Skip to main content

ПРОГРАМА DAIKIN 3D

Нова програма 3D компанії Daikin

Ви коли-небудь задавалися питанням, як виглядає кондиціонер або опалювальний пристрій у вашому будинку?

Програма Daikin 3D — це новітня програма, яка допоможе вам знайти ідеальне рішення для кондиціонування повітря або опалення.

Програма Daikin 3D може будь-де розташувати будь-який кондиціонер або опалювальний пристрій за допомогою доповненої реальності. У такий спосіб ви зможете знайти пристрій, який підходить для вашого будинку. Ця програма дає вам змогу не тільки бачити пристрій в приміщенні, але й виходити на вулицю та бачити, де краще розташувати зовнішній блок.

Програма Daikin 3D дуже проста у використанні! Виберіть потрібний пристрій і натисніть кнопку доповненої реальності. Програма покроково пояснює, як змоделювати блок Daikin у вашому будинку.

Daikin 3D пропонує багато корисних функцій:

  • Ви можете налаштовувати розмір, колір, повертати й переміщувати кондиціонер або опалювальну установку на свій смак.
  • Ви можете переглядати точні розміри кожного пристрою й його положення відносно підлоги/стелі простим натисканням кнопки.
  • Ви можете сфотографувати 3D-блок і зберегти його у галереї свого телефона, таким чином завжди маючи під рукою довідкові матеріали.
  • Ви можете ознайомитися з технічними паспортами й знайти додаткову інформацію про різні пристрої.

Примітка: можливо деякі старі мобільні пристрої не підтримують необхідну технологію доповненої реальності. У разі несумісності вашого мобільного пристрою ви все одно можете користуватися програмою за допомогою «маркера».

Дотримуйтеся наведених нижче інструкцій щодо використання маркера.

1. Завантажте «маркер»

2. Надрукуйте «маркер» на аркуші формату А4.

3. Розташуйте «маркер» на стіні, де ви бажаєте встановити блок, наведіть камеру мобільного пристрою на аркуш, і ваш кондиціонер з'явиться в 3D зі своїми справжніми розмірами. Ви також можете розташувати «маркер» на підлозі на терасі або балконі, де ви хотіли б встановити зовнішній блок, і ви побачите, як він з'являється на екрані.

Відмова від відповідальності:

Компанія Daikin зазначає, що відображення 3D-зображень з використанням програми може призвести до неточностей або помилок, за які компанія не несе жодної відповідальності.
Для отримання точних даних ознайомтеся з нашою технічною та комерційною документацією.

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?