Лідер у сфері систем кондиціонування

Лідер у сфері систем кондиціонування

Завдяки нашому широкому асортименту енергоефективних кондиціонерів ви завжди знайдете рішення для охолодження й опалення, яке відповідає вашим потребам.

енергоефективні технології кондиціонування повітря майбутнього

Енергоефективні технології майбутнього

Наші рішення для охолодження відповідають найвищим класам енергоефективності на ринку. Завдяки нашій зосередженості на відновлюваних джерелах енергії й інноваційних технологіях ви отримуєте вигоду від комплексного рішення, яке максимально підвищує окупність ваших інвестицій. Наша відданість справі розробки екологічно чистих кліматичних рішень гарантує, що блоки Daikin не тільки відповідають вимогам, але навіть випереджають на роки вперед стандарти, визначені у законодавстві.

хороший дизайн блока кондиціонування повітря emura

Гарний дизайн залишається непомітним

Завдяки нашому широкому асортименту внутрішніх блоків і варіантів дизайну ви завжди знайдете кліматичні рішення, які підходять для вашого інтер’єру.

оптимальний комфорт завдяки кондиціонуванню повітря

Ваш комфорт — наш пріоритет.

Наші кондиціонери виконують набагато більше функцій, ніж охолодження повітря. Вони ретельно врівноважують температуру, опалення, рівень вологості й чистоту повітря, щоб створити найкомфортніший мікроклімат у приміщенні.

засоби керування кондиціонером

Просте керування використанням енергії

Клімат-контроль має бути простим, інтуїтивно зрозумілим, інтелектуальним і енергоефективним. Шукаєте рішення для дому або бізнесу? Ми готові запропонувати низку систем, які допоможуть вам взяти мікроклімат у приміщенні під контроль.

Спліт-система кондиціонування повітря для одного приміщення

Для однієї кімнати

Одинарна спліт-система з’єднує один внутрішній блок з одним зовнішнім блоком для простоти монтажу й безпосереднього охолодження та опалення.

мульти-спліт система кондиціонування повітря для вашого дому

Для всього вашого будинку

Завдяки повітряно-повітряним тепловим насосам Daikin ви можете підключити до одного зовнішнього блока до п’яти внутрішніх блоків, щоб ефективно охолоджувати або опалювати до п’яти різних кімнат. Температуру в кожній кімнаті можна регулювати окремо.

кондиціонування повітря для комерційних будинків

Для приміщень комерційного або промислового призначення

Система безпосереднього випарювального охолодження (DX) і водяна система Daikin дозволяють підключити необмежену кількість внутрішніх блоків до однієї зовнішньої системи для забезпечення охолодження, опалення, вентиляції й гарячого водопостачання. Температуру в окремих кімнатах і зонах можна регулювати індивідуально.

Різні варіанти дизайну для вашого інтер'єру

FTXA-AW_1_01.4_installation-pictures.jpg

Настінні блоки

Настінні блоки Daikin представлені в різних стилях і конфігураціях, і всі вони визнані на міжнародному рівні за свої численні функції й переваги та видатний дизайн.

підлоговий блок кондиціонування повітря

Підлогові блоки

Підлогові блоки Daikin забезпечують чудовий комфорт і надають стилю завдяки мінімалістичному дизайну й компактним розмірам.

conceiled-ceiling.png

Блоки канального типу

Блоки канального типу Daikin ідеально підходять для всіх приміщень, тому що вони легко вписуються в будь-який інтер'єр. Вони непомітно встановлюються у підвісних стелях, так що видимі тільки вентиляційні отвори.

касетний блок кондиціонування повітря

Стельові касетні блоки

Конструкція стельових касетних блоків Daikin забезпечує оптимальний повітряний потік у малих і великих приміщеннях всіх типів, звільняючи місце на стінах і підлозі. Daikin пропонує найбільший асортимент блоків на ринку, гарантуючи ідеальне поєднання з вашим будинком і внутрішнім плануванням.

ceiling-suspended.png

Підстельові касетні блоки

Наші підстельові касетні блоки — це ідеальне рішення для приміщень без підвісних стель або з обмеженим простором. Завдяки окремому керуванню заслінками й різним кутам випуску повітря вони з легкістю адаптуються до будь-якого інтер’єру.

Кондиціонування повітря в будівлях усіх типів

Незалежно від того, чи ви домовласник, власник магазину або менеджер готелю, кондиціонери Daikin забезпечать вам і вашим гостям комфорт і прохолоду. Виберіть тип будівлі й почніть свій проєкт разом із нами.