Чоловік у будівельній касці працює з продуктом Daikin.

Створіть свій бізнес з Daikin

Ми пропонуємо найширший асортимент високоякісних теплових насосів, кондиціонерів, вентиляційних установок, холодильного обладнання та промислових систем, доступних на ринку.

Максимальний комфорт

Створіть клімат, що відповідає саме вашому способу життя

Висока якість

Розслабтеся й насолоджуйтесь перевагами установки надійних рішень

Енергоефективність

Економне використання енергії завдяки нашим енергоефективним рішенням

Сервіс

На наші програми післяпродажевої підтримки та сервісного обслуговування можна покластися


Бізнес-портал Daikin

Наш онлайн бізнес-портал надає вам миттєвий доступ до всієї інформації та інструментів для установки. Використовуйте цю потужну систему для отримання відповідей на питання, пошуку різноманітних матеріалів — від інструкцій і презентацій до відео та програмного забезпечення для вибору, та підтримки вашого бізнесу.

Програмне забезпечення для підбору мульти-спліт-систем

Простий веб-інструмент для підбору мульти-спліт-систем із нашого модельного ряду. Це дозволяє вибрати систему, що найбільше відповідає індивідуальним потребам кожного замовника.

Ознайомтеся з ним ЗАРАЗ

Рішення для вентиляції й покращення якості повітря в приміщенні

При проєктуванні нових будинків, слід враховувати багато речей. Крім конструкційних факторів, важливими аспектами є також опалення, охолодження й ще дещо, чим часто нехтують: якість повітря в приміщенні. Це важливо для здоров’я всіх нас.

Жінка стоїть і дивиться у вікно
Група людей, які посміхаються.

Найбільша мережа в Європі

Компанія Daikin Europe заснована в Європі, посідає своє почесне місце на ринку вже понад 45 років, має досвід і мережу для створення інноваційних рішень для нагрівання та кондиціонування повітря. У нас є знання ринку й ресурси для задоволення ваших потреб. З нашим власним Європейським центром розвитку і акцентом на енергоефективні продукти ми створюємо кліматичні рішення в Європі для Європи.

Звукоізоляційний кожух Daikin

Дотримуйтеся суворих вимог щодо рівня шуму, збільшуючи при цьому гнучкість застосування теплових насосів Sky Air і VRV завдяки зменшенню звукової потужності на величину до 10 дБ(А)

  • Спеціально розроблений для теплових насосів Sky Air і VRV
  • Перевірені на заводі дані щодо шуму, потужності й ефективності
  • Не потрібно додаткових розрахунків
будинок із садом з деревами

Рішення для кожної кліматичної потреби

Daikin пропонує найбільший вибір рішень для нагрівання та охолодження з урахуванням всіх умов і особистих переваг. Виберіть застосування та дізнайтеся більше про доступні варіанти.

Будьте в курсі останніх новин у галузі