Skip to main content

Чи можна захворіти через кондиціонер?

Ви можете захворіти тільки через систему кондиціонування повітря, про яку не дбають. Система кондиціонування повітря, яку підтримують у хорошому стані, може тільки сприяти створенню більш здорового середовища.

Вологість
Контроль за рівнем вологості попереджає поширення пилових кліщів і цвілі. Кондиціонер підтримує рівень вологості 40–60%, що є позитивним для осіб, які страждають на алергію.

Вентиляція
Кондиціонер може мати інтегровану вентиляційну систему. Механічна вентиляція стає все більш і більш важливою через сучасні методи будування. Подача свіжого повітря запобігає «синдрому хворого будинку».

Фільтрування
Всі блоки оснащені фільтром. Залежно від типу системи і потреб замовника, тип фільтра може змінюватися. Ефективність фільтра полягає у затримці пилу і частинок більш дрібного пилу й пилку, бактерій, вірусів і запахів та навіть мікробів і диму.
Фільтри необхідно замінювати через певний період використання. При занадто пізній заміні фільтрів виникає ризик того, що перенасичений фільтр почне поширювати бактерії замість того, щоб затримувати їх.

Протяги
Протягів не буде за умови правильного вибору обладнання. Це робота фахівців, яка потребує ретельних розрахунків. Система з дуже низькою продуктивністю не зможе досягти потрібної температури. Система з дуже великою продуктивністю призведе до появи протягів і коливань температури.

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?