Skip to main content

Ще більше можливостей у День Daikin

Більше інновацій, більше зростання, більше відповідальності, більше різноманітності, більше поваги і більше радості.
У компанії Daikin ми вважаємо, що слід найповнішою мірою насолоджуватися кожним днем нашого життя.

Надихаючі інновації

Надихаючі інновації

Ви, так само як і ми, рішуче налаштовані на пошук рішень? Посідаючи провідні позиції в сфері енергоефективності, ми вважаємо, що наш прогресивний підхід до розробки продуктів забезпечує безпрецедентну якість і гнучкість наших комплексних рішень.

Професійне зростання

Особистісний розвиток

Ми вважаємо, що високоякісні продукти і послуги є результатом праці талановитих співробітників. Саме тому ми вирішили інвестувати в особистісний розвиток та відкривати можливості для зростання протягом всієї кар'єри.

Кар'єри у співтоваристві

Співтовариство Daikin

Дуже важливо отримувати задоволення від роботи.
Святковість і спільна робота сприяють побудові міцніших стосунків між колегами.
Візьміть участь у цікавих заходах, організованих нашою Групою організації розваг Daikin Entertainment Team, і ви будете почувати себе як вдома.

bg-image

Міжнародні стажування

Ви недавно закінчили ВУЗ і маєте міжнародні амбіції? Програма міжнародного стажування Daikin Europe International Traineeship пропонує вибраним учасникам можливість набути міжнародного досвіду в поєднанні з активним навчанням і, таким чином, отримати потужний імпульс, щоб розпочати свою кар'єру в компанії Daikin.

Поговоріть з нашим талановитим співробітником

 • Фіерлє

  «Наша робота в Службі технічної підтримки полягає у розв'язанні проблем і наданні відповідей з будь-яких технічних питань нашим клієнтам за кордоном. Наш відділ втілює три ключові цінності: швидкість, надійність і дружелюбність. Ми наполегливо працюємо, щоб реалізовувати ці цінності на практиці щодня. Для нас дуже важливо бути надійною системою підтримки для наших клієнтів».

 • Берт

  «Підтримання відкритого транскордонного спілкування має важливе значення для багатонаціональної компанії. Працюючи у Групі цифрового маркетингу EMEA Digital Marketing Team компанії Daikin, я часто відвідую партнерські офіси за кордоном, щоб поділитися з ними своїми матеріалами з комунікацій. Під час цих візитів я постійно відчуваю сильну корпоративну культуру Daikin, коли працюю з людьми, які не тільки є кращими в бізнесі, а й мають фантастичний командний дух».

 • Бас

  «Daikin — прогресивна компанія не тільки в техніці, але й в області управління персоналом. Я розпочав свою роботу в якості стажера, а через два роки став штатним співробітником на посаді керівника виробництва. Можливість отримати досвід адміністративної роботи та заслужити посаду в Групі керівників виробництва Production Supervisor Team надало мені різноманітність і гнучкість, які я бажав побачити в своїй кар'єрі».

 • Йонас

  «Позиція міжнародного стажера в компанії Daikin забезпечила мені відмінний старт для роботи в компанії в найкращій для мене ролі. Перевага міжнародного стажера полягає в можливості працювати з різними відділами, в тому числі нашою штаб-квартирою в Остенді, Бельгія, а також з партнерськими офісами за кордоном. В якості інженера-консультанта з продажів на європейському і африканському ринку я застосовую навички і досвід, здобути під час стажування, щоб приймати і виконувати цікаві завдання кожен день.

 • Лінн

  «Я починав ще в 2011 році в Центрі постачання, але незабаром зацікавився технічною і проектною стороною бізнесу. Оскільки компанія Daikin заохочує внутрішню ротацію, я прийняв рішення про перехід у ІТ-відділ. Це стало насправді великим кроком уперед, оскільки дозволило мені зосередитися на особистісному зростанні і зміцненні своїх позицій у компанії.

Реалізуйте свій талант

Ми шукаємо унікальні особистості, які можуть застосувати свої таланти для зростання й лідерства.

Ваш талант

 • Сповнений рішучості знайти рішення
 • Шукаю можливості для ще більшого особистісного зростання
 • Поважаю себе та інших
 • Бажаю сприяти сталому розвитку

Наші сильні сторони

 • Ми міжнародні за своєю природою. Штаб-квартира в регіоні EMEA є плавильним котлом для різних національностей і культур, що має сильний зв'язок з нашою японською спадщиною.
 • Ми прагматичні. Ми стимулюємо підприємницький дух і надихаємо наших співробітників розвивати власну кар'єру.
 • Ми шанобливі. Ми пропонуємо вам можливості розвитку та зростання через велику кількість навчальних програм, навчання на робочому місці й гнучкість ротації між робочими місцями, щоб ви змогли задовольнити свої власні амбіції.
 • Ми є лідером на ринку. Як провідний іноватор у нашій галузі, ми пропонуємо вам стабільність і широке поле можливостей для працевлаштування.

Подайте заявку на вакансію і реалізуйте свій талант

Ми завжди шукаємо нових колег, які зможуть реалізувати свій талант. Ознайомтесь із нашими наявними вакансіями і подайте онлайн-заявку.

Шукаєте можливість для свого кар'єрного росту?

Ви молодий випускник ВУЗу і маєте міжнародні амбіції?

Ви студент і шукаєте цікаві можливості для стажування?

Ви ідеальний співробітник компанії Daikin, але не бачите вакансію, яка відповідає вашому досвіду?

Направте своє резюме у вигляді відкритої заявки — мі завжди готові взяти на роботу інноваційних співробітників!

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?