Skip to main content

Функція обігріву: Як працює погодинне програмування?

Для кожного дня тижня клієнт може запланувати час, необхідний системі для нагрівання води до заданої температури. Клієнт може попередньо встановити 2 різні задані значення: Еко та Комфорт. 

Наприклад, уставка "Еко" може становити 50°C, а уставка "Комфорт" - 60°C. Ці уставки можна змінювати. Ці уставки можуть бути змінені користувачем.
Розклад, встановлений на один день, можна легко скопіювати на інші дні.

Як клієнти можуть налаштувати задані значення Eco та Comfort?

     

Як працює функція підігріву?

У режимі підігріву, коли температура в баку ГВП опускається нижче певного значення, він безперервно нагрівається, поки не досягне температури, вказаної користувачем (наприклад, задане значення підігріву 50°C). Температура в баку, яка запускає нагрівання, змінюється залежно від декількох факторів, наприклад, від бажаної уставки.

 

Приклад роботи в режимі підігріву:

 

Попередження: Режим підігріву можливий, але не рекомендується, оскільки він вимагає більшої кількості годин роботи системи. Це може поставити під загрозу довготривалу надійність системи і може поставити під сумнів тепловий комфорт навколишнього середовища (якщо пріоритет встановлено для ГВП) або знизити ефективність (якщо пріоритет встановлено для ЦО).

Як клієнти можуть встановити задану температуру бака в режимі підігріву?

Існує два способи встановлення бажаного значення температури в режимі підігріву:

1) На екрані консультації щодо температури води. До відома, цей екран дозволяє змінювати задане значення лише в режимі підігріву.

a. Фактична температура ГВП

b. Необхідна температура ГВП

2) У меню [5.4] MMI2 - Бажана температура в режимі підігріву.

Як працює функція погодинного програмування + підігрів?

Це комбінація двох функцій, описаних вище: система нагрівається в запланований час відповідно до заданих налаштувань (Комфорт та/або Еко). Однак, коли відбувається споживання води, бак повторно нагрівається, щоб забезпечити підтримку температури на рівні заданого значення повторного нагріву.

Tt = Tank temperature
t = Hour

 

 

Погодозалежна уставка 

Вище ми бачили три фіксовані задані значення, які може встановити користувач: Комфортна уставка, Економічна уставка та Уставка нагріву.
У розширених налаштуваннях інсталятор може встановити задатчик Комфорт, щоб він залежав від погоди, а не був фіксованим:


Крива, залежна від клімату (крива WD) - пояснення в інструкції з експлуатації
Будь ласка, зверніться до останньої версії інструкції з експлуатації тут.

Як визначити, коли система повинна надавати пріоритет кондиціонеру або гарячій воді

 

Потреби в тепловому комфорті є більш важливими в певні місяці року, тому систему можна запрограмувати відповідно до уподобань замовника на щомісячній основі. Розклад може бути змінений клієнтом у будь-який час.

 

Попередження: якщо електричний нагрівач бака завжди виробляє теплове навантаження для ГВП, оскільки пріоритет встановлений для кондиціонера, споживання електроенергії буде вищим. У ці місяці важливо використовувати погодинне планування гарячого водопостачання в той час, коли кондиціонер не потрібен. Наприклад, вночі або коли нікого немає вдома.


Які існують режими нагріву водонагрівача?

 

Ефективний режим:
Тепловий насос нагріває воду до 50°C. Від 50°C до 70°C за справу береться електричний нагрівач. Цей режим має клас енергоефективності А (для обох баків ГВП).Швидкий режим:
Швидкий режим має три різні варіанти вибору таймера: 

1) Економічний: електричний нагрівач вмикається через 30 хвилин після роботи теплового насоса.

2) Нормальний: електричний нагрівач вмикається через 20 хвилин після роботи теплового насоса.

3) Турбо: електричний нагрівач вмикається через 10 хвилин після роботи теплового насоса.Потужний режим:
Потужний режим не можна запрограмувати. Це спеціальна опція, яка використовується, коли гарячу воду потрібно нагріти негайно. Ця опція дозволяє нагрівати воду на 50% швидше, ніж в ефективному режимі. Він нагріває воду до заданого значення Комфортного режиму. Електричний нагрівач запускається одночасно з тепловим насосом.

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?