Skip to main content

Daikin — лідер у сфері технологій сезонної ефективності

bg-image

На передньому краї інновацій

Наша місія заснована на інноваціях і зобов'язанні пропонувати споживачам найбільш екологічні і енергоефективні продукти. Коли Європейський Союз видав директиву EcoDesign (2009/125/EC), законодавчий акт, що встановив мінімальні стандарти ефективності для пов'язаних із споживанням енергії продуктів, ми були готові зустріти виклик.

У 2010 році компанія Daikin стала першим виробником HVAC-R-обладнання і взагалі виробником, що ввів поняття сезонної ефективності, за яким стояла передова методика розробки і впровадження більш енергоефективних технологій для зниження експлуатаційних витрат і негативного впливу на довкілля.

Ця ініціатива створила основу для Daikin, щоб стати проактивним лідером, який не тільки відповідає майбутнім вимогам законодавства, але й перевершує їх завдяки використанню новітніх технологій.

Що таке сезонна ефективність?

Сезонна ефективність визначає справжню енергоефективність систем опалення та охолодження протягом періоду одного року. На відміну від попередніх показників опалення й охолодження сезонна ефективність відстежує щоденну роботу системи, враховуючи коливання температури і перебування в режимі очікування. Через рік дані сезонної ефективності надають поглиблену і більш достовірну картину споживання електроенергії. Це допомагає споживачам вживати потрібних заходів для зменшення впливу їх систем на навколишнє середовище.

Сезонна ефективність і класи енергоефективності

Для забезпечення дотримання цих стандартів енергоефективності Директива Ecodesign Європейського Союзу вимагає нанесення затверджених етикеток із зазначенням класів енергоефективності на всю продукцію Daikin. Ці класи демонструють енергетичну ефективність при нагріванні й охолодженні та дозволяють споживачам легко порівнювати моделі.

 • Клас енергоефективності - LOT 10

  Формування класів теплових насосів повітря-повітря.

 • Клас енергоефективності - LOT 1 і 2

  Формування класів систем нагрівання на водній основі.

 • Клас енергоефективності - LOT 6

  Формування класів і перевірка технічних даних вентиляційних блоків.

 • Eco Design - Entr LOT1

  Перевірка технічних даних холодильного обладнання.

Раціональне використання енергії

З 2010 року компанія Daikin включила сезонну ефективність у свій широкий асортимент продукції, щоб допомогти споживачам знизити витрати і досягти більш високих рівнів енергоефективності. Ознайомтесь з деякими сучасними кліматичними рішеннями Daikin, в яких використовується сезонна ефективність для задоволення вимог промислового, комерційного і житлового секторів.

 • Daikin Sky Air

  Sky Air — провідний в галузі модельний ряд блоків Daikin для невеликих комерційних приміщень. Модельний ряд Sky Air призначений для оптимізації сезонного енергоспоживання та досягає рівнів А++ як при охолодженні, так і в режимі нагрівання.

 • Спліт-системи Daikin

  Спліт-система Daikin охоплює широкий спектр внутрішніх блоків, відповідаючи високим стандартам дизайну та експлуатаційних якостей. Енергозберігаючі функції, такі як датчик руху і тижневий таймер, що допомагають досягти класу А+++ сезонної ефективності.

 • Daikin VRV

  Технологія Daikin VRV призначена для досягнення високої сезонної ефективності в комерційному секторі. Змінна температура холодоагенту (VRT) забезпечує досягнення обладнанням модельного ряду VRV найвищих рівнів комфорту і ефективності для кінцевих користувачів.

 • Холодильні машини Daikin

  Холодильні машини Daikin втілюються у собі передові технології, забезпечують найвищу енергоефективність та зменшують експлуатаційні витрати.

 • Daikin Altherma

  Як бестселер серед теплових насосів Daikin Altherma забезпечує менші рівні викидів за рахунок використання поновлюваної енергії та екологічно чистих технологій.

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?