Skip to main content

Надання ефективних рішень у рамках проекту реконструкції, що включає лікарню

Нещодавно компанія Daikin здійснила постачання холодильних машин для іспанського проекту реконструкції, який включає лікарню. Проект реалізовувався в рамках програми, спрямованої на підвищення енергоефективності будівлі та мінімізацію її впливу на довкілля.

 

Продукти 

2 EWWH-VZ

1 EWAH-TZ

Загальна холодопродуктивність: 4 МВт

 

Рішення

Для цього проекту компанія Daikin надала 3 гвинтові інверторні холодильні машини, дві з водяним та один з повітряним охолодженням для заміни старих неінверторних блоків у кліматичній системі лікарні. Завдяки установці обладнання, що втілює більш передові технології, компанія Daikin досягла поставлених цілей щодо ефективності, сприяючи економії електроенергії, зниження експлуатаційних витрат і скорочення викидів CO2 на 25%.

Докладніше про одногвинтовий компресор Daikin див. тут

Для досягнення зазначених цілей проекту була потрібна екологічно чиста концепція кліматичної системи. Рішенням стали холодильні машини Daikin на холодоагенті R-1234ze HFO, які встановили новий стандарт екологічно чистих систем охолодження, оскільки їхній потенціал глобального потепління (GWP) у 200 разів нижчий, ніж у R-134a. Цілі з енергоефективності були досягнуті за рахунок поєднання холодоагенту R-1234ze з технологією одногвинтових компресорів Daikin.

Докладніше про переваги використання R-1234ze див. тут

 

Загальна картина

Крім енергоефективності, ще одним дуже важливим аспектом була надійність, оскільки холодильні машини також мали забезпечувати охолодження лабораторій та технічного обладнання. Отже, наявність рішення, на яке можна покластися, стало основним для забезпечення комфорту та задоволення потреб лікарні у технологічному охолодженні.

Технологія гвинтового інвертора Daikin безперечно сприяла надійності. Компанія має історію лідерства в галузі одногвинтових компресорних холодильних машин, які встановлювалися в усьому світі протягом останніх 20 років.

На відміну від стандартного гвинтового компресора, в одногвинтовому компресорі Daikin використовується один головний гвинт, що взаємодіє з двома зубчастими роторами для створення циклу стиснення, що відповідає об’єму. Завдяки головному ротору, збалансованому як у радіальному, так і в осьовому напрямку, підшипник компресора має надзвичайно високу надійність. Отже, він має триваліший термін служби. Крім того, одногвинтовий компресор Daikin містить лише три рухомі частини, що знижує ймовірність відмов та зменшує експлуатаційні витрати.

 

Релевантні статті

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?