Skip to main content

Центр розвитку Daikin EMEA Development Center (EDC)

Інвестиції в інновації

Місія EDC

Місія EDC

Ми прагнемо бути лідером у галузі досліджень і розробок на світовому ринку опалення і ГВП, пропонуючи інноваційні рішення HVAC-R, що відповідають сучасним екологічним вимогам.

Логотип EDC

Бачення EDC

Кожен новий прорив починається як новий проект. Проект стає прототипом, який потім оцінюють, вдосконалюють, затверджують, і він стає кінцевим продуктом. Цей кінцевий продукт потім випускають ринок, відстежують та визначають шляхи майбутніх поліпшень. В цілому, цей процес відповідає суті EDC.

Саме в EDC Daikin перетворює проведені дослідження на кліматичні технології завтрашнього дня. Його штаб-квартири розташовані в Остенді і Генті (Бельгія), а філіали — у Гюглінгені (Німеччина), Пльзені (Чехія), Стамбулі (Туреччина) і Мантуї (Італія). EDC представляє собою міжнародну мережу, що працює в напрямку інновацій і вдосконалень у галузі HVAC-R шляхом наукових досліджень і розробок.

Маючи великий досвід розробки новітніх опалювальних рішень, EDC зараз виступає в якості основного центру розвитку Daikin Base Development Centre, де проводиться тестування і створення нових технологій опалення і продуктів для Європи, Близького Сходу і Африки (EMEA).

Бачення EDC

Інвестиції в наші кадри та інфраструктуру

Ми інвестували близько 13 мільйонів євро в технології та інфраструктуру для створення EDC. Після оновлення існуючих об'єктів, із створенням нових високотехнологічних лабораторій для випробувань, ЕСО стало місцем, де оцінюється робота наших продуктів з точки зору створення комфортних умов, енергоефективності та надійності у всіх кліматичних умовах.

EDC складається з декількох відділень, у тому числі Розробки продукції, Надійності і Відповідності нормативним вимогам. Очолюють ці відділення інженери, які мають досвід роботи у різних галузях та отримали можливість працювати разом, щоб сформувати майбутнє HVAC-R.

Бажаєте приєднатися до нашої команди EDC?

Ми як раз шукаємо нових співробітників для нашого талановитого колективу EDC! Якщо ви захоплені розробками новітніх технологій і бажаєте працювати в високотехнологічному середовищі, можливо, це робота для вас. Запрошуємо подавати заявки випускників зі ступенем магістра в технічній області, які мають великий інтерес до продукції компанії Daikin.

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?