Skip to main content

Що означають терміни COP і EER?

Сезонна ефективність

Сезонна ефективність являє собою новий метод вимірювання енергоефективності систем опалення та охолодження протягом усього року. Цей новий показник надає більш реалістичне уявлення про енергоефективність і вплив на навколишнє середовище системи.

Новий метод визначення енергоефективності відповідає Директиві ЄС про пов'язані з споживанням енергії продукти (ErP) (Директиві Eco-design), яка встановлює мінімальні вимоги щодо еко-дизайну, які виробники повинні враховувати у своїй енергоспоживаючій продукції.

Сезонна ефективність вимагає створення нової рейтингової системи для продуктів для нагрівання й охолодження, яку повинні використовувати всі виробники. Використовуються такі показники:

  • Сезонний показник енергоефективності (Seasonal Energy Efficiency Ratio — SEER) при охолодженні
  • Коефіцієнт сезонної ефективності (Seasonal Coefficient of Performance — SCOP) при нагріванні

Нові класи сезонної енергоефективності

Нові класи сезонної енергоефективності відображають справжнє споживання енергії тепловим насосом, враховуючи його енергоефективність протягом усього року. SEER і SCOP вимірюють річне споживання енергії і ефективність при звичайній щоденній роботі. У довгостроковій перспективі вони враховують коливання температури і періоди перебування в режимі очікування, щоб надати чіткий і надійний показник типової енергоефективності протягом всього періоду використання обладнання для нагрівання або охолодження.

Продукція компанії Daikin відповідає положенням ErP, тому що вони спроектовані для забезпечення високої сезонної ефективності. Daikin пропонує повний спектр продуктів для кондиціонування повітря, оптимізованих відповідно до нових оцінок сезонної ефективності.

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?