Skip to main content

Команда, яка стоїть за нашим обладнанням для опалення та ГВП

Нас знають як світового лідера в області кондиціонування повітря, але за останні кілька років ми також зарекомендували себе як новатори на ринку систем опалення та ГВП. Але за кожним інноваційним рішенням в області опалення та ГВП, яке ми створюємо, стоїть талановитий інженер. У цій серії ми висуваємо нашу команду розробників нагрівальних систем на перший план. Дізнайтеся їх історії, кар'єрні шляхи та яку важливу роль відіграє їхня робота у створенні більш здорового, екологічного та комфортного світу.

bg-image

Дозвольте представити Ріши та Харша

Інженери-розробники нагрівальних систем у Центрі розробок EMEA

«Від мозкових штурмів до звивистих шляхів навчання і, нарешті, досягнення переможного результату. Ми розуміємо, що домоглися успіху, коли створили блок, що поєднує відмінну конструкцію, високу ефективність і продуктивність».

«Теплові насоси виходять за рамки дизайну й естетики».

Ріши: «Зараз я працюю над тепловим насосом, призначеним для ринків Скандинавії і Німеччини, який ми називаємо "моделлю вищого класу"». Однак я виявив, що сьогодні тепловий насос — це щось більше, ніж просто чудовий дизайн; він повинен бути енергоефективним і відповідати найвищим стандартам якості та продуктивності».

«Основне завдання нашої команди — представити винятковий продукт з видатними характеристиками, що забезпечує ідеальний комфорт для клієнтів».

«Серйозні завдання відкривають нові можливості».

Харш: «Моїм першим проектом була розробка нового покоління геотермальних теплових насосів. У зв'язку з високими очікуваннями ринку наша команда зіткнулася з різними технічними проблемами, які довелося вирішувати у стислі терміни. У підсумку ми створили високопродуктивний у всіх аспектах блок, яким ми всі можемо пишатися».

Ріши: «Досягнення наших цілей при реалізації проекту — найсерйозніше завдання, з яким ми стикаємося, але саме воно робить процес розробки таким захоплюючим. Це ціла пригода: Від мозкових штурмів до звивистих шляхів навчання і, нарешті, досягнення переможного результату. Ми розуміємо, що домоглися успіху, коли створили блок, що поєднує відмінну конструкцію, високу ефективність і продуктивність».

«Різноманітна команда зі спільною метою»

Ріши: «Я радий, що можу розділити цей досвід розробки з чудовою командою колег. Працюючи з настільки різноплановими людьми, ви відкриваєтесь новим ідеям. Різні точки зору, досвід і знання — це саме те, на чому будується Центр розробок EMEA (EMEA Development Center — EDC)».

Ласкаво просимо до Бельгії

Харш: «До того, як я переїхав до Бельгії два роки тому, я вчився на інженера-механіка в Індії. Компанія Daikin Europe стала моєю першою роботою».

Ріши: «Це моя перша робота. Я почав свою кар'єру зі стажування у Daikin India після отримання диплома інженера-механіка. Після стажування я подав заявку на роботу у Daikin Europe, отримав посаду та переїхав до Бельгії. Мій шлях від Daikin India до Daikin Europe став справжнім втіленням мрії».

Що далі?

Харш: «Мене призначили керівником іншого проекту. Звичайно, вчитися тут потрібно багато й наполегливо, але мені подобається те, наскільки багатостороння моя робота на цій посаді».

Ріши: «На шляху від стажиста до співробітника міжнародної компанії я багато вчився й освоював нові горизонти професії, і я дуже ціную концепцію Daikin щодо навчання прямо на робочому місці, оскільки вона дає мені широкі можливості та новий досвід для вирішення все нових завдань. В цілому, це був шлях інновацій, ентузіазму та мотивації».

bg-image

Дозвольте представити Йоріса

Дизайнер нагрівальних систем у Центрі розробок EMEA

«З юних років мене завжди цікавила механіка. У моїх батьків була автомайстерня, і я постійно лагодив двигуни. У той же час я мав пристрасть до конструювання. Мені хотілося якось об'єднати ці два інтереси, тому я вирішив вчитися на електромеханіка».

Розкажіть про свою кар'єру і про те, що привело вас до Daikin Europe

«З юних років мене завжди цікавила механіка. У моїх батьків була автомайстерня, і я постійно лагодив двигуни. У той же час я мав пристрасть до конструювання. Мені хотілося якось об'єднати ці два інтереси, тому я вирішив вчитися на електромеханіка. Моєю першою роботою стала Daikin Europe у 1996 році — я підписав контракт незадовго до випуску з університету. Мій кар'єрний шлях почався у відділі кондиціонування повітря та VRV, після чого я переключився на системи опалення та ГВП».

У чому полягає ваша роль?

«Моя робота пов'язана з конструкцією блока, зокрема його корпусом. Я взаємодію з зовнішніми сторонами для створенням майбутнього корпусу, після чого вже дивлюся, як ми можемо пристосувати його до блока. Потім ми з командою тестуємо прототип, щоб переконатися в тому, що разом з ним блок буде відповідати останнім вимогам щодо шуму й стандартам високої продуктивності Daikin».

Над якими блоками нагрівальних систем ви працювали?

«Нещодавно я працював над корпусом для геотермального теплового насоса, а зараз — для нового моноблока».

Що найважче у створенні цих блоків?

«Я проводжу більшу частину дня у спеціальному приміщенні, де перевіряю блоки на відповідність останнім вимогам щодо шуму. Один з наших блоків у результаті довелося помістити в герметичний металевий ящик всередині корпусу. Це було правильним рішенням, тому що після кількох тестів нам вдалося досягти необхідного низького рівня шуму при роботі».

Яким проектом ви найбільше пишаєтеся?

«Я брав участь у створенні нової конструкції лінійки Daikin Altherma 3, яка в підсумку була удостоєна двох відомих нагород за дизайн. Для мене найважливіше — відгуки установників на місцях, і, наскільки я чув, вони задоволені Daikin Altherma 3. І це чудова новина, адже, якщо їм подобається працювати з обладнанням, то вони з більшою ймовірністю порекомендують і продадуть його».

Поза роботою я...

дивлюся футбол і вболіваю за улюблену команду («Брюгге»), працюю в саду або проводжу час із двома моїми дочками».

bg-image

Дозвольте представити Кобі

Інженер-проектувальник нагрівальних систем у Центрі розробок EMEA

«Я отримав ступінь магістра в області електромеханіки й шукав роботу в сфері проектування. Я почав з тестування програмного забезпечення, а потім приєднався до команди з розробки теплових насосів. Зараз я складаю технічні характеристики програмного забезпечення для внутрішніх блоків».

Розкажіть про свою кар'єру і про те, що привело вас до Daikin Europe

«Моя кар'єра в Daikin Europe почалася п'ять років тому. Я отримав ступінь магістра в області електромеханіки й шукав роботу в сфері проектування. Я почав з тестування програмного забезпечення, а потім приєднався до команди з розробки теплових насосів. Зараз я складаю технічні характеристики програмного забезпечення для внутрішніх блоків. Я й подумати не міг, що опинюся на цьому місці, але мені подобається бути експертом у цій галузі (і вважатися таким серед колег!)».

У чому полягає ваша роль?

«Моє основне завдання — написання програмного забезпечення для внутрішніх блоків, зокрема для систем впуску газу й EU HP. Я працюю над створенням з'єднання між внутрішнім блоком і контролером. Для цього я часто співпрацюю з нашою філією в Генті та постачальником програмного забезпечення, щоб прогнозувати потенційні проблеми та проводити наступні випробування. Крім того я звертаюся до відділу продажів, щоб отримувати відгуки від клієнтів у режимі реального часу й відразу вносити необхідні зміни в наше програмне забезпечення».

Над якими блоками нагрівальних систем ви працювали?

«Я працював над Daikin Altherma, блоком із впусканням газу й EU HP».

Що найважче у створенні цих блоків?

«Основне завдання — переконатися в тому, що ми провели достатньо тестів перед початком виробництва продукту, щоб заздалегідь виявити будь-які проблеми. Якщо ми все ж знайдемо вади, потрібно знайти спосіб виправити їх або у програмному забезпеченні, або в технічних характеристиках».

«При створенні блока з впусканням газу ми зіткнулися з однією проблемою. Після кількох випробувань стало ясно, що потрібно адаптувати все програмне забезпечення, адже це була перша модель гідро-спліт-системи. Саме тому так важливо проводити тестування: завдяки йому ми можемо гарантувати безперебійну роботу пульта управління та блока».

Яким проектом ви найбільше пишаєтеся?

«Найбільше я пишаюся новим Daikin Altherma і його інноваційним пультом управління. Цей продукт Daikin Altherma ліг в основу нашого майбутнього обладнання для нагрівання, і я відповідав за розробку з'єднання між пультом управління та блоком. З огляду на новизну системи у нас була можливість повністю оновити конструкцію контролера, функції та налаштування програмного забезпечення».

Поза роботою я...

граю на електрогітарі у своїй рок-групі або беру участь у футбольному турнірі з колегами з Daikin».

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?