Skip to main content

Сертифікація «зеленої» будівлі

Об'єднуйтеся з нами, щоб досягти своїх цілей щодо екологічності, не виходячи за рамки бюджету

Важливість «зелених» будівель

Акредитовані фахівці Daikin (АФ) надають поради щодо підвищення сталих показників вашої будівлі завдяки рішенням Daikin. Інвестуючи в сертифікацію BREEAM, LEED, WELL або іншу сертифікацію у сфері «зеленого» будівництва, ви можете знизити експлуатаційні витрати й витрати на технічне обслуговування, а також випередити вимоги законодавства, підвищити якість життя користувачів будівлі та підвищити ринкову вартість своєї будівлі.

Акредитовані фахівці Daikin (АФ) — експерти у сфері зеленого будівництва — надають поради й пропонують рішення для досягнення сталих показників вашої будівлі.

Що таке BREEAM, LEED і WELL?

BREEAM, LEED і WELL  — це три найпоширеніші системи оцінки «зелених» будівель у світі. Вони задають рамки, щоб допомогти власникам будівель, архітекторам і дизайнерам у виборі екологічних рішень, які є довгостроковими і економічно ефективними.

Як вони працюють?

Вони дозволяють оцінити через незалежних і ліцензованих оцінювачів енергоефективність і водокористування, здоров'я і благополуччя, забруднення довкілля, транспорт, матеріали, відходи, екологію й процеси керування, а також надати будівлям рейтинг, що ґрунтується на цих наукових оцінках у категоріях на основі отриманих балів.

Визначення цілей, що перевищують нормативні вимоги, сприяє більшій екологічності й інноваціям у галузі будівництва.

Ваш «зелений» партнер

Daikin — ваш «зелений» партнер

Оскільки кожна будівля унікальна, вона вимагає іншого рішення для забезпечення відповідності її унікальним властивостям. Важливо мати партнера в галузі систем ОВКП-О (HVAC-R), такого як Daikin, зі знаннями й спектром рішень, що дозволяють досягти цілей щодо екологічності, не виходячи за рамки бюджету.

Наші комплексні рішення в галузі систем ОВКП-О (HVAC-R) підвищують екологічну цінність будівель і покращують робоче середовище орендарів. Таким чином, інтеграція технологій Daikin сприятиме загальному рівню екологічності будівлі й дозволить вам досягти найвищих рівнів сертифікації в області «зеленого» будівництва.

Лист оцінювання Daikin за методом BREEAM/LEED

Лист оцінювання Daikin за методом BREEAM/LEED, створений нашою командою експертів, надає поради й підтримку для підвищення рейтингу вашої будівлі завдяки технології теплових насосів Daikin.

Використовуючи цей лист як доказову базу для оцінювачів, ви економите час при подачі заявки на сертифікацію за методом BREEAM або LEED.

Download the sheet now

Дізнайтеся, у яких категоріях теплові насоси Daikin набирають бали BREEAM/LEED, щоб досягти найвищого рівня сертифікації у сфері «зеленого» будівництва

Наші «зелені» будівельні проекти

Компанія Daikin успішно брала участь у багатьох проектах сталого розвитку. Одне з важливих завдань, що стоїть перед нами — допомогти будівельникам отримати сертифікати BREEAM Excellent, LEED Gold, WELL, а також інші аналогічні сертифікати. Практичні приклади це доводять!

Сертифікат BES 6001

Заводи Daikin у Бельгії й Чехії, а також наші системи VRV, Sky Air, Daikin Altherma, спліт-системи і холодильні машини отримали сертифікати BES 6001. Ця сертифікація означає соціально, економічно і екологічно відповідальний сорсинг по всьому ланцюжку поставок. Сертифікат BES 6001 офіційно визнано BREAAM і підвищує рейтинг «зеленої» будівлі.

Докладніше

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?