Skip to main content

Історичний готель обирає екологічне оновлення — систему VRV L∞P by Daikin з тепловими насосами

Лас-Аренас, Валенсія

Коли постало питання про модернізацію наявних систем VRV для зменшення витрат на технічне обслуговування та подальшого покращення комфорту, вибір рішення для заміни з меншими викидами CO2 стало головним завданням.

Архітектурно виразний п'ятизірковий готель Balneirio Las Arenas, розташований на Плайя-де-лас-Аренас у Валенсії, було побудовано у 1898 р. Його філософія зосереджена на пропонуванні гостям і відвідувачам розкоші та комфорту.

Турбота про довкілля також посідає центральне місце у кредо готелю. Коли постало питання про модернізацію наявних систем VRV для зменшення витрат на технічне обслуговування та подальшого покращення комфорту, вибір рішення для заміни з меншими викидами CO2 стало головним завданням.

Вже маючи досвід співпраці з Daikin, готель вирішив замінити наявні теплові насоси на систему VRV L∞ P by Daikin з тепловими насосами, оскільки головними цілями реконструкції були екологічність і зниження експлуатаційних витрат.

Власник готелю обрав систему VRV з тепловими насосами і рекуперацією теплоти, що отримує тепло з приміщень, які потребують охолодження, та повторно використовує його для обігріву більш холодних приміщень в інших частинах будівлі, забезпечуючи таким чином величезну економію. 

 

 

Виконано вчасно і в межах бюджету

Спочатку виконання програми було заплановано на два роки, але щоб звести до мінімуму незручності для гостей, проект виконали за рекордні шість місяців, скориставшись закриттям готелю через пандемію Covid-19.

«Швидкість виконання завдяки підтримці Daikin забезпечила проведення усіх робіт відповідно до встановленого графіка».

Хесус Перес (Jesus Perez), спеціаліст з монтажу кондиціонерів у рамках програми модернізації. 

Загалом було замінено 88 зовнішніх блоків. При цьому 485 наявних внутрішніх блоків залишилися на своїх місцях, завдяки чому вдалося отримати такі переваги, як економія коштів і значне скорочення часу реалізації проекту.

Роботи включали перетворення існуючої двотрубної системи на тритрубну конфігурацію та розширення системи шляхом додавання внутрішніх блоків для створення кращого мікроклімату у фойє. 

bg-image

«Ми досягли нашої мети щодо ефективного клімат-контролю за допомогою бренду преміум-класу, який пропонує комфорт і якість повітря в приміщеннях, на які заслуговують наші клієнти, на додаток до екологічності та поваги до навколишнього середовища — головної цінності для наших готелів». 

Карлос Бога (Carlos Boga), директор, Готель Las Arenas Spa Hotel 

Вимоги до проекту

Кондиціонування повітря
Повітряна завіса
Очищення повітря
Керування
Опалення
ГВП
Холодильне обладнання
Вентиляція

Рік установки

2022

Установлені системи

  • Замінено 88 зовнішніх блоків, у тому числі 22 нові системи VRV з рекуперацією теплоти
  • 60 розподільних коробок — заміна 2-трубної системи на 3-трубну
  • 24 внутрішні блоки обслуговують фойє

Комфорт завдяки швидкому реагуванню на зміну умов 

Система з рекуперації теплоти забезпечує максимальний комфорт для гостей і відвідувачів у приміщеннях для проведення заходів і конференц-залах готелю.

Окремі температурні зони дозволяють створювати бажані мікрокліматичні умови у кожному номері, залежно від індивідуальних уподобань або діяльності. У рамках реконструкції було встановлено рішення Daikin для керування intelligent Touch Manager mini BMS з хмарним підключенням. Це дозволяє керівництву готелю дистанційно забезпечувати рівень комфорту, одночасно надаючи повний контроль для оптимізації використання енергії.

 

L∞P by Daikin

Цей проект є прикладом філософії L∞P by Daikin, що передбачає повторне використання доступних ресурсів у відповідальний і якісний спосіб. 

У цьому проекті економіка замкнутого циклу реалізована на двох рівнях. Перш за все, мідні труби та внутрішні блоки первісної системи були збережені, що значно зменшило потрібні ресурси та час реалізації проекту. По-друге, нова система LOOP by Daikin VRV з тепловими насосами повторно використовує холодоагент, який залишився після виведення з експлуатації 

Було збережено 485 наявних внутрішніх блоків, що забезпечило економію коштів і значно скоротило час виконання проекту.

систем. Холодоагент регенерується, тобто він якісно переробляється, щоб мати таку саму якість, як первинний холодоагент, з тією різницею, що він не споживає ресурси Землі. 

Масштабна реконструкція, проведена в готелі Balneario Las Arenas, демонструє, як сучасні технології можуть дозволити будівлям скоротити викиди вуглекислого газу та зменшити суми у рахунках за електроенергію й газ швидко та економічно ефективно, просто замінивши зовнішні блоки. 

Готель продовжує працювати в набагато більш екологічний та ефективний спосіб, захищаючи навколишнє середовище, одночасно зменшуючи витрати та покращуючи комфорт. 

Планування

Нові блоки VRV забезпечують незалежний клімат-контроль для номерів і конференц-зон, максимально підвищуючи комфорт для гостей. 

Типова будівля

Хмарне підключення дає керівництву готелю повний контроль для оптимізації використання енергії. 

Будівельний комплекс

Встановлена на даху система VRV L∞P by Daikin з тепловими насосами й рекуперацією теплоти зменшує викиди вуглекислого газу готелю й витрати на технічне обслуговування. 

Релевантні статті

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?