Skip to main content

Я хочу вимкнути свій блок або змінити його уставку за допомогою програми Daikin Residential Controller, але програма не дозволяє цього зробити. Чому?

Залежно від стану блока Daikin деякі елементи управління блока блокуються. Недоступні функції працювати не будуть.

Якщо режим установника активний у інтерфейсі користувача блока, повне управління блоком буде заблоковано з міркувань безпеки. Режим установника автоматично вимкнеться через деякий час. Однак, якщо цього не відбудеться, попросіть установника деактивувати цей режим.

Якщо блок перебуває в стані помилки, всі елементи управління, крім [УВІМКН/ВИМКН], заблоковані з міркувань безпеки.

Якщо після помилки блок переходить у аварійний режим (автоматично або вручну після підтвердження користувачем, залежно від налаштувань), блокування управління скасовуються, і знову стає можливим повний контроль. Пам'ятайте, що для переведення блока в аварійний режим «вручну» необхідно виконати вручну дію в інтерфейсі користувача блока, тому знадобиться фізично бути присутнім поруч з блоком.

Якщо в блоці активовано режим відпустки, всі елементи управління будуть також заблоковані. Щоб відновити контроль за блоком, спробуйте відключити режим відпустки.

Щоб перевірити поточний стан блоків, натисніть «дзвіночок» на одному з їх екранів управління.

Пам'ятайте, що деякі теплові насоси Daikin Altherma сумісні тільки з програмою Daikin Residential Controller. В результаті коло управління в програмі буде неактивним (сірим). Огляд підтримуваних різними блоками функцій наведено в матриці сумісності в compatibilityMatrix.xlsx.

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?