Міжнародна програма для молодих випускників ВУЗів

Міжнародна програма для молодих випускників ВУЗів

Ви недавно закінчили ВУЗ і маєте міжнародні амбіції? Міжнародна програма для молодих випускників ВУЗів Daikin Europe International Young Graduate Program пропонує вибраним учасникам можливість набути міжнародного досвіду в поєднанні з активним навчанням і, таким чином, отримати потужний імпульс, щоб розпочати свою кар'єру в компанії Daikin.

daikin-traineeship.jpg

Початок вашої міжнародної кар'єри

Міжнародна програма для молодих випускників ВУЗів Daikin International Young Graduate є унікальною можливістю для того, щоб спершу визначити свої інтереси, знайти свої найбільші уподобання та розвивати свої навички в Бельгії. Після цього ви зможете надалі розвивати свою кар'єру, працюючи за кордоном.

Протягом одного року ви будете працювати в кількох відділах Daikin, отримаєте навчання від співробітників і вас запросять приєднатися до одного з наших партнерських офісів за кордоном, щоб додати в свій досвід міжнародний контекст.

Програма

Стажування в компанії Daikin представляє собою унікальну можливість для випускників, які бажають визначити свої інтереси, знайти свої найбільші уподобання та розвинути свої навички. Протягом одного року учасники працюватимуть у кількох відділах Daikin, отримають навчання від співробітників і отримають запрошення приєднатися до одного з наших партнерських офісів за кордоном, щоб на практиці випробувати свої знання.

міжнародне стажування протягом 1–3 місяців

Місяці 1–8: Штаб-квартира EMEA

 • Отримання більш докладної інформації про компанію і її культуру
 • Робота над конкретними проектами в 2 різних відділах
 • Поглиблення досвіду в ключових областях
міжнародне стажування протягом 4-7 місяців

Місяці 9–12: Виїзд за кордон

 • Захоплюючий міжнародний досвід в одному з наших філіалів або виробничих підприємств компанії Daikin Europe Group
 • Отримання додаткового досвіду і знань у іншій сфері
 • Відкрийте для себе різницю між роботою в штаб-квартирі і філіалі в іншій країні
міжнародне стажування протягом 8-12 місяців

 • Отримайте посаду в Daikin Europe Group, у Бельгії або за кордоном • Отримайте глибший досвід у одній конкретній сфері • підготуйтесь до міжнародних ротацій, щоб поділитися своїми знаннями і розширити свій досвід

Програма починається в штаб-квартирі ЕМЕА в Бельгії (у Остенді, Генті або Брюсселі)

Протягом останніх 3–4 місяців програми ви зможете отримати міжнародний досвід у одному з наших філіалів, що займаються продажами, або виробничих організацій.

job-traineeship.jpg

Після програми

Після завершення цієї однорічної програми вас призначать на посаду в Daikin Europe Group (у Бельгії або за кордоном), де ваш досвід буде дуже цінним.

Ви отримаєте можливість зосередити свою увагу на одній сфері та розширити свій досвід у ній протягом більш тривалого періоду часу.

Протягом усієї своєї кар'єри ви зможете брати участь у міжнародній ротації в групі, щоб поділитися своїми знаннями і зміцнити міжнародне співробітництво.

Деякі з наших підрозділів

Daikin Ostend

Остенд

Бельгія

В Остенді розташована наша штаб-квартира EMEA, і тут проходить концептуалізація, випробування, розробка і виробництво високоякісних рішень HVAC-R.

Daikin Brussels

Брюссель

Бельгія

У Брюсселі розташований другий філіал нашої штаб-квартири у регіоні EMEA. Він служить стратегічним пунктом, де встановлюються зв'язки з різними зацікавленими сторонами, які працюють у галузі HVAC-R.

Daikin Ghent

Гент

Бельгія

У Генті розташований наш офіс-супутник EDC, де ми зосереджуємо основну увагу на застосуваннях у сфері Інтернету речей та розробці електроніки.

Daikin Güglingen

Гюглінген

Німеччина

Місто, де розташована ROTEX, дочірня компанія Daikin Europe. Цей підрозділ Daikin спеціалізується на рішеннях для нагрівання.

Daikin Brno - Plzen

Брно і Пльзень

Чеська Республіка

У Брно та Пльзені знаходяться дві значні виробничі потужності, де ми розробляємо основні матеріали для наших європейських заводів.

Daikin Cecchina

Чекіна

Італія

Daikin Applied Europe, раніше відома як McQuay Italia, має багату історію розробки інноваційних технологій, визначних для цієї галузі.

Процес вибору кандидатів

Процес вибору може відрізнятись, залежно від країни. Проте, спільна для всіх процедура після подачі заявки включає, по-перше, запрошення для особистого інтерв'ю в одному з офісів компанії Daikin.

Після цього ми попросимо вас пройти деякі онлайн-тести і, нарешті, відвідати наш офіс у Бельгії для кінцевої співбесіди. Якщо все пройде успішно, ми запропонуємо вам контракт без зазначення строку дії.

Ваш профіль

Кар'єра у Daikin — ваш профіль
 • Ви молодий випускник зі ступенем у техніці або економіці і великим інтересом до роботи компанії
 • Ви не обмежується сферою своїх знань і дуже зацікавлені в отриманні ширшої перспективи
 • Ви готові провести перший період навчання за кордоном і також готові працювати за кордоном по закінченні стажування
 • Ви відмінно знаєте англійську мову

Наша пропозиція

Кар'єра у Daikin — наша пропозиція
 • Міжнародне середовище в провідній компанії
 • Кілька дуже різних можливостей роботи, деякі з яких знаходяться поза вашою зоною комфорту, що дозволять вам розширити свої знання
 • Постійний контракт на роботу в нашій бельгійській штабі-квартирі
 • Практичний досвід під час стажування та офіційні тренінги, що надають змогу розширити свої знання
 • Можливість отримання міжнародного досвіду
 • Конкурентоспроможна заробітна плата, доповнена соцпакетом, що виходить за межі передбаченого законодавством