування бізнесом Intelligent Touch Manager інтегрується з обладнанням інших виробників.

Від невеликих офісів до гігантських хмарочосів

Не має значення, великий у вас проект або малий, у нас є системи нагрівання й охолодження, що ідеально підійдуть для вашої будівлі. Виберіть розмір будівлі або необхідні характеристики, щоб знайти ідеальне рішення.

office-small-710x460.png

Невеликі офіси

Наше рішення Sky Air ідеально підходить для невеликих приміщень, при цьому для кожного блока передбачене окреме керування.

Springbok_Daikin17_MarieMero-229.png

Офісні будівлі середнього розміру

Наші рішення VRV можуть задовольнити всім вашим кліматичним потребам. Ідеальне рішення для малих і середніх приміщень, централізоване або окреме керування для кожного блока.

Office-large-710x460.png

Великі офісні будівлі та хмарочоси

Холодильні машини і обладнання для підготовки повітря є оптимальним рішенням для приміщень середнього і великого розміру, адже охоплює всі ваші кліматичні потреби за допомогою системи централізованого керування.

Office-lobby-710x460.png

Великі офісні фойє

Повітряні завіси Biddle стабілізують кліматичні умови в приміщенні за рахунок скорочення втрат при нагріванні та кондиціонуванні повітря. Повітряні завіси Biddle підвищують енергоефективність до 72%.

offices-controls.png

Інтелектуальні засоби керування

Система керування бізнесом і intelligent Touch Manager дають змогу контролювати мікроклімат в будь-якому місці та в будь-який час. Вибір між централізованим або локальним керуванням, програмування таймера, оптимізація споживання електроенергії за допомогою наших інструментів оптимізації енергоспоживання та легка інтеграція з обладнанням інших виробників.

freshair.png

Свіже повітря

Дихайте свіжим і здоровим повітрям, використовуючи наші вентиляційні установки. Ідеальне рішення для приміщень від середнього до дуже великого розміру, сумісне з усіма рішеннями компанії Daikin з використанням наших систем кондиціонування повітря.

Immogra office

Immogra case

Read how Daikin’s VRV IV system delivers modern aesthetics with invisible integration of HVAC.

Claerhout Communication House office case

Read about why advertising agency Claerhout Communication House opted for our VRV total solution for their new open landscape office building.

Claerhout Communication house
Velocity

Velocity case

Learn how Daikin helped Velocity improve its green credentials by installing a Daikin VRV heat recovery system.

VMD business centre case

Discover how our heat pumps provided a total climate solution for Croatia's tallest office building.

VMD business centre
Crystal Tower

Crystal tower case

Discover how Daikin provides a modern, energy-efficient and versatile air conditioning solution for the entire building.

Torre Serenissima case

An 11-storey office building, the Torre Serenissima serves as the headquarters of the Brescia Padova Motorway in Verona, Italy. Equipped with an outdated R-22 refrigerant system, we gave the Torre Serenissima a full upgrade to deliver more energy efficiency and comfort.

Torre Serenissima
supplier_serviceprovider1200x340.jpg
 

Ми завжди до ваших послуг

Система HVAC (ОВК), що добре обслуговується, має більшу цінність і забезпечує безперервну роботу. Вжиття заходів для продовження строку служби вашої установки гарантує відсутність негативного впливу на продуктивність праці та здоров'я співробітників.

Докладніше