Skip to main content

Лідер у сфері систем кондиціонування

Завдяки нашому широкому асортименту енергоефективних кондиціонерів ви завжди знайдете рішення для охолодження й опалення, яке відповідає вашим потребам.

енергоефективні технології кондиціонування повітря майбутнього
енергоефективні технології кондиціонування повітря майбутнього

Енергоефективні технології майбутнього

Наші рішення для охолодження відповідають найвищим класам енергоефективності на ринку. Завдяки нашій зосередженості на відновлюваних джерелах енергії й інноваційних технологіях ви отримуєте вигоду від комплексного рішення, яке максимально підвищує окупність ваших інвестицій. Наша відданість справі розробки екологічно чистих кліматичних рішень гарантує, що блоки Daikin не тільки відповідають вимогам, але навіть випереджають на роки вперед стандарти, визначені у законодавстві.

хороший дизайн блока кондиціонування повітря emura

Гарний дизайн залишається непомітним

Завдяки нашому широкому асортименту внутрішніх блоків і варіантів дизайну ви завжди знайдете кліматичні рішення, які підходять для вашого інтер’єру.

оптимальний комфорт завдяки кондиціонуванню повітря
оптимальний комфорт завдяки кондиціонуванню повітря

Ваш комфорт — наш пріоритет.

Наші кондиціонери виконують набагато більше функцій, ніж охолодження повітря. Вони ретельно врівноважують температуру, опалення, рівень вологості й чистоту повітря, щоб створити найкомфортніший мікроклімат у приміщеннях.

засоби керування кондиціонером
засоби керування кондиціонером

Просте керування використанням енергії

Клімат-контроль має бути простим, інтуїтивно зрозумілим, інтелектуальним і енергоефективним. Шукаєте рішення для дому або бізнесу? Ми готові запропонувати низку систем, які допоможуть вам взяти мікроклімат у приміщеннях під контроль.

Спліт-система кондиціонування повітря для одного приміщення

Для однієї кімнати

Одинарна спліт-система з’єднує один внутрішній блок з одним зовнішнім блоком для простоти монтажу й безпосереднього охолодження та опалення.

мульти-спліт система кондиціонування повітря для вашого дому

Для всього вашого будинку

Завдяки повітряно-повітряним тепловим насосам Daikin ви можете підключити до одного зовнішнього блока до п’яти внутрішніх блоків, щоб ефективно охолоджувати або опалювати до п’яти різних кімнат. Температуру в кожній кімнаті можна регулювати окремо.

НОВИНКА! Під'єднайте бак ГВП та 3 внутрішні блоки до повітряно-повітряного теплового насоса.

кондиціонування повітря для комерційних будинків

Для приміщень комерційного або промислового призначення

Система безпосереднього випарювального охолодження (DX) і водяна система Daikin дозволяють підключити необмежену кількість внутрішніх блоків до однієї зовнішньої системи для забезпечення охолодження, опалення, вентиляції й гарячого водопостачання. Температуру в окремих кімнатах і зонах можна регулювати індивідуально.

Різні варіанти дизайну для вашого інтер'єру

Кондиціонування повітря в будівлях усіх типів

Незалежно від того, чи ви домовласник, власник магазину або менеджер готелю, кондиціонери Daikin забезпечать вам і вашим гостям комфорт і прохолоду. Виберіть тип будівлі й почніть свій проєкт разом із нами.

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?