Рішення для кожної кліматичної потреби

Daikin пропонує найбільший вибір рішень для нагрівання та охолодження з урахуванням всіх умов і особистих переваг. Виберіть застосування та дізнайтеся більше про доступні варіанти.

Наш асортимент продукції

Низькотемпературні теплові насоси повітря-вода

Низькотемпературні блоки Daikin Altherma використовують технологію теплових насосів повітря-вода для високоенергоефективного нагрівання, охолодження і ГВП.

Високотемпературні теплові насоси повітря-вода

Наш високотемпературний блок Daikin Altherma з тепловим насосом легко замінить старі системи опалення та ГВП.

Гібридний тепловий насос

Ефективне поєднання поновлюваних і традиційних джерел енергії з технологією гібридного теплового насоса Daikin Altherma для опалення, охолодження та гарячого водопостачання.

Тепловий насос ГВП

Виберіть найбільш енергоефективну систему нагрівання гарячої води на ринку — нашу систему теплових насосів ГВП.

Теплові насоси повітря-повітря

Теплові насоси повітря-повітря Daikin використовують поновлюване джерело енергії зовнішнього повітря для ефективного обігріву та охолодження вашого будинку.

Геотермальні теплові насоси

Геотермальний тепловий насос Daikin отримує тепло від землі та ефективно забезпечує нагрівання, охолодження і гаряче водопостачання.

Sky Air

Комплексна система кондиціонування повітря Daikin Sky Air забезпечує опалення, охолодження, вентиляцію й очищення повітря для невеликих і середніх будівель.

Конденсаційний бойлер на рідкому паливі

Компанія Daikin пропонує найбільш ефективні бойлери на рідкому паливі, з використанням інноваційної технології конденсації для опалення будинку та гарячого водопостачання.

Газові конденсаційні бойлери

Газові конденсаційні бойлери Daikin є дуже енергоефективними і простими в установці, що робить їх ідеальними для реконструкцій і заміни традиційних газових бойлерів.

Вентиляційні установки та системи вентиляції

Daikin забезпечує високоефективні вентиляційні установки для невеликих і великих обсягів вентиляції та циркуляції свіжого повітря у будь-якій будівлі.

Системи управління

Daikin пропонує рішення для повного і постійного контролю за всіма системами: від централізованого онлайн-управління мікрокліматом у вашому домі до систем мультизонального керування будівлею.

VRV

Системи Daikin VRV забезпечують комплексне кліматичне рішення для будь-якої великої або невеликої будівлі. Оригінальний, інноваційний та енергоефективний продукт Daikin.

Холодильне обладнання

Системи охолодження Daikin розроблені для надійного й ефективного промислового та комерційного охолодження

Холодильні машини й обладнання на стороні повітря

Daikin пропонує ефективні та надійні холодильні машини з водяним і повітряним охолодженням, а також вентиляційні установки і фанкойли для великих або маленьких об'єктів.

Повітряні завіси Biddle

Запобігання втратам тепла і підтримання комфортної атмосфери в приміщеннях завдяки використанню повітряних завіс Biddle.