Skip to main content

Сервісне обслуговування Daikin

Ми пропонуємо широкий спектр послуг професійного обслуговування, щоб ваша система забезпечувала найкращу в своєму класі продуктивність протягом усього терміну служби.

Створення ідеального мікроклімату в приміщеннях виходить за рамки купівлі й встановлення блока. Це означає забезпечення комфорту протягом усього року, а також енергоефективності, експлантаційної надійності й керування. Daikin пропонує різноманітні послуги з сервісного й технічного обслуговування, щоб забезпечити оптимальну роботу системи протягом усього терміну служби.

Оптимальна продуктивність з мінімальними витратами

Завдяки зусиллям нашої сервісної служби система, що добре обслуговується, забезпечує такі переваги:

Більш висока енергоефективність

Більш тривалий строк служби

Відповідність новим вимогам законодавства й нормативних документів

Що ми пропонуємо?

bg-image

Постачальник продукції і послуг

Від вибору правильного кліматичного рішення до запуску, моніторингу й технічного обслуговування: компанія Daikin готова надати вам підтримку на кожному етапі процесу. У вас немає установки Daikin? Зв’яжіться з нами: ви все одно можете покластися на послуги Daikin, які надаються нашою службою підтримки й командою сервісних інженерів з обслуговування.

bg-image

Постачальник продукції і послуг

Від вибору правильного кліматичного рішення до запуску, моніторингу та технічного обслуговування — компанія Daikin готова надати вам підтримку на кожному етапі процесу. Навіть якщо у вас немає установки Daikin, все одно ви можете скористатись послугами Daikin, які надаються співробітниками нашої служби технічної підтримки, а також нашою командою кваліфікованих фахівців та інженерів сервісної служби.

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?