header_installers.png

Створіть свій бізнес з Daikin

Ми пропонуємо найширший асортимент високоякісних теплових насосів, кондиціонерів, вентиляційних установок, холодильного обладнання та промислових систем, доступних на ринку.

Максимальний комфорт

Створіть клімат, що відповідає саме вашому способу життя

Висока якість

Розслабтеся й насолоджуйтесь перевагами установки надійних рішень

Енергоефективність

Наші енергоефективні й екологічні рішення

Сервіс

На наші програми післяпродажевої підтримки та сервісного обслуговування можна покластися


Бізнес-портал Daikin

Наш онлайн бізнес-портал надає вам миттєвий доступ до всієї інформації та інструментів для установки. Використовуйте цю потужну систему для отримання відповідей на питання, пошуку різноманітних матеріалів — від інструкцій і презентацій до відео та програмного забезпечення для вибору, та підтримки вашого бізнесу.

Найбільша мережа установників Daikin у Європі

Найбільша мережа в Європі

Компанія Daikin Europe заснована в Європі, посідає своє почесне місце на ринку вже понад 45 років, має досвід і мережу для створення інноваційних рішень для нагрівання та кондиціонування повітря. У нас є знання ринку й ресурси для задоволення ваших потреб. З нашим власним Європейським центром розвитку і акцентом на екологічно чисті продукти ми створюємо кліматичні рішення в Європі для Європи.

Рішення для кожної кліматичної потреби

Daikin пропонує найбільший вибір рішень для нагрівання та охолодження з урахуванням всіх умов і особистих переваг. Виберіть застосування та дізнайтеся більше про доступні варіанти.

Нагрівання та теплові насоси

Кондиціонування повітря

Очищення повітря

Системи ГВП

Вентиляція

Будьте в курсі останніх новин у галузі