Сертифікація «зеленої» будівлі

Сертифікація «зеленої» будівлі

Як компанія-лідер у сфері систем HVAC-R, Daikin є найкращим партнером для ваших «зелених» будівельних проектів.

Важливість «зелених» будівель

Енергоефективні будівельні рішення можуть спочатку здаватися більш дорогими, але вибір екологічного варіанту дозволить заощадити кошти в довгостроковій перспективі. Інвестуючи в «зелене» рішення, ви зменшуєте свої експлуатаційні витрати і отримуєте можливість користуватися поновлюваними ресурсами. Будьте попереду вимог законодавства і підвищіть ринкову вартість свого будинку.

Комплексне рішення Daikin

Найчастіше, в будівлях експлуатуються різні системи опалення, охолодження, технологічного охолодження, вентиляції та гарячого водопостачання. В результаті величезна кількість енергії витрачається даремно. Ми пропонуємо більш ефективну альтернативу — комплексне рішення Daikin Total Solution. Daikin Total Solution управляє до 70% споживання електроенергії в будівлі для забезпечення максимальної енергоефективності при мінімальних експлуатаційних витратах і скорочення викидів CO2.

Комплексне рішення Daikin
Ваш «зелений» партнер

Ваш «зелений» партнер

Наша команда акредитованих професіоналів (AP) готова допомогти вам у виборі відповідного обладнання для досягнення ваших цілей «зеленого» будинку в рамках бюджету. Чи йдеться про сертифікацію BREEAM або LEED, екологічний дизайн або введення в експлуатацію, компанія Daikin завжди поряд, на кожному етапі, щоб допомогти вам зробити програму «зеленого» будівництва максимально ефективною.

Змінний об'єм холодоагенту (VRV) та інверторна технологія

BREEAM, LEED і Daikin розглядають енергоефективність як один з головних пріоритетів при розробці «зеленого» проекту. Найкраща інвестиція, яку ви можете вибрати, — це система Daikin зі змінним об'ємом холодоагенту (VRV), оскільки вона дозволяє регулювати температуру холодоагенту відповідно до фактичних умов, забезпечуючи незмінно високу сезонну ефективність. Daikin VRV, холодильні машини та холодильне обладнання з рекуперацією теплоти використовують інверторну технологію, отримуючи найвищі оцінки BREEAM і LEED при розрахунках енергоефективності.

VRV
Система мережного сервісного обслуговування кондиціонерів Intelligent Network

Система мережного сервісного обслуговування кондиціонерів Intelligent Network

Щоб різко скоротити споживання електроенергії у вашому будинку, необхідно цілодобово управляти кондиціонерами та контролювати їх роботу. Мережа Intelligent Network (i-Net) являє собою онлайн-інструмент збирання та аналізу даних, який дає вам змогу зосередитися на своїй основній діяльності, а управління HVAC-R-обладнанням залишити нам. Daikin i-Net постійно підлаштовує роботу вашої системи без необхідності втручання з вашого боку.

Наші «зелені» будівельні проекти

Ми спеціалізуємося на наданні допомоги будівельним організаціям у досягненні високого рівня, що відповідає сертифікатам BREEAM Excellent (Відмінно), LEED Gold («золотий»), NZEB тощо. Ознайомтесь з деякими проектами «зелених» будівель, над якими ми працювали.

Quattro park c

Краків, Польща

BREEAM Very Good (Дуже добре)

VRV використовується як єдине джерело для нагрівання й охолодження. Intelligent Touch Manager використовується для централізованого управління та регулювання споживання енергії.

Crystal Tower

Бухарест, Румунія

Проектування відповідно до вимог BREEAM: Відмінно

Відмінний і добре відомий приклад комплексного рішення компанії Daikin, що було реалізоване у високоефективній установці HVAC

Вейбрідж

Вейбрідж, Великобританія

BREEAM Excellent (Відмінно)

Система VRV з рекуперацією теплоти Daikin робить значний внесок у високу енергоефективність стильного головного офісу.

Підвищення вашої оцінки BREEAM з Daikin

Заснована в 1990 році організація BREEAM допомагає власникам будівель, архітекторам і дизайнерам у виборі екологічних рішень, які є довгостроковими і економічно ефективними. Силами незалежних і ліцензованих спеціалістів BREEAM оцінює енергоефективність та споживання води, здоров'я і благополуччя, забруднення навколишнього середовища, транспорт, матеріали, відходи, екологію та процеси управління і надає будівлям рейтинг, що ґрунтується на цих наукових оцінках, за шкалою від Pass (Задовільно), Good (Добре), Very good (Дуже добре) до Excellent (Відмінно) та Outstanding (Видатне рішення). Визначаючи цілі, що перевищують нормативні вимоги, BREEAM сприяє більшій екологічності та інноваціям.

Заводи Daikin у Бельгії та Чехії, а також наші системи VRV, Sky Air, Daikin Altherma, спліт-системи і холодильні машини отримали сертифікати BES 6001. Ця сертифікація означає соціально, економічно і екологічно відповідальний сорсинг по всьому ланцюжку поставок. BES 6001 офіційно визнаний BREAAM, і використанням BES 6001 сертифікованої продукції в вашій будівлі значно підвищує рейтинг BREEAM.

Докладніше