Корпорація Daikin — про нас

Про нас

Наша ціль

Ми прагнемо пропонувати високоякісну продукцію та комплексні кліматичні рішення для створення комфортних та екологічних умов у приміщеннях для всіх людей і регіонів світу.

Daikinbrand-photogrid.png

Бренд Daikin

Ми застосовуємо свої знакові технології та економічно ефективні рішення, щоб сформувати майбутнє опалення, охолодження, вентиляції та холодильних систем та гарантувати клієнтам, що вони можуть покластися на Daikin при виборі рішень для максимального комфорту.

Innovation3-500x330.png

Інновації

Ми прагнемо пропонувати високоякісні продукти сьогодні і виступаємо лідером розробки енергозберігаючих технологій для майбутнього.

environmental-500x330.png

Екологічна відповідальність

Ми завжди попереду в справі зменшення впливу на навколишнє середовище. Саме тому ми включаємо «зелену» практику і екологічні рішення в усе, чим ми займаємось.

Основні цінності Daikin Europe Group:

  • Абсолютна надійність - прагнення до побудови відносин, основаних на довірі та відкритості, з клієнтами, колегами, діловими партнерами і спільнотами.
  • Ініціативне управління - прагнення до побудови компанії шляхом заохочення та винагородження ініціатив і відмінної роботи усіх співробітників.
  • Гармонійні персональні відносини - відданість робочому місцю, де всі працюють разом з метою досягнення поставлених цілей і виконання завдань, що стоять перед компанією Daikin

Корпоративна соціальна відповідальність (Corporate Social Responsibility – CSR)

Як частина глобальної Daikin Group, компанія Daikin Europe прагне стати лідером світового класу в кожному аспекті її бізнесу. У компанії Daikin корпоративна соціальна відповідальність — це не просто добра ініціатива. Вона вбудована в ДНК компанії і формує корпоративну культуру. В Основних цінностях, Філософії групи і Посібнику з корпоративної етики обговорюється те, як Daikin бажає вести бізнес і розподіляти обов'язки між компанією та іншими сторонами.

Філософія групи

Керівництво компанії Daikin сформулювало чітку Філософію Daikin Group для формування базових принципів, які поділяють усі в Daikin Group. Філософія Daikin Group дає всім в групі можливість пропонувати інноваційні ідеї та пропозиції, приймати відповідальні та гнучкі рішення в процесі роботи.

Корпоративна етика

Корпоративна етика Daikin виражає базові цінності та являє собою основу для прийняття рішень. Дотримання букви і духу високих етичних і правових норм поведінки, незалежно від того, чи встановлені вони законом, — особиста відповідальність і обов'язок кожного співробітника Daikin Europe Group.

Якість організації

Протягом багатьох років Daikin Europe N.V. визнавали добре керованим та організованим бізнесом, який відповідає усім європейським стандартам виробництва та відповідально ставиться до питань безпеки та добробуту своїх працівників. Ми додержуємось усіх чинних нормативних положень щодо зайнятості, правил техніки безпеки та охорони здоров'я, у ряді випадків створюючи кращі умови, ніж це вимагається, та забезпечуємо для співробітників потрібне навчання та підтримку на робочому місці.

Докладніше