Skip to main content

Дозвольте представити фахівців, які взяли участь у Міжнародній програмі для молодих випускників Daikin Europe

Після завершення навчання та захисту диплома для багатьох випускників починається новий етап життєвого шляху. Але після закінчення університету святкування змінюються проблемою пошуку підходящої роботи.

Гюльнур Дурак і Дітер Ван Істердаель були в такій саме ситуації, поки не дізналися про Міжнародну програму для молодих випускників від Daikin Europe. Гюльнур і Дітер, тепер уже співробітники Daikin Europe, поділилися своїм досвідом і розповіли, як програма допомогла їм почати кар'єру.

Що підштовхнуло вас подати заявку на участь у Міжнародній програмі для молодих випускників від Daikin Europe?

Гюльнур: Для мене ця програма стала можливістю почати будувати свою міжнародну кар'єру. Для випускника можливість спробувати свої сили в різних відділах — велика перевага, адже можна зрозуміти, що значить працювати в області маркетингу, планування виробництва або ланцюга поставок.

Дітер: Різноманітність роботи і нових завдань. Буквально тільки що закінчивши університет, я гадки не мав, у якому напрямку мені розвиватися й будувати кар'єру. Я не знав, ким стати, і під час пошуків я зрозумів, що хочу таку роботу, яка б кидала мені виклики, змушувала рости і вчитися ще більше.

У яких відділах Daikin Europe ви працювали під час проходження програми?

Гюльнур: Під час стажування я працював у відділах поставок, стратегічного маркетингу та планування продажів у Daikin Europe, а потім у відділі планування виробництва на підприємстві-філії в Італії. Здобувши цей досвід я поступив на роботу до відділу партнерських продажів в DENV у Брюсселі, а в січні 2016 року перейшов до міжнародного відділу продажів ключовим клієнтам.

Дітер: Я почав з відділу поліпшення виробництва, потім перейшов до консалтингу з продажу, а потім — до відділу планування виробництва. Зараз я працюю в Центрі забезпечення якості в Чеській Республіці.

Чи є особливий проект, над яким ви працювали і яким пишаєтеся найбільше?

Гюльнур: У моєму підрозділі планування продажів я взяв на себе завдання створити базу даних Access, щоб допомогти дочірньому офісу поліпшити свій бюджетний процес. Починаючи працювати над проектом, я нічого не знав про Access. Але мій менеджер на той час, Том Демейр, повністю довіряв мені та вірив у мої здібності. Можливо, я почав з нуля, але на кінець проекту мене запросили поїхати до Дубая, щоб навчити групу планування продажів роботі з інструментом, який я створив. Це був чудовий досвід!

Дітер: Найцікавішим і найкориснішим випробуванням стало консультування з продажу. У той час ми залучили дистриб'ютора в Марокко, і моя робота полягала в тому, щоб навчити їх фахівців працювати з нашою програмою продажів і допомогти їм продавати наше обладнання. Процес навчання та перші відвідування клієнтів були непростими та знадобилося кілька занять, але коли перші проекти були завершені, це дало мені й іншим співробітникам упевненість, необхідну для того, щоб боротися за наступні.

Як ця програма допомогла вам почати кар'єру?

Гюльнур: Краща частина програми — це можливість працювати в самих різних сферах діяльності Daikin. Це допомогло мені зрозуміти, як я хочу будувати свою кар'єру в компанії, і в результаті я почав займатися продажами.

Дітер: Завдяки програмі я зараз працюю за кордоном на нашому заводі в Чехії. На моїй нинішній посаді я взаємодію з різними відділами, що вимагає від мене базового розуміння того, як працює компанія. Завдяки цій програмі я знаю багатьох фахівців, які працюють у цих відділах, і можу не тільки вчитися у них, а й покладатися на їх досвід.

Яку пораду ви б дали недавнім випускникам, які думають про подачу заявки на участь у програмі?

Гюльнур: Подавайте заявку на участь у програмі, будучи відкритим для всього нового та готовим працювати в різних відділах. Навіть якщо ви вважаєте, що певна професія не відповідає вашим інтересам, або ви не хочете пов'язувати з нею своє майбутнє, отриманий досвід буде дуже корисний. Крім того, ви можете отримати уявлення про роботу в компанії з точки зору різних фахівців.

Дітер: Це справжній виклик і можливість дізнатися те, про що ви не знали, але хотіли б дізнатися. Це також прекрасна можливість спеціалізуватися більш ніж в одній області. Питання в тому, чи приймете ви виклик?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?