Людина користується передовими й інноваційними технологіями Daikin на планшеті.

Передові й інноваційні технології

Daikin прагне створювати нові рішення, що стосується повітря, яким ми дихаємо. Відкрийте для себе технології, які ми використовуємо для поліпшення якості життя наших клієнтів.

IAQ banner image for hero 1670x860.jpg

Дихати свіжим повітрям — це гарне самопочуття

У середньому ми проводимо 90% свого часу в приміщенні — працюємо, робимо покупки або насолоджуємося часом, який приділяємо своїм близьким. Тому подача свіжого чистого повітря в приміщення ніколи не була настільки важливою для нашого гарного самопочуття, як зараз.

replacementtechnology-710x460.png

Технології для модернізації

Модернізуйте свою систему для підвищення її енергоефективності, зменшення витрат на електроенергію та запобігання несподіваним несправностям, для забезпечення цілорічного комфорту.

header_bluevolution_710x460.jpg

Bluevolution

Наступне покоління продуктів, що працюють на R-32, відрізняються високою енергоефективністю та низьким впливом на навколишнє середовище.

header-vrv-v2.png

Змінний об'єм холодоагенту

VRV (від англ. Variable Refrigerant Volume — змінний об'єм холодоагенту) став першим в світі мульти-спліт-кондиціонером для комерційних будівель.

header-heating-domestic-hot-water.png

Daikin Altherma

Маючи понад 55-річний досвід в області розробки теплових насосів, Daikin пропонує широкий вибір теплових насосів для зниження експлуатаційних витрат і забезпечення високої енергоефективності.

seasonal_efficiency.jpg

Сезонна ефективність

Передова методика розробки і впровадження більш енергоефективних технологій для продуктів HVAC-R, що відповідають вимогам чинного законодавства або перевищують їх.

inverter_technology.jpg

Інверторна технологія

Інноваційна технологія, яка забезпечує максимальну енергоефективність, щоб створювати комфортні умови протягом усього року.

EDC-header.png

Європейський центр розвитку (EDC)

Ми проводимо дослідження і розробку новітніх мікрокліматичних технологій для європейського ринку.

compressor.jpg

Компресори Daikin

Компанія Daikin завжди відрізнялася своїми передовими технологіями виробництва компресорів і зараз пропонує величезний асортимент ротаційних, спіральних і одногвинтових компресорів.

shirudo_logo_2x1.png

Технологія Shîrudo

Завдяки технології Shîrudo ваша система VRV на холодоагенті R-32 зможе створювати бажаний мікроклімат у невеликих приміщеннях вашого будинку без будь-яких додаткових заходів, необхідних з вашого боку. Дізнайтеся, яким чином технологія Shîrudo забезпечує максимальну гнучкість за своєю концепцією.