Skip to main content

Холодні протяги

Холодні протяги іноді асоціюються з кондиціонером, але насправді це може бути викликано невірно спроектованими системами. Таким чином, найбільш ймовірний вплив на персонал в результаті розташування внутрішнього блока і його схеми розподілу повітря має бути розглянутий на стадії проектування.

Висота стелі також має значення. Виробники обладнання для кондиціонування повітря зазвичай припускають, що оптимальна висота стелі для системи прямого розширення — від 2,70 до 3,50 м. Холодне повітря при температурі близько 16°C, що подається з цієї висоти, може змішуватися з більш теплим повітрям в приміщенні до досягнення рівня, на якому знаходиться персонал, тим самим усуваючи будь-які неприємні відчуття або протяги.

Незважаючи на це, при застосуванні, яке не підходить під ці загальні стандарти, якісна система кондиціонування повітря може бути завжди «налаштована», щоб компенсувати це.

Очевидно, що розташування блока, а також висота і форма стелі мають великий вплив на протяги або їх відсутність. Пояснення вимагає кілька зауважень про властивості холодного повітря. Холодне повітря має тенденцію «прилипати» до стелі на якийсь час, перш ніж розпочати рухатись вниз. Це відомо як ефект «коанда», і допомагає холодному повітрю і навколишньому повітрю змішатися, перш ніж опуститися вниз у приміщенні.

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?