Skip to main content

Створіть ідеальний мікроклімат з Daikin

Маючи більше ніж 60-річний досвід досліджень та інновацій у сфері клімат-контролю, ми впевнені, що ідеальний клімат вимагає більше, ніж просто нагрівання й охолодження.

Максимальний комфорт

Створіть клімат, що відповідає способу життя ваших клієнтів

Висока якість

Насолоджуйтесь упевненістю, яка приходить з надійними рішеннями

Енергоефективність

Гарантія енергоефективності при використанні наших рішень із використання енергії з поновлюваних джерел

Інтелектуальні засоби керування

Дайте користувачам можливість управління за допомогою програми Daikin і смарт-програмування

bg-image

Зустрічайте нашого супергероя: Система VRV 5 із рекуперацією теплоти

Рішення для клімат-контролю наступного покоління, спеціально розроблене для декарбонізації будівель.

Нова система VRV 5 з рекуперацією теплоти має дійсно неймовірні експлуатаційні характеристики, які забезпечують максимальний комфорт і універсальність при значному зниженні впливу будівлі на навколишнє середовище.

Бізнес-портал Daikin

Наш онлайн бізнес-портал надає вам миттєвий доступ до всієї потрібної інформації. Використовуйте цю потужну систему для отримання відповідей на питання, пошуку різноманітних матеріалів — від BIM і CAD креслень до інструментів, які допомагають у створенні найефективніших рішень, та підтримки вашого бізнесу.

Інформаційне моделювання будинків

Нова бібліотека BIM-об’єктів Daikin дає змогу архітекторам, консультантам та установникам планувати монтаж HVAC-систем та усунути проблеми під час будівництва, зменшивши ймовірність помилок при проектуванні та установці, таким чином заощаджуючи час та кошти.

Від невеликих будинків до великих офісних приміщень

У нас є рішення для нагрівання та охолодження, які будуть відповідати вашим потребам, незалежно від того, будуєте ви дім, проектуєте магазин або займаєтесь реконструкцією готелю. Виберіть тип будівлі та почніть свій проект разом з нами.

bg-image

Ми допоможемо вам реалізувати своє бачення

Наші інженери з відділу продажів пройшли необхідне навчання, щоб надавати вам підтримку на кожному етапі вашого проекту. Ми пропонуємо широкий спектр тренінгів і семінарів, присвячених нашому програмному забезпеченню для вибору обладнання й моделювання систем, а наші фахівці BREEAM допоможуть вам у проектуванні екологічних будинків. Фокусуючи увагу на інноваціях та енергоефективних продуктах, ми створюємо кліматичні рішення в Європі для Європи.

bg-image

Звукоізоляційний кожух Daikin

Дотримуйтеся суворих вимог щодо рівня шуму, збільшуючи при цьому гнучкість застосування теплових насосів Sky Air і VRV завдяки зменшенню звукової потужності на величину до 10 дБ(А)

  • Спеціально розроблений для теплових насосів Sky Air і VRV
  • Перевірені на заводі дані щодо шуму, потужності й ефективності
  • Не потрібно додаткових розрахунків

Будьте в курсі останніх новин у галузі

Рішення для кожної кліматичної потреби

Daikin пропонує величезний вибір рішень для нагрівання та охолодження з урахуванням всіх умов і особистих переваг. Виберіть застосування та дізнайтеся більше про доступні варіанти.

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?