Skip to main content

Рішення централізованого охолодження приміщень у новому районі Мілана

Компанія Daikin нещодавно здійснила постачання двох відцентрових холодильних машин із водяним охолодженням конденсатора з лінійки DWSC у рамках важливого проекту централізованого холодопостачання у Мілані, Італія. Нові блоки, встановлені для цього проекту, забезпечуватимуть охолодження міських кварталів, спроектованих таким чином, щоб вони були сучасними, зеленими та екологічними.

 

Установлені продукти

2 DWSC

Загальна холодопродуктивність: 5 МВт

 

Ситуація

Проект спрямований на забезпечення централізованого охолодження приміщень у частині Мілана в рамках її перетворення на «сучасний район». Цей сучасний проект міської реконструкції спрямований на створення нового ландшафту та житла у місті. 

Район включає житлові будівлі (500 будинків), 10 000 м2, призначені для торгових точок, і 30 000 м2 офісних приміщень, і все це в парку площею 160 000 м2, який знаходиться всього в 16 хвилинах від Міланського собору.

Основними цілями даного проекту реконструкції було підвищення енергоефективності та мінімізація впливу на навколишнє середовище у цьому районі. Для досягнення поставлених завдань надзвичайно важливою була ефективна система охолодження, що дає змогу знизити енергоспоживання та викиди CO2.

Крім того, необхідно було передбачити дистанційне управління обладнанням та його моніторинг із диспетчерської, розташованої в іншій частині міста.

Докладніше про рішення Daikin для централізованого холодопостачання див. тут

 

Рішення

Для забезпечення необхідних згідно з проектом холодопродуктивності, ефективності та дотримання екологічних обмежень Daikin поставила дві відцентрові холодильні машини серії DWSC.

Докладніше про нещодавно запущену серію відцентрового обладнання Daikin див. тут

Блоки забезпечують високу продуктивність за низького енергоспоживання завдяки відцентровому компресору та оптимізованій конструкції агрегату, розробленим компанією Daikin. Серія DWSC також має інвертор Daikin, що вбудований в електричну панель блоку і дозволяє постійно адаптувати енергоспоживання блоків до потреб в охолодженні області, що обслуговується, щоб уникнути втрат енергії.

Докладніше про інверторну технологію і чому часткове завантаження важливе див. тут

Блоки об'єднують DaikinOnSite (DoS), унікальний сервіс для віддаленого моніторингу та інтелектуального обслуговування обладнання, з інтегрованим у них рішенням для керування, що забезпечує можливості дистанційного моніторингу та керування. Це дозволяє віддаленим користувачам аналізувати продуктивність та роботу холодильних машин і планувати профілактичне техобслуговування, щоб знизити ймовірність поломок та забезпечити безперебійну роботу.

 

Релевантні статті

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?