Лідер у сфері систем кондиціонування

Лідер у сфері систем кондиціонування

Наш широкий спектр енергоефективних систем кондиціонування забезпечує нагрівання й охолодження повітря в приміщеннях протягом усього року.

енергоефективні технології кондиціонування повітря майбутнього

Енергоефективні технології майбутнього

Наші рішення для охолодження відповідають найвищим класам енергоефективності на ринку. Враховуючи використання поновлювальної енергії та інноваційних технологій, таких як інвертор і рекуперація теплоти, ви отримуєте вигоду від комплексного рішення, що значно збільшує віддачу від інвестицій. Наша відданість справі розробки екологічно чистих кліматичних рішень гарантує, що блоки Daikin не тільки відповідають вимогам, але навіть випереджають на роки вперед стандарти, визначені у законодавстві.

хороший дизайн блока кондиціонування повітря emura

Гарний дизайн залишається непомітним

Пропонуючи різноманітні варіанти дизайну різних типів блоків, ми працюємо разом з вами, щоб створити найбільш комфортний мікроклімат, що буде ідеально доповнювати інтер'єр.

оптимальний комфорт завдяки кондиціонуванню повітря

Ваш комфорт — наш пріоритет.

Наші кондиціонери виконують набагато більше функцій, ніж охолодження повітря. Вони ретельно врівноважують температуру, опалення, рівень вологості та чистоту повітря, щоб створити найбільш комфортний клімат.

засоби керування кондиціонером

Управління використанням енергії

Клімат-контроль повинен бути простим, інтуїтивно зрозумілим, інтелектуальним і енергоефективним. Шукаєте рішення для дому або бізнеса? Ми готові запропонувати цілий ряд систем, які допоможуть вам взяти мікроклімат під контроль.

Спліт-система кондиціонування повітря для одного приміщення

Одне приміщення

 • Спліт-система
 • Підключення 1 внутрішнього блока до 1 зовнішнього блока
 • Нагрівання та охолодження 1 приміщення
 • Проста установка
мульти-спліт система кондиціонування повітря для вашого дому

Дім

 • Мульти-спліт-система
 • Підключення до 9 внутрішніх блоків до 1 зовнішнього блока
 • Охолоджує, нагріває і забезпечує ГВП для до 9 різних приміщень
 • Роздільне управління мікрокліматом у приміщеннях
кондиціонування повітря для комерційних будинків

Комерційні й промислові будівлі

 • Системи прямого розширення (DX) і системи на водній основі
 • Підключення необмеженої кількості внутрішніх блоків до 1 зовнішнього блока
 • Охолодження, нагрівання, вентиляція та забезпечення ГВП
 • Контроль окремих зон і приміщень
 • Холодопродуктивність понад 10 МВт

Різні варіанти дизайну для вашого інтер'єру

FTXA-AW_1_01.4_installation-pictures.jpg

Настінний блок

Наші настінні блоки всесвітньо визнані за свій відмінний дизайн. Їх гладка й елегантна зовнішність надає клімат-контролю стиль.

підлоговий блок кондиціонування повітря

Підлоговий блок

Блоки підлогового типу розподіляють кондиціоноване повітря або випромінюють тепло, так само як традиційні радіатори. Мінімалістичний дизайн і плавні лінії блока легко вписуються в сучасний інтер'єр.

conceiled-ceiling.png

Канальний блок

Блоки канального типу ідеально підходять для всіх приміщень, тому що вони легко зливаються з будь-яким оточенням. Вони непомітно встановлюються у підвісних стелях, так що видні тільки вентиляційні отвори.

касетний блок кондиціонування повітря

Касетний блок

Конструкція наших стельових касетних блоків забезпечує оптимальний повітряний потік у всіх типах малих і великих приміщень, звільняючи місце на стінах і підлозі. Пропонуючи найбільший асортимент блоків на ринку, ми гарантуємо ідеальне поєднання з вашим будинком і внутрішнім плануванням.

ceiling-suspended.png

Підстельовий блок

Підстельові касетні блоки відзначаються універсальністю. Це ідеальне рішення для приміщень без підвісних стель або з обмеженим простором. Окреме керування заслінками й різні кути випуску повітря спрощують інтеграцію в будь-який інтер'єр.

Кондиціонування повітря для будівель будь-якого типу

Теплові насоси Daikin здатні забезпечити охолодження і в житловому будинку, і в магазині, і в готелі. Виберіть тип будівлі та почніть свій проект разом з нами.