Skip to main content

Забезпечення навчальних закладів ефективною механічною вентиляцією

Нещодавно компанія Daikin надала вентиляційні рішення для проекту за участю двох середніх шкіл у Нідерландах. Кліматичні системи забезпечать охолодження та опалення для створення комфортних умов, а також підтримуватимуть високі стандарти якості повітря у приміщеннях для 3355 школярів та співробітників.

 

Продукти

4 вентиляційні установки Daikin — Modular R з модулем DX

1 вентиляційна установка Daikin — Professional з HW, теплообмінником DX і панеллю керування

 

Ситуація

Проект охоплював освітні установи в муніципалітетах Путтен та Ермело: 4 блоки Modular R були встановлені в школі в Путтені, і один блок Professional у школі в Ермело. Обидві системи забезпечать чудову якість повітря у класах та офісах, а також комфортні умови за рахунок охолодження чи опалення.

Одним з основних факторів вибору обладнання Daikin була екологічність. Школи пройшли сертифікацію ООН Eco-School, тому хотіли придбати кліматичні системи, які б дозволили їм досягти амбітних цілей у сфері сталого розвитку за рахунок використання високоефективних вентиляційних установок, що працюють на сонячній енергії. 

Проект також спрямований на створення безпечного та здорового середовища як для школярів, так і для співробітників, забезпечуючи їм комфортні умови та гарну якість повітря у приміщеннях. 

 

Рішення

Компанія Daikin задовольнила потреби кінцевого користувача щодо енергоефективності завдяки своїм передовим технологіям та створенню сприятливих умов для людей у приміщеннях. 

Повітря в приміщеннях зазвичай більш забруднене, ніж на вулиці, оскільки містить широкий спектр частинок або навіть вірусів. Отже, погана якість повітря в приміщеннях є ознакою нездорового середовища, що також негативно впливає на когнітивні здібності людей або спричиняє більш часті захворювання. Хороші системи вентиляції здатні протидіяти зазначеним факторам, створюючи здоровіше середовище у приміщеннях.

Вентиляційні установки Daikin забезпечують належну вентиляцію приміщень і фільтрацію повітря в будівлі, щоб люди, які знаходяться в ньому, могли дихати максимально чистим повітрям під час роботи або навчання.

Докладніше про те, як механічна вентиляція може сприяти мінімізації поширення коронавірусу див. тут

Релевантні статті

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?