Skip to main content

Модульна система охолодження для офісної будівлі із застосуванням холодильних машин

Щоб задовольнити потреби в охолодженні офісної будівлі великого іспанського банку, компанія Daikin нещодавно здійснила постачання блоків із серії малих холодильних інверторних машин, що працюють на R-32.

 

Продукти

8 EWAT-CZ

Загальна холодопродуктивність: 800 кВт

 

Ситуація

У рамках проекту в Жироні, Іспанія, стара кліматична система була відремонтована, щоб забезпечити будівлю більш ефективною, екологічною та універсальною системою. Оскільки різні частини будівлі використовують для різних цілей, компанія Daikin запропонувала концепцію модульності.

Завдяки використанню 8 малих інверторних холодильних машин навантаження з охолодження є гнучким, що дозволяє задовольнити фактичну потребу в кожній частині будівлі незалежно від часу доби чи сезону.

 

Докладніше про серію нових невеликих інверторних холодильних машин див. тут.

 

Рішення

Крім енергоефективності, важлива була і швидка доставка, оскільки замовник мав стислі строки. Обладнання серії малих інверторних холодильних машин, що працюють на R-32, завжди є на складі, і це дозволило завершити проект вчасно.

Надійність також була важлива, і завдяки всебічному досвіду Daikin у розробці обладнання на R-32 було ухвалено рішення про постачання невеликих холодильних інверторних машин, що працюють на R-32.

 

У 2018 році компанія Daikin була першим новатором і увійшла в історію, представивши перші холодильні машини, що працюють на холодоагенті R-32, а потім, того ж року, блоки зі спіральним компресором з природним охолодженням, а також тепловий насос на холодоагенті R-32 у 2020 році.

Сьогодні бренд Daikin має найбільшу кількість установок обладнання на R-32 у світі. Це свідчить про досвід, знання, якість та надійність продуктів на R-32, запропонованих компанією.

 

Докладніше про новаторство Daikin у сфері розробки технологій застосування R-32 див. тут.

Релевантні статті

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?