Skip to main content

Наша порада № 1 для усунення статичної електрики у вашому домі

Незалежно від того, чи то ваше волосся прилипає до обличчя, чи ви відчуваєте електричний розряд, коли щось берете в руки, чи чутно потріскування при дотику двох предметів один до одного: статична електрика є поширеним явищем, яке може спричиняти серйозний дискомфорт. У промисловому середовищі це може призвести навіть до серйозних дефектів. Бажаєте усунути надмірну статичну електрику у вашому домі? Рішення просте.

Як утворюється статична електрика?

Статична електрика є результатом дисбалансу між негативними та позитивними зарядами в об'єкті. Ці заряди можуть накопичуватися на поверхні об’єкта, поки не знайдуть спосіб вивільнитися або розрядитися. Наприклад, якщо ви потерли взуття об килим, ваше тіло збирає зайві електрони. Електричні розряди, які ви відчуваєте, торкаючись чогось або когось відразу після цього, є наслідком того, що ці надлишкові електрони вивільняються і переміщаються від вас до цього об’єкта або іншої людини.

Яку роль відіграє відносна вологість повітря?

Ви коли-небудь помічали, що за умов підвищеної сухості повітря статична електрика, здається, накопичується швидше? Це тому, статична електрика безпосередньо залежить від відносної вологості у вашому домі. Волога в повітрі є природним провідником, що «заземлює» будь-який статичний заряд і таким чином усуває статичну електрику. Для утворення статичного заряду відносна вологість має бути нижче 40%. При рівні відносної вологості від 40 до 60% все ще можливо накопичення заряду, але значно меншою мірою, а при рівні відносної вологості вище 55% накопичення статичного заряду є неможливим. Іншими словами: підтримування відносної вологості у вашому домі на рівні вище 40% допоможе «заземлити» статичні заряди та зменшити кількість надмірної статичної електрики, а рівень відносної вологості вище 55% дозволить повністю усунути статичні заряди, створюючи ідеальне середовище для комфортного проживання.

Як я можу зменшити статичну електрику в моєму домі?

Підтримка відносної вологості повітря у вашому домі вище 40% допоможе зменшити надмірну статичну електрику. Для постійного контролю рівня вологості у вашому домі можна встановити випарний зволожувач повітря. Зволожуючий повітроочисник Daikin, наприклад, здатний контролювати та вимірювати рівень вологості шляхом введення вологи в повітря, коли воно занадто сухе, підтримуючи здоровий, належний рівень вологості в приміщенні. Крім того, очищувачі повітря Daikin зберігають повітря здоровим і свіжим, усувають алергени, бактерії та неприємні запахи, забезпечують свіжіше, здоровіше та комфортніше домашнє середовище, водночас регулюючи рівень вологості та тримаючи статичну електрику під контролем.

РЕКОМЕНДАЦІЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Виникли проблеми з контролем рівня відносної вологості та статичної електрики у вашому домі? Спробуйте звести до мінімуму кількість приладів, від яких розсіюється тепло, і прибрати килимове покриття.

Дізнайтеся про наш асортимент зволожуючих повітроочисників

Інвестуйте в свіжіший, здоровіший та комфортніший мікроклімат у приміщенні без статичної електрики: ознайомтеся з повним асортиментом повітроочисників з вбудованим зволожувачем.

Релевантні статті

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?