Skip to main content

Daikin Cloud Plus

Daikin Cloud Plus — це хмарне рішення для дистанційного керування та моніторингу комерційних кліматичних установок Daikin. Використовуючи розширені можливості керування, моніторингу та логіки прогнозування, хмарне рішення Daikin Cloud Plus забезпечує обмін даними та підтримку від експертів Daikin щодо визначення можливостей заощадження коштів, подовження терміну служби обладнання, а також зниження ризику виникнення непередбачених проблем в реальному часі.

Переваги Daikin Cloud Plus

bg-image

Дистанційне керування та моніторинг

Віддалені керування та контроль різноманітних робочих аспектів ваших об’єктів у ваших руках.

Керування встановленими на об’єкті блоками на основі плану поверху

Візуалізація схеми об’єкта та керування його інфраструктурою за допомогою детальних планів поверхів.

Доступ до кількох об’єктів

Централізовані контроль і керування на кількох об’єктах за допомогою єдиної платформи.

Доступ на основі наданих дозволів

Створення багаторівневої системи дозволів, яка дозволяє точно налаштувати рівні доступу для різних користувачів і посадових осіб.

bg-image

Тенденції споживання енергії

Ретельне відстеження тенденцій споживання енергії за допомогою аналізу даних у режимі реального часу. Отримайте чітке уявлення про ефективність вашої кліматичної системи за допомогою детального аналізу експлуатаційних даних.

Енергозбереження

До ваших послуг потужна інтелектуальна автоматизація для керування різними системами у ваших кліматичних умовах.

Зменшення витрат

Впровадження стратегій енергоефективності та прийняття свідомих рішень, заснованих на даних, може мати прямий вплив на ваші е6ксплуатаційні витрати.

Зменшення викидів вуглекислого газу

Активно відстежуючи та керуючи споживанням енергії, ви відіграєте дуже важливу роль у зменшенні викидів вуглекислого газу в атмосферу.

bg-image

Від простих до більш функціональних пультів керування

Від нескладних налаштувань до найдетальніших конфігурацій — діапазон нових пультів керування задовольнить ваші потреби будь-якого рівня складності.

Різноманітні інтерфейси

Зручне користування завдяки різноманітним інтерфейсам, створеним відповідно до ваших уподобань.

Удосконалені засоби захисту

Поставте на перше місце захист ваших систем і даних завдяки удосконаленим засобам безпеки.

bg-image

Менша необхідність у керуванні на місці

Завдяки перевагам дистанційного керування потреба в постійній присутності на місці значно зменшується.

Мінімізація часу простою та викликів інженера з обслуговування

Завдяки віддаленому керуванню проблеми можна швидко вирішувати в міру їх виникнення, що зводить до мінімуму час простою та потребу викликати інженера з обслуговування для вирішення кожного незначного питання.

Оптимізоване технічне обслуговування

Статистичні дані, отримані шляхом дистанційного моніторингу, можуть сприяти оптимізації технічного обслуговування. Дистанційний аналіз показників і дані про ефективність дають вам змогу ефективніше планувати технічне обслуговування.

Функції та особливості

Дистанційне керування, управління навантаженням і планування

Керування та моніторинг мікроклімату у ваших будівлях доступні завжди та звідусіль. Регулювати параметри ваших блоків можна просто у веб-браузері, включаючи уставки температури, швидкість вентиляторів, режими опалення чи охолодження та багато іншого.

Управління навантаженням зменшує пікове споживання з мінімальним впливом на комфорт, прогнозуючи майбутні потреби та відповідно регулюючи робочу потужність блоків.

Дані планування зберігаються у пульті керування, тому блоки працюють за розкладом, незважаючи на наявність чи відсутність підключення до Інтернету.

Моніторинг енергоспоживання

Детальна візуалізація та експорт даних енергоспоживання ваших будівель. Докладні графіки, порівняння та візуалізації допоможуть вам оцінити ефективність і потенційні покращення для зменшення надмірного споживання та зниження витрат на електроенергію. Окрім докладних даних про енергоспоживання кліматичних систем можна додати зовнішні лічильники для вимірювання споживання систем освітлення та водопостачання.

Зв’язана робота

Для оптимізації роботи ваших блоків можна встановити інтелектуальні правила — конкретні умови та відповідні їм дії. Завдяки алгоритму «Якщо це, то» можна поліпшити як комфорт для користувачів, так і ефективність блоків. Наприклад, правило може бути таким: «Якщо вікно відкрите, то через 5 хвилин вимкнути кондиціонер».

bg-image

Розподіл споживання енергії

Пропорційний розподіл енергоспоживання дозволяє розрахувати витрати електроенергії для конкретних зон у ваших будівлях. Наприклад, ви можете підрахувати, скільки електроенергії використовує орендар на певному поверсі. Для використання цієї функції потрібні лічильники електроенергії.

Віддалене налаштування на об’єкті

Налаштування зовнішніх блоків можна виконувати дистанційно. Це дозволяє технічним спеціалістам і операторам будівель регулювати, конфігурувати та контролювати зовнішні блоки віддалено, що зменшує необхідність їх присутності, заощаджує час і витрати на поїздки, роботу й обслуговування та підвищує ефективність і загальні експлуатаційні показники.

Історія об’єктів

Відстеження запланованих дій згідно з розкладом чи команд, поданих вручну, для різних блоків і об’єктів. Минулі події, зміни та коригування допомагають визначати тенденції, оцінювати поліпшення експлуатаційних показників та визначати стратегії на майбутнє. Спираючись на історичні дані, ви зможете приймати обґрунтовані рішення, адаптувати стратегії та постійні вдосконалювати роботу — революційний підхід до керування кліматичною системою.

bg-image

Прогнозування та сповіщення електронною поштою

Алгоритми раннього прогнозування несправностей допомагають запобігти серйозним збоям. На основі сигналу тривоги та експлуатаційних даних логіка прогнозування для конкретного блока дозволяє превентивно визначати можливість виникнення проблем у його роботі. У цьому випадку генеруватимуться сигнали тривоги логіки прогнозування для завчасного попередження й забезпечення безперебійної роботи.

Доступ до експлуатаційних даних

Легкий дистанційний моніторинг, аналіз і точне налаштування параметрів кліматичних систем, що дозволяє вам приймати обґрунтовані рішення на ходу. Доступ у режимі реального часу до експлуатаційних даних, робочих показників та споживання енергії дає змогу коригувати налаштування, усувати проблеми в роботі та підтримувати максимальну ефективність — і все це з мінімальною потребою у фізичному втручанні. Експлуатаційні дані можна завантажити для подальшого аналізу та періодичної звітності.

Аналіз роботи внутрішнього та зовнішнього блоків

Докладна інформація про робочі показники, енергоспоживання та вплив на навколишнє середовище кожного блока доступна вам у будь-який момент. Легко порівнюйте дані між блоками, виявляючи недоліки роботи й оптимізуючи загальну ефективність вашої системи. Завдяки комплексному уявленню про внутрішні та зовнішні блоки ви досягнете неперевершеного рівня гармонійності роботи та економії енергії.

bg-image

Керування кількома об'єктами

Перегляд усіх ваших об’єктів на карті зі сповіщеннями про стан, оцінка та порівняння їх між собою. Ви можете отримати прямий доступ до кожного об’єкту прямо з карти для віддаленого моніторингу та керування. Завдяки цьому можна зменшити необхідність відвідування об’єктів і отримати інформацію, яка відкриває можливості зниження експлуатаційних витрат, підтримуючи високий рівень комфорту.

Інтеграція будівлі

З центральної платформи можна керувати не тільки кліматичними системами, але й іншим обладнанням у будівлях. Наприклад, систему освітлення можна включити в планування й інтегрувати в систему зв’язаної роботи, щоб керувати всім одразу й оптимізувати енергоефективність ваших будівель.

Історія сигналів тривоги й сповіщення електронною поштою

Отримайте детальний огляд сигналів тривоги на ваших об’єктах і їхній статус у реальному часі. Отримуйте сповіщення про сигнали тривоги електронною поштою з доступом до детальної інформації на платформі Daikin Cloud Plus.

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?