Skip to main content

Основні міжнародні клієнти (International Key Accounts – IKA)

Підтримка вашого бізнеса у всьому

Міжнародний діловий світ стає дуже складним для більшості компаній. Daikin бажає трохи полегшити ці щоденні ділові операції. Ось чому ми створили Групу основних міжнародних клієнтів (IKA): спеціальну команду провідних фахівців у сфері бізнес- і роздрібної торгівлі, які готові допомогти вашій компанії зорієнтуватися в HVAC-R-галузі та забезпечити оптимальний цілорічний комфорт і високу якість повітря для ваших клієнтів.

Ваш міжнародний бізнес-партнер

Група IKA працює на базі нашої європейської штаб-квартири і виступає в якості основного контакту для реалізації всіх міжнародних бізнес-можливостей. Спираючись на глобальну мережу колег і партнерів з різних секторів, наша команда може допомогти компанії отримати конкурентну перевагу, пропонуючи ефективність, прозорість і гнучкість бізнес-стратегій.

Ефективний установник
Ефективний установник

Економія часу і коштів, щоб збільшити прибуток від діяльності.

  • Короткі і прості комунікації впродовж проектного циклу
  • Ми пропонуємо широкий вибір високоефективних рішень HVAC-R
Прозорий бізнес
Прозорий бізнес

Досягніть кращого розуміння ситуації, щоб приймати розумні ділові рішення і задовольняти потреби вашої компанії.

  • Отримайте підтримку у тому, що стосується оптимізації витрат впродовж строку служби вашого обладнання для вентиляції та кондиціонування повітря
  • Консультації з питань чинних місцевих правил и вимог законодавства
Універсальне партнерство
Універсальне партнерство

Оцініть переваги гнучкості нашого партнерства — ми пропонуємо адаптовані стратегії відповідно до ваших потреб.

  • Від проектування до післяпродажевого обслуговування, ваш бізнес отримуватиме широку підтримку, щоб задовольнити всі ваші потреби на міжнародному рівні
  • Плани закупівель за найбільш вигідними цінами, включаючи знижки у випадку придбання певної кількості
Однорідність бізнесу
Однорідність бізнесу

Гармонізуйте свої способи роботи на всіх ринках шляхом стандартизації критеріїв проектування та придбання рішень HVAC-R.

  • Доступ до широкої мережі надійних сертифікованих Daikin установників та сервісних партнерів
Сталий бізнес

Додана вартість сталого розвитку

Створення стійкого бізнесу означає зосередження уваги на довгостроковій перспективі, і про довгострокову перспективу думають не тільки наші клієнти, но і ми самі.

Зараз наша група IKA здійснює моніторинг понад 800 об'єктів по всій Європі. Завдяки цьому ми отримуємо великі масиви даних про фактичне споживання електроенергії, витрати на ремонт і технічне обслуговування в розрізі кількох різних застосувань. На основі цих даних ми зможемо провести реалістичний і всебічний аналіз вартості нашого обладнання протягом усього строку його служби, отже наші клієнти отримають можливість порівняти поточні витрати і прийняти розумні бізнес-рішення.

Практичні приклади IKA

Наша група ІКА готова надати допомогу компаніям з різних бізнес-секторів: від магазинів у ділових центрах до супермаркетів, від автозаправних станцій до ресторанів і готелів. Ознайомтесь з практичними прикладами нашого співробітництва з основними клієнтами, щоб побачити, як ми можемо адаптувати свої послуги і допомогти вашій компанії досягти успіху.

Магазин у діловому центрі

Компанія Daikin цілком розуміє позитивний вплив створення протягом усього року комфортного мікроклімату у магазині для ваших клієнтів. Саме тому ми пропонуємо поєднання продуктів і послуг, спрямовані на підвищення якості роботи та рівня комфорту вашого магазину при мінімальних витратах на енергію.

Супермаркет

Супермаркети і роздрібні продуктові магазини мають особливі потреби в плані опалення, охолодження, вентиляції та холодильного обладнання. Не кажучи вже, що витрати на електроенергію також відіграють дуже важливу роль. IKA може виступати вашим партнером, який буде контролювати всі установки та відстежувати загальне споживання електроенергії у вашому магазині.

Практичні приклади супермаркетів

Практичні приклади супермаркетів IKA
Практичні приклади АЗС IKA

Магазини на АЗС і магазини повсякденного попиту

Приміщення малого або середнього розміру, численні відвідувачі та тривалий час роботи, як правило, означають особливі потреби щодо HVAC-R-обладнання. Чим менше торгова площа, тим менший виторг і важливіше питання експлуатаційних витрат. Дізнайтеся про те, як ми адаптуємо наше холодильне обладнання та рішення рекуперації теплоти до потреб магазинів на АЗС і магазинів повсякденного попиту.

Практичні приклади АЗС

Практичні приклади магазинів повсякденного попиту

Ресторан

Воду можна нагрівати багатьма способами, але не всі вони можуть вважатись екологічними. Тепловий насос може не тільки забезпечувати екологічне ГВП, але також подбати про ваші потреби в опаленні й охолодженні. Дізнайтеся, як ми допомогли всесвітньо відомій мережі ресторанів оптимізувати їх бізнес-практику.

Практичні приклади ресторанів

Практичні приклади ресторанів IKA

Готелі

Компанія Daikin пропонує інноваційні рішення класу «преміум» з управління мікрокліматом, опалення та охолодження, що відповідають мінливим вимогам професіоналів готельного сектора, забезпечуючи при цьому максимальний комфорт для гостей.

Практичні приклади готелів

Докладніше

Додаткова інформація

Для отримання більш докладної інформації або відповідей на питання про групу IKA звертайтеся до нас:

Daikin Europe N.V. - Brussels Office

Chaussée de Mons 1424
1070 Anderlecht - Belgium (Бельгія)

Тел.: +32 2 529 61 24
keyaccounts@daikineurope.com

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?