Skip to main content

Що таке цикл холодоагенту?

Кондиціонер працює аналогічно холодильнику. Холодоагент проходить через систему і змінює свій стан. В «холодильному циклі» є чотири процеси.

Процеси:

1 Компресор, який качає холодоагент по системі, є серцем кондиціонера. Перед проходженням через компресор холодоагент являє собою газ при низькому тиску. При проходженні через компресор він перетворюється на газ високого тиску, нагрівається і надходить до конденсатора.

2 В конденсаторі газ високої температури та під високим тиском передає своє тепло зовнішньому повітрю та перетворюється на переохолоджену рідину під високим тиском.

3 Рідина під високим тиском проходить через розширювальний клапан, який знижує тиск, і таким чином температура опускається нижче температури охолоджуваного простору. Це приводить до появи холодної рідини холодоагенту під низьким тиском.

4 Холодоагент під низьким тиском надходить у випарник, де він поглинає тепло від внутрішнього повітря через випаровування і перетворюється на газ під низьким тиском. Газ надходить назад в компресор, де цикл починається знову.

У разі наявності теплового насоса цикл може відбуватися в зворотному порядку.

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?