Skip to main content

Наше співтовариство Daikin

Ще більше радості в День Daikin!

bg-image

Веселощі і розваги — важлива частина Дня Daikin!

Разом ми плануємо і проводимо численні заходи для нашого співтовариства Daikin. Різноманітні заходи, від фестивалів до спортивних турнірів і багато чого іншого, — прекрасна можливість познайомитися з новими людьми, побудувати відносини і добре провести час з колегами поза роботою.

bg-image

Приєднуйтесь до спортивної команди

Здорові співробітники створюють здорову компанію, і ми закликаємо нашу спільноту вести активний спосіб життя. На сьогоднішній день понад 200 співробітників Daikin є членами спортивних команд, займаючись футболом, їздою на велосипеді та бігом. Товариські матчі і тренування дають змогу спортсменам із різним рівнем підготовки займатись любимим видом спорту.

bg-image

Приєднуйтесь до святкування

Запрошуємо вас на наше святкування! Отримайте заряд святкового настрою і насолодіться теплою погодою разом з сім'єю і друзями! Щорічно ми проводимо вечірки і веселі фестивалі, де вдосталь гарної музики, їжі й розваг.

bg-image

Партнер класу «преміум»

З 2015 р. компанія Daikin є офіційним партнером, логотип якого нанесений на форму клуба «Брюгге». Як партнер класу «преміум», ми беремо участь у різних заходах, що проводяться на стадіоні і не тільки, включаючи щорічний День фаната.

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?