Рішення для кожної кліматичної потреби

Daikin пропонує найбільший вибір рішень для нагрівання та охолодження з урахуванням всіх умов і особистих переваг. Виберіть застосування та дізнайтеся більше про доступні варіанти.

Наш асортимент продукції

LowTemperature_500x330.png

Низькотемпературні теплові насоси повітря-вода

Низькотемпературні блоки Daikin Altherma використовують технологію теплових насосів повітря-вода для високоенергоефективного нагрівання, охолодження і ГВП.

HighTemperature_500x330.png

Високотемпературні теплові насоси повітря-вода

Наш високотемпературний блок Daikin Altherma з тепловим насосом легко замінить старі системи опалення та ГВП.

Hybrid_500x330.png

Гібридний тепловий насос

Ефективне поєднання поновлюваних і традиційних джерел енергії з технологією гібридного теплового насоса Daikin Altherma для опалення, охолодження та гарячого водопостачання.

AirtoAir_500x330.png

Теплові насоси повітря-повітря

Теплові насоси повітря-повітря Daikin використовують поновлюване джерело енергії зовнішнього повітря для ефективного обігріву та охолодження вашого будинку.

GroundSource_500x330.png

Геотермальні теплові насоси

Геотермальний тепловий насос Daikin отримує тепло від землі та ефективно забезпечує нагрівання, охолодження і гаряче водопостачання.

DomesticHotWaterHP_500x330.png

Тепловий насос ГВП

Виберіть найбільш енергоефективну систему нагрівання гарячої води на ринку — нашу систему теплових насосів ГВП.

OilBoilers_500x330.png

Конденсаційний бойлер на рідкому паливі

Компанія Daikin пропонує найбільш ефективні бойлери на рідкому паливі, з використанням інноваційної технології конденсації для опалення будинку та гарячого водопостачання.

GasBoilers_500x330.png

Газові конденсаційні бойлери

Газові конденсаційні бойлери Daikin є дуже енергоефективними і простими в установці, що робить їх ідеальними для реконструкцій і заміни традиційних газових бойлерів.

HPConvector_500x330.png

Конвектори для теплового насоса

Daikin Altherma HPC — це внутрішній блок для теплового насоса, який об'єднує в собі функції нагрівання та охолодження.

HotWaterTank_500x330.png

Баки для побутової гарячої води

Теплові насоси Daikin та бойлери для ГВП забезпечують гарячу воду в будь-який час, коли вона потрібна; оптимізуйте ефективність використання енергії за допомогою додаткових сонячних панелей.

SkyAir_500x330.png

Sky Air

Комплексна система кондиціонування повітря Daikin Sky Air забезпечує опалення, охолодження, вентиляцію й очищення повітря для невеликих і середніх будівель.

AHU_500x330.png

Вентиляційні установки та системи вентиляції

Daikin забезпечує високоефективні вентиляційні установки для невеликих і великих обсягів вентиляції та циркуляції свіжого повітря у будь-якій будівлі.

ControlSystems_500x330.png

Системи управління

Daikin пропонує рішення для повного і постійного контролю за всіма системами: від централізованого онлайн-управління мікрокліматом у вашому домі до систем мультизонального керування будівлею.

VRV_500x330.png

VRV

Системи Daikin VRV забезпечують комплексне кліматичне рішення для будь-якої великої або невеликої будівлі. Оригінальний, інноваційний та енергоефективний продукт Daikin.

Chiller_500x330.png

Холодильні машини й обладнання на стороні повітря

Daikin пропонує ефективні та надійні холодильні машини з водяним і повітряним охолодженням, а також вентиляційні установки і фанкойли для великих або маленьких об'єктів.

Refrigeration_500x330.png

Холодильне обладнання

Системи охолодження Daikin розроблені для надійного й ефективного промислового та комерційного охолодження

AirCurtains_500x330.png

Повітряні завіси Biddle

Запобігання втратам тепла і підтримання комфортної атмосфери в приміщеннях завдяки використанню повітряних завіс Biddle.

Icoon Rooftop 2_16x9.png

Дахові блоки («руфтопи»)

Руфтопи Daikin — це комплексне готове до роботи рішення, в якому внутрішня та зовнішня частини системи попередньо з'єднані.