Skip to main content

Неможливо отримати доступ до установок WLAN connection (Підключення по бездротовій мережі), Out-of-home (Не вдома), Child lock (Блокування від дітей) або Time (Час) WLAN-адаптера.

Одному обліковому записі «не вдома» можна поставити у відповідність до 50 внутрішніх блоків.

 • Якщо обліковий запис «не вдома» не створений раніше:
 1. Переконайтеся в тому, що блоки, які ви хочете додати до одного й того ж облікового запису «не вдома», «видимі» в програмі1 на смартфоні.
 2. Ввімкніть режим «не вдома» для першого блока2 і дотримуйтесь інструкцій із створення облікового запису «не вдома».
 3. Щоб додати інші блоки до одного й того ж облікового запису «не вдома», увімкніть режим «не вдома»2 для блока, й вам буде автоматично запропоновано скопіювати налаштування з облікового запису «не вдома» першого блока.
 • У разі, якщо обліковий запис «не вдома» вже був створений
 1. Переконайтеся в тому, що блоки активного облікового запису «не вдома» і блок, який ви хочете додати до того ж облікового запису «не вдома», «видно» в програмі1 на смартфоні.
 2. Переконайтеся в тому, що з активним обліковим записом «не вдома» не пов'язані блоки, які ви не бажаєте використовувати.
 3. На блоках, які ви бажаєте додати до одного й того ж облікового запису «не вдома», увімкніть режим «не вдома»2, й вам буде автоматично запропоновано скопіювати налаштування з облікового запису «не вдома»3 з іншого блока.

Примітки: Може минути кілька хвилин, перш ніж доданий новий блок буде відображатися на сервері «не вдома».

1 Блоки слід додавати по одному. Щоб додати адаптер WLAN до домашньої мережі, дотримуйтесь інструкцій з налаштування в програмі (Add adapter (Додати адаптер)).

2 Для вмикання режиму роботи «не вдома» для блока:

 1. Виберіть блок у програмі на смартфоні.
 2. Перейдіть до налаштувань адаптера (значок «зубчасте колесо» у верхньому правому куті).
 3. Виберіть Out-of-home (Не вдома).
 4. Активуйте режим Out-of-home (Не вдома).

3 Якщо програма на смартфоні не пропонує автоматично скопіювати дані облікового запису Out-of-home (Не вдома) іншого адаптера бездротової локальної мережі (WLAN), поверніться до початкового екрану, виконайте оновлення даних і спробуйте ще раз.

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?