Skip to main content

Ідеальна атмосфера для повноцінного сну

У вас бувало так, що ви прокидалися з відчуттям сухості та пирхоти в горлі? Швидше за все, рівень вологості у вашій спальні опустився нижче міжнародно визнаного порогу для здорового мікроклімату в приміщенні. Але що це за поріг? І як створити ідеальні умови для повноцінного сну?

Чому вологість має значення?

Вологість означає концентрацію водяної пари в повітрі. Рівень вологості у вашому домі може по-різному впливати на ваше здоров’я. Надмірно висока вологість, наприклад, сприяє підвищенню концентрації алергенів, тоді як надмірно низька вологість може спричиняти такі проблеми зі здоров’ям, як сухість шкіри, свербіж очей і біль у горлі. Підтримка здорового рівня вологості має важливе значення для створення комфортної атмосфери у вашій спальні та забезпечення здорового циклу сну й відновлення сил.

Який рівень вологості є здоровим?

Рівень вологості зазвичай вимірюють як відносну вологість, яка є відношенням кількості водяної пари, наявної в повітрі, до кількості пари, яка може міститися в повітрі при даній температурі. Стосовно найкращого рівня відносної вологості повітря для сну немає єдиної думки, але більшість досліджень погоджуються, що найкраща відносна вологість повітря в приміщенні коливається від 40 до 60%. Якщо ви часто прокидаєтесь з відчуттям пирхоти в горлі та сухістю в очах, швидше за все, відносна вологість у вашій спальні впала значно нижче порогу 40%.

Як я можу забезпечити ідеальний мікроклімат?

Забезпечити ідеальний мікроклімат у приміщенні може бути складно. У кліматичних умовах з надмірно високим рівнем вологості можна встановити систему кондиціонування повітря з вбудованим осушувачем повітря. Ці системи автоматично визначають значення вологості вище бажаного рівня (зазвичай починаючи з 60% відносної вологості) і видаляють вологу з повітря для досягнення оптимальних умов.

У випадку надмірно низького рівня вологості установка повітроочисника з вбудованим зволожувачем може допомогти досягнути більш здорового та комфортного мікроклімату в приміщенні. Зволожуючий повітроочисник Daikin, наприклад, наповнює повітря вологою, коли відносна вологість опускається нижче бажаного рівня (зазвичай починаючи з 40% відносної вологості), для підтримання оптимальних умов. Крім того, повітроочисники Daikin зводять до мінімуму симптоми астми й алергії шляхом вилучення частинок пилу та пилку з повітря, а стримерна технологія підтримує повітря здоровим і свіжим: знищує алергени, усуває бактерії та неприємні запахи. Цей очисний компонент відрізняє зволожуючі повітроочисники від звичайних зволожувачів, оскільки останні, як правило, не усувають забруднювачі, а лише вловлюють їх, що дозволяє їм продовжувати розмножуватись і потенційно викликати захворювання. А як щодо шуму? Повітроочисник Daikin із вбудованим зволожувачем працює надзвичайно тихо завдяки інноваційним новим налаштуванням і передовому безшумному режиму роботи, що робить його одним із найтихіших повітроочисників на європейському ринку. Ідеальне рішення для повноцінного сну, підтримки здоров’я, свіжості та комфорту.

РЕКОМЕНДАЦІЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Для забезпечення здорового клімату в приміщенні та оптимального рівня вологості для сну потрібно правильно налаштувати термостат у вашій спальні. Фахівці сходяться на думці, що ідеальна температура для сну становить близько 18 градусів Цельсія.

Дізнайтеся про наш асортимент зволожуючих повітроочисників

Інвестуйте в свіжішу, здоровішу та комфортнішу атмосферу в спальні. Ознайомтеся з повним асортиментом повітроочисників з вбудованим зволожувачем, які допоможуть вам створити здоровий мікроклімат у приміщенні.

Релевантні статті

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?