Daikin | Передові й інноваційні технології

Передові й інноваційні технології

Daikin прагне створювати нові рішення, що стосується повітря, яким ми дихаємо. Відкрийте для себе технології, які ми використовуємо для поліпшення якості життя наших клієнтів.

replacementtechnology-710x460.png

Технології для модернізації

Модернізуйте свою систему для підвищення її енергоефективності, зменшення витрат на електроенергію та запобігання несподіваним несправностям, для забезпечення цілорічного комфорту.

header_bluevolution_710x460.jpg

Bluevolution

Наступне покоління продуктів, що працюють на R-32, відрізняються високою енергоефективністю та низьким впливом на навколишнє середовище.

header-vrv-v2.png

Змінний об'єм холодоагенту

VRV (від англ. Variable Refrigerant Volume — змінний об'єм холодоагенту) став першим в світі мульти-спліт-кондиціонером для комерційних будівель.

header-heating-domestic-hot-water.png

Daikin Altherma

Маючи понад 55-річний досвід в області розробки теплових насосів, Daikin пропонує широкий вибір теплових насосів для зниження експлуатаційних витрат і забезпечення високої енергоефективності.

seasonal_efficiency.jpg

Сезонна ефективність

Передова методика розробки і впровадження більш енергоефективних технологій для продуктів HVAC-R, що відповідають вимогам чинного законодавства або перевищують їх.

inverter_technology.jpg

Інверторна технологія

Інноваційна технологія, яка забезпечує максимальну енергоефективність, щоб створювати комфортні умови протягом усього року.

EDC-header.png

Європейський центр розвитку (EDC)

Ми проводимо дослідження і розробку новітніх мікрокліматичних технологій для європейського ринку.

compressor.jpg

Компресори Daikin

Компанія Daikin завжди відрізнялася своїми передовими технологіями виробництва компресорів і зараз пропонує величезний асортимент ротаційних, спіральних і одногвинтових компресорів.