Skip to main content

Що потрібно знати про легіонелу?

Бактерії легіонели є природним «мешканцем» води. Температура має велике значення для росту легіонели. Особливо сприяють колонізації бактерій температури між 40°С і 50°С.

Оскільки Daikin не використовує воду в своїх системах кондиціонування повітря, ніякої шкоди для людини не може бути. У промислових системах із охолодженою водою бактерії легіонели не можуть вижити через низьку температуру води в замкнутому контурі.

Принцип свіжої води Daikin

Всі системи Daikin для ГВП оснащені баком із захистом проти легіонели та тижневим циклом дезінфекції, який запобігає росту бактерій у стоячій воді. Однак, у деяких з цих баків для ГВП використовується принцип проточної води, тобто щотижнева термічна дезінфекція не є необхідною.

Якщо ви бажаєте отримувати абсолютно свіжу воду, зверніть увагу на наш термоакумулятор ECH20. На відміну від традиційних нагрівачів води термоакумулятор ECH20 миттєво нагріває воду, що проходить через бак. Цей процес дозволяє уникнути тривалого зберігання води, а також значно підвищує безпеку і якість вашої гарячої води. Наш тепловий насос для ГВП ECH20, оснащений термоакумулятором із захистом проти легіонели, гарантує безперервну подачу чистої та здорової гарячої води.

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?