Наш асортимент продукції

Тепловий насос повітря-повітря

Теплові насоси повітря-повітря

Теплові насоси повітря-повітря Daikin використовують поновлюване джерело енергії зовнішнього повітря для ефективного обігріву та охолодження вашого будинку.

Air to water low temperature

Низькотемпературні теплові насоси повітря-вода

Низькотемпературні блоки Daikin Altherma використовують технологію теплових насосів повітря-вода для високоенергоефективного нагрівання, охолодження і ГВП.

Високотемпературні повітря-вода

Високотемпературні теплові насоси повітря-вода

Наш високотемпературний блок Daikin Altherma з тепловим насосом легко замінить старі системи опалення та ГВП.

Гібридний тепловий насос

Гібридний тепловий насос

Ефективне поєднання поновлюваних і традиційних джерел енергії з технологією гібридного теплового насоса Daikin Altherma для опалення, охолодження та гарячого водопостачання.

Газовий конденсаційний

Газові конденсаційні бойлери

Газові конденсаційні бойлери Daikin є дуже енергоефективними і простими в установці, що робить їх ідеальними для реконструкцій і заміни традиційних газових бойлерів.

Конденсація рідкого палива

Конденсаційний бойлер на рідкому паливі

Компанія Daikin пропонує найбільш ефективні бойлери на рідкому паливі, з використанням інноваційної технології конденсації для опалення будинку та гарячого водопостачання.

Тепловий насос земля-вода

Геотермальні теплові насоси

Геотермальний тепловий насос Daikin отримує тепло від землі та ефективно забезпечує нагрівання, охолодження і гаряче водопостачання.

Тепловий насос ГВП

Тепловий насос ГВП

Виберіть найбільш енергоефективну систему нагрівання гарячої води на ринку — нашу систему теплових насосів ГВП.

Sky Air

Sky Air

Комплексна система кондиціонування повітря Daikin Sky Air забезпечує опалення, охолодження, вентиляцію й очищення повітря для невеликих і середніх будівель.

VRV

VRV

Системи Daikin VRV забезпечують комплексне кліматичне рішення для будь-якої великої або невеликої будівлі. Оригінальний, інноваційний та енергоефективний продукт Daikin.

Інтелектуальні системи керування

Системи управління

Daikin пропонує рішення для повного і постійного контролю за всіма системами: від централізованого онлайн-управління мікрокліматом у вашому домі до систем мультизонального керування будівлею.

Вентиляція

Вентиляція

Від невеликих систем із рекуперацією теплоти до великих вентиляційних установок — компанія Daikin пропонує численні рішення для вентиляції, що забезпечують подавання свіжого повітря та створюють здорову й комфортну атмосферу в житлових, комерційних і промислових приміщеннях.

air purification

Очищення повітря

Повітроочисники Daikin запобігають симптомам астми і алергії шляхом вилучення частинок пилу і пилку з повітря та захищають ваше здоров'я, відфільтровуючи бактерії і віруси.

Повітряна завіса Biddle

Повітряні завіси Biddle

Запобігання втратам тепла і підтримання комфортної атмосфери в приміщеннях завдяки використанню повітряних завіс Biddle.

Холодильні машини

Холодильні машини й обладнання на стороні повітря

Daikin пропонує ефективні та надійні холодильні машини з водяним і повітряним охолодженням, а також вентиляційні установки і фанкойли для великих або маленьких об'єктів.

Холодильне обладнання

Холодильне обладнання

Системи охолодження Daikin розроблені для надійного й ефективного промислового та комерційного охолодження

air-handling-units-header.jpg

Вентиляційні установки та системи вентиляції

Daikin забезпечує високоефективні вентиляційні установки для невеликих і великих обсягів вентиляції та циркуляції свіжого повітря у будь-якій будівлі.

Rooftop_header.jpg

Руфтопи

Руфтопи Daikin — це комплексне готове до роботи рішення, в якому внутрішня та зовнішня частини системи попередньо з'єднані.

Daikin Altherma HPC

Конвектори для теплового насоса

Daikin Altherma HPC — це внутрішній блок для теплового насоса, який можна підключити до системи підлогового опалення та замінити застарілі радіатори. Практично безшумна робота й елегантний дизайн роблять його відмінним варіантом для спалень і віталень

Рішення для кожної кліматичної потреби

Daikin пропонує найбільший вибір рішень для нагрівання та охолодження з урахуванням всіх умов і особистих переваг. Виберіть застосування та дізнайтеся більше про доступні варіанти.