Сервісне обслуговування Daikin. Як експерт з кліматичних систем, Daikin із задоволенням допоможе вам експлуатувати систему в оптимальних умовах.

Сервісне обслуговування Daikin

Як лідер у сфері клімат-контролю, ми пропонуємо ряд послуг сервісної служби, щоб забезпечити підтримання експлуатаційних якостей вашої системи на високому рівні протягом усього терміну служби.

installation_710x460.jpg

Створення ідеального клімату в приміщеннях виходить за рамки придбання та встановлення обладнання. Воно також включає забезпечення комфорту протягом усього року, енергоефективності, надійності та управління. Daikin пропонує різноманітні послуги з сервісного та технічного обслуговування, щоб забезпечити оптимальну роботу системи протягом усього терміну служби.

Оптимальна установка з мінімальними витратами

Завдяки зусиллям нашої сервісної служби система, що добре обслуговується, забезпечує такі переваги:

Більш висока енергоефективність

Більш тривалий строк служби

Відповідність вимогам нового законодавства та нормативних документів


Що ми пропонуємо?

Daikin | постачальник продукції і послуг

Постачальник продукції і послуг

Від вибору правильного кліматичного рішення до запуску, моніторингу та технічного обслуговування — компанія Daikin готова надати вам підтримку на кожному етапі процесу. Навіть якщо у вас немає установки Daikin, все одно ви можете скористатись послугами Daikin, які надаються співробітниками нашої служби технічної підтримки, а також нашою командою кваліфікованих фахівців та інженерів сервісної служби.