Skip to main content

Інверторна технологія Daikin

Рішення, спрямоване на економне використання енергії.

інверторна технологія

Усунення втрат енергії

Кондиціонери та теплові насоси підтримують задану температуру шляхом охолодження, коли температура в приміщенні піднімається вище уставки, і нагрівання, коли падає нижче уставки.

Замість того, щоб витрачати енергію при вмиканні та вимиканні, інвертор регулює частоту обертання двигуна, зменшуючи або збільшуючи її таким чином, що він працює безперервно і більш ефективно в довгостроковій перспективі. Підтримуючи стабільний темп, наша інверторна технологія зменшує споживання на 30% у порівнянні з традиційними системами, що вмикаються і вимикаються.

Наша інверторна технологія схожа на біг. Більше енергії споживається при проходженні спринтерської дистанції з подальшою зупинкою, ніж при бігу з постійним темпом.

Кондиціонери неінверторного типу

Кондиціонери неінверторного типу

Блок, що працює за схемою: старт-стоп і зупинка, перебування в режимі очікування, потім знову старт-стоп і зупинка, витрачає більше енергії.

Кондиціонери інверторного типу

Кондиціонери інверторного типу

При підтриманні відповідного темпу блок продовжує працювати, не втрачаючи енергію.

Постійний комфорт зі сталим мікрокліматом

Інвертор безперервно регулює холодо- і теплопродуктивність відповідно до температури в приміщенні. У поєднанні зі зменшеною кількістю зупинок і пусків він постійно підтримує ідеальну температуру.

До 30% зменшення споживання електроенергії

Інвертор контролює і регулює показники відповідно до температури зовнішнього повітря, коли це необхідно. Замість того, щоб витрачати енергію при вмиканні та вимиканні, інвертор регулює частоту обертання двигуна таким чином, що він працює більш ефективно в довгостроковій перспективі.

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?