Сезонна ефективність

Daikin — лідер у сфері технологій сезонної ефективності

На передньому краї інновацій

Наша місія заснована на інноваціях і зобов'язанні пропонувати споживачам найбільш екологічні і енергоефективні продукти. Коли Європейський Союз видав директиву EcoDesign (2009/125/EC), законодавчий акт, що встановив мінімальні стандарти ефективності для пов'язаних із споживанням енергії продуктів, ми були готові зустріти виклик.

У 2010 році компанія Daikin стала першим виробником HVAC-R-обладнання і взагалі виробником, що ввів поняття сезонної ефективності, за яким стояла передова методика розробки і впровадження більш енергоефективних технологій для зниження експлуатаційних витрат і негативного впливу на довкілля.

Ця ініціатива створила основу для Daikin, щоб стати проактивним лідером, який не тільки відповідає майбутнім вимогам законодавства, але й перевершує їх завдяки використанню новітніх технологій.

сезонна ефективність

Що таке сезонна ефективність?

Сезонна ефективність визначає справжню енергоефективність систем опалення та охолодження протягом періоду одного року. На відміну від попередніх показників опалення й охолодження сезонна ефективність відстежує щоденну роботу системи, враховуючи коливання температури і перебування в режимі очікування. Через рік дані сезонної ефективності надають поглиблену і більш достовірну картину споживання електроенергії. Це допомагає споживачам вживати потрібних заходів для зменшення впливу їх систем на навколишнє середовище.

Сезонна ефективність і класи енергоефективності

Для забезпечення дотримання цих стандартів енергоефективності Директива Ecodesign Європейського Союзу вимагає нанесення затверджених етикеток із зазначенням класів енергоефективності на всю продукцію Daikin. Ці класи демонструють енергетичну ефективність при нагріванні й охолодженні та дозволяють споживачам легко порівнювати моделі.

Lot10-photogrid.png

Клас енергоефективності - LOT 10

Формування класів теплових насосів повітря-повітря.

Lot1-2-photogrid.png

Клас енергоефективності - LOT 1 і 2

Формування класів систем нагрівання на водній основі.

Lot6-photogrid.png

Клас енергоефективності - LOT 6

Формування класів і перевірка технічних даних вентиляційних блоків.

EntrLOT1.png

Eco Design - Entr LOT1

Перевірка технічних даних холодильного обладнання.

Раціональне використання енергії

З 2010 року компанія Daikin включила сезонну ефективність у свій широкий асортимент продукції, щоб допомогти споживачам знизити витрати і досягти більш високих рівнів енергоефективності. Ознайомтесь з деякими сучасними кліматичними рішеннями Daikin, в яких використовується сезонна ефективність для задоволення вимог промислового, комерційного і житлового секторів.

skyair_RZAG-LV1.png

Daikin Sky Air

Sky Air — провідний в галузі модельний ряд блоків Daikin для невеликих комерційних приміщень. Модельний ряд Sky Air призначений для оптимізації сезонного енергоспоживання та досягає рівнів А++ як при охолодженні, так і в режимі нагрівання.

bluevolution_emura_710x460.jpg

Спліт-системи Daikin

Спліт-система Daikin охоплює широкий спектр внутрішніх блоків, відповідаючи високим стандартам дизайну та експлуатаційних якостей. Енергозберігаючі функції, такі як датчик руху і тижневий таймер, що допомагають досягти класу А+++ сезонної ефективності.

vrv-485x200.png

Daikin VRV

Технологія Daikin VRV призначена для досягнення високої сезонної ефективності в комерційному секторі. Змінна температура холодоагенту (VRT) забезпечує досягнення обладнанням модельного ряду VRV найвищих рівнів комфорту і ефективності для кінцевих користувачів.

Chiller-product-485x200.png

Холодильні машини Daikin

Холодильні машини Daikin втілюються у собі передові технології, забезпечують найвищу енергоефективність та зменшують експлуатаційні витрати.

altherma-500x330.png

Daikin Altherma

Як бестселер серед теплових насосів Daikin Altherma забезпечує менші рівні викидів за рахунок використання поновлюваної енергії та екологічно чистих технологій.