очищення повітря

Чисте повітря, тому що ми дбаємо про вас

Ми гарантуємо, що завдяки очисникам повітря Daikin повітря стає чистішим, здоровішим і свіжішим.

Ефективний для очищення повітря та видалення таких речовин, як:

virus logo air purifier.png

Віруси

allergens picto.png

Алергени

particles picto.png

Частинки пилу

odor picto.png

Запахи

Випробування проводили

IPL

99,98% коронавірусу видалено за 2,5 хвилини*
Перевірено Institut Pasteur de Lille

Згідно з тестами, проведеними в лабораторіях Інституту Пастера в Ліллі, повітроочисники Daikin видаляють понад 99,98% коронавірусу людини HCoV-229E за 2,5 хвилини*. Цей вірус належить до того ж сімейства, що і SARS-CoV-2 — коронавірус, що викликав пандемію COVID-19.

Також було показано, що блоки виявилися на 99,93% ефективними проти вірусу H1N1 за 2,5 хвилини*.
H1N1 — вірус, що спричиняє звичайний грип.
Це означає, що повітроочисники Daikin є додатковим заходом у боротьбі з респіраторними захворюваннями. Наші компактні очисники plug-and-play, дієвість яких досягається за рахунок комбінації високоефективного електростатичного HEPA-фільтра, який уловлює вірус, і подальшого інтенсивного впливу запатентованої Daikin технології Flash Streamer, що нейтралізує вірус, може значною мірою сприяти зниженню ризику передачі вірусів, що викликають респіраторні захворювання.

Allergy UK Seal of Approval no outline 300px.png

Ефективний проти алергенів, підтверджено BAF (Британський фонд боротьби з алергією)

Знак схвалення Британського Фонду Алергології підтверджує, що продукт ефективно зменшує кількість дрібних частинок, які можуть містити алергени, бактерії та віруси.

ECARF_logo.png

Гіпоалергенність цього продукту/послуги підтверджена сертифікатом Європейського фонду досліджень алергії.

Незалежна консультативна група з 15 провідних міжнародних вчених і технічних фахівців розробила критерії, за якими ECARF оцінює різні групи продуктів. Вони включають порогові значення та критерії виключення, тому прояв алергічної реакції є дуже малоймовірним. Критерії регулярно оновлюються, щоб відображати останні наукові відкриття. Продукт отримує знак схвалення після проходження аудитів або досліджень, в ході яких була доведена його відповідність критеріям. Повітроочисники Daikin успішно пройшли ці тести і можуть вважатися гіпоалергенними. ​

*Daikin MCK55WVM (комерційне найменування MCK55W), протестований Institut Pasteur de Lille, видаляє 99,996% коронавірусу людини HCoV-229E за 2,5 хвилини роботи в режимі «турбо» в лабораторних умовах (герметична камера внутрішнім об'ємом 0,47 м3, без повітрообміну). Коронавірус людини HCoV-229E відрізняється від вірусу SARS-CoV-2, що викликає COVID-19, але належить до того ж сімейства коронавірусів. | Пристрій Daikin MC55WVM (комерційне найменування MC55W/VB), протестований Institut Pasteur de Lille, видаляє 99,98% коронавірусу людини HCoV-229E за 2,5 хвилини роботи в режимі «турбо» в лабораторних умовах (герметична камера внутрішнім об'ємом 1,4 м3, без повітрообміну). Коронавірус людини HCoV-229E відрізняється від вірусу SARS-CoV-2, що викликає COVID-19, але належить до того ж сімейства коронавірусів. | Пристрій Daikin MCK55WVM (комерційне найменування MCK55W), протестований Institut Pasteur de Lille, видаляє 99,986% вірусу грипу А підтипу H1N1 за 2,5 хвилини роботи в режимі «турбо» в лабораторних умовах (герметична камера внутрішнім об'ємом 0,47 м3, без повітрообміну). | Пристрій Daikin MC55WVM (комерційні найменування MC55W/VB), протестований Institut Pasteur de Lille, видаляє 99,93% вірусу грипу А підтипу H1N1 за 2,5 хвилини роботи в режимі «турбо» в лабораторних умовах (герметична камера внутрішнім об'ємом 0,47 м3, без повітрообміну).

Відсутність витрат на технічне обслуговування протягом щонайменше 10 років

Відсутність необхідності міняти фільтри протягом перших 10 років після покупки блока, уникаючи додаткових витрат на регулярну заміну фільтрів.

Один із найтихіших повітроочисників на європейському ринку

В режимі тихої роботи наші повітроочисники майже не чутно (рівень звукового тиску: 19 дБА), забезпечуючи чисте повітря.

Компактність і висока продуктивність

Незважаючи на невеликий розмір, також ідеально підходить для дуже великих приміщень.


Дихайте чистим і здоровим повітрям

Повітроочисники Daikin зводять до мінімуму симптомів астми і алергії шляхом вилучення частинок пилу і пилку з повітря та захищають ваше здоров'я, відфільтровуючи бактерії і віруси.

Вологість має важливе значення для здорової шкіри

Тонкий бак для води зволожуючого повітроочисника віддає вологу в повітря, якщо воно стає занадто сухим, завдяки чому вам більше не доведеться боротися з сухістю шкіри рук або прокидатися з першінням у горлі.

Підтримка високої якості повітря в приміщенні дуже важлива для вашого здоров’я

За даними Allergy Uk, сьогодні люди проводять у середньому 90% свого часу в приміщенні. Тому висока якість повітря в приміщенні має вирішальне значення для нашого здоров'я.

Підтримування чистоти повітря в приміщенні особливо важливо для вразливих груп людей, наприклад дітей і літніх людей, а також тих, які страждають від респіраторних захворювань і алергії.

Підтримання свіжості повітря

Наші повітроочисники усувають неприємні запахи, щоб ваш дім радував свіжістю та чистотою. Повітроочисники Daikin призначені для боротьби зі шкідливими частинками, а також пилом, запахами, бактеріями, шерстю домашніх тварин, цвіллю, пилком, кліщами та іншими алергенами, тому повітря в приміщенні залишається чистим і здоровим.

Дізнайтесь про наші повітроочисники

Daikin MC30 Quater Left view 2-1.png

Повітроочисник MC30Y зі стримерною технологією

Повітроочисник MC30Y забезпечує фільтрацію частинок, що містяться в повітрі, які часто становлять великий ризик для здоров'я. Компактний та продуктивний: до 46 м².

Повітроочисник MC55W зі стримерною технологією

Наша технологія Streamer відфільтровує з повітря частинки, які часто можуть становити серйозну небезпеку для здоров'я.

MCK55W.jpg

Повітроочисник Ururu MCK55W зі стримерною технологією

Повітроочисник Daikin Ururu MCK55W очищає та зволожує повітря у вашому домі. Для цього досить час від часу заповнювати бак місткістю 2,7 л, і це дозволить зволожувати повітря в приміщенні з витратою до 500 мл/г.

Повітроочисник Ururu MCK70YV зі стримерною технологією

Повітроочисник Daikin Ururu MCK70YV очищає та зволожує повітря у вашому домі. Він зволожуватиме повітря у вашій кімнаті з максимальною швидкістю 650 мл/год, тому ідеально підійде для великої площі.

Питання й відповіді

Для чого потрібен очищувач повітря?

Повітря, яким ми дихаємо вдома або в приміщенні, в 5 разів більш забруднене, ніж повітря на вулиці. Завдяки своєму унікальному підходу «вловлювання й очищення» повітроочисник Daikin вловлює та видаляє забруднювачі, знижує рівень забруднення в приміщеннях та покращує якість повітря у вашому домі, офісі, магазині тощо.

Повітроочисник Daikin дає змогу дихати чистим повітрям, адже істотно зменшує кількість вірусів, дрібного пилу й алергенів. Згідно з тестами, проведеними в лабораторіях Institut Pasteur de Lille, повітроочисники Daikin видаляють щонайменше 99,98% коронавірусу людини HCoV-229E за 2,5 хвилини. Цей вірус належить до того ж сімейства, що і SARS-CoV-2 — коронавірус, що викликав пандемію COVID-19. Повітроочисники Daikin також допомагають запобігати алергії, і це визнано, наприклад, відомим Британським фондом боротьби з алергією. Дезодоруючий фільтр повітроочисників Daikin успішно вловлює та поглинає запахи там, де це необхідно.

Як працює повітроочисник?

Повітроочисник Daikin оснащено вдосконаленою системою фільтрів, яка вловлює віруси, бактерії та алергени, а його запатентована стримерна технологія видаляє їх і підтримує чистоту повітря в приміщенні та самих фільтрів повітроочисника. Фільтр попереднього очищення вловлює більші за розміром частинки, затримуючи їх всередині. Завдяки своїм електростатичним характеристикам фільтр Daikin HEPA вловлює забруднювачі, при цьому не забиваючи сітку, а це означає відсутність необхідності замінювати його протягом 10 років. Дезодоруючий фільтр вловлює та поглинає запахи, але не насичується ними, як це відбувається з традиційними фільтрами з активованим вугіллям. Нарешті, фільтр зволожувача (тільки для моделі повітроочисника Daikin, оснащеної зволожувачем) усуває бактерії в резервуарі для води завдяки двошаровому фільтру з картриджем, що містить іони срібла. ​

Чи ефективний повітроочисник Daikin проти алергії?

Так, повітроочисник Daikin був протестований і отримав сертифікацію престижного інституту ECARF як ідеальний продукт для людей з алергією. Крім того, ефективність повітроочисника Daikin визнає і BAF (Британський фонд боротьби з алергією). Знак схвалення підтверджує, що продукт ефективно зменшує кількість дрібних частинок, які можуть містити алергени, бактерії та віруси.

Чи гучна робота цього повітроочисника?

Ні, серія повітроочисників Daikin визнана однією з найтихіших на ринку. Вони працюють дуже тихо в режимі безшумної роботи, і чисте повітря надходить непомітно. ​

Чи дорого постійно міняти фільтри?

На відміну від інших брендів, фільтр повітроочисника Daikin не потрібно заміняти протягом перших 10 років після покупки. Тому чисте повітря та душевний спокій супроводжуватимуть вас роками.

Чи легко буде перемістити повітроочисник в інше місце?

Завдяки компактній конструкції ви можете легко підняти й перемістити повітроочисник. Поганий запах на кухні? Перемістіть туди свій повітроочисник і дозвольте йому творити свою магію. Залишили вікно відкритим у сезон пилку? Перемістіть повітроочисник і позбавтеся від цих забруднень за лічені хвилини.

Чи існують повітроочисники для кімнат різного розміру?

Звичайно, існують. Ознайомтеся з різноманітними асортиментами повітроочисників, кожен із яких передбачає різну площу приміщення.

Яким чином наші повітроочисники забезпечують ці переваги?

Унікальний підхід Daikin «вловлювання й очищення»: 3 кроки для усунення шкідливих речовин

1 Велика потужність всмоктування

Об'ємне захоплення повітря з 3-х напрямків.

Ілюстрація великої потужності всмоктування

2 Ефективне вловлювання забруднювачів

Ефективне уловлювання пилу й забруднюючих речовин за допомогою електростатичного HEPA-фільтра.

Електростатичний HEPA-фільтр

3 Усунення

Стримерна технологія Daikin застосовується для усунення шляхом окислення шкідливих речовин, що потрапляють на фільтр.*

Стример

* Речовини включають: віруси1, бактерії2, пилок3, спори цвілі4

Ілюстрація функції зволоження

Активне зволоження для захисту від сухості повітря та вірусів

  • Захист шкіри та слизової оболонки горла й носа від пересихання.
  • Захист від вірусів за рахунок підтримки необхідної вологості в приміщенні.
  • Підтримує комфортний рівень вологості в приміщенні (від 40 до 60% ВВ)
  • Стример видаляє бактерії на зволожуючому фільтрі.

Високопродуктивний HEPA-фільтр для уловлювання дрібних частинок пилу

Видалення 99% частинок розміром від 0,1 до 2,5 мкм

arrow-right.png

Фільтр ефективно збирає пил завдяки електростатичній взаємодії. Він не схильний до засмічення порівняно з неелектростатичними HEPA-фільтрами, які вловлюють частинки тільки за рахунок малого розміру отворів у сітці.

З електростатичними зарядами

Електростатичний HEPA-фільтр

Видаляє 99,97% дрібних частинок розміром 0,3 мкм. Саме волокно фільтра заряджене статичною електрикою й ефективно збирає частинки. Фільтр не схильний до швидкого засмічення, тому не спричиняє падіння тиску.

arrow-right.png

Отже, більша кількість повітря може проходити крізь фільтр.

І

arrow-right.png

Фільтр здатний очищати більшу кількість повітря!

Без електростатичних зарядів

Неелектростатичний фільтр

Оскільки фільтр уловлює частинки тільки за рахунок малих розмірів чарунок, він схильний до засмічення і призводить до помітного падіння тиску.

Примітка.
1 Організація, що проводила випробування: Kitasato Research Center for Environmental Science; Сертифікат результатів тесту № 21_0026 (виданий тією ж організацією); Результат експерименту: 99,9% вилучення вірусу A-H1N1 за 1 годину.
2 Організація, що проводила випробування: Japan Food Research Laboratories. Номер випробування: 15044988001-0201. Методика випробувань: Випробувальний зразок, інокульований бактеріальною рідиною, закріплювали на стороні входу пиловловлюючого фільтра, встановленого в повітроочиснику, і вмикали останній у приміщенні об'ємом 25 м³. Підраховували кількість живих бактерій через п'ять годин. Результати випробувань: За п'ять годин кількість зменшилася більш ніж на 99%. Використовуваний у ході випробувань блок: Випробування проводили з використанням блоку MCK55S (японська модель), моделі, що еквівалентна серії MCK55W (турборежим).
3 Різні алергени піддавали дії стримерного розряду, а руйнування білків алергенів контролювали з використанням способу ELISA (ІФА), електрофорезу або за допомогою електронного мікроскопа (спільне дослідження з Wakayama Medical University). Приклад випробування: «Пилок японського кедра Cryj-1»; Результати тестування: 99,6% і більше розкладаються та видаляються через 2 години.
4 Організація, що проводила випробування: Japan Food Research Laboratories. Номер випробування: 204041635-001. Результати випробувань: 99,9% або більше спор цвілі (Cladosporium) розкладаються та видаляються через 24 години.

Компактний, ефективний і тихий завдяки новій, інноваційній конструкції

Ілюстрація конструкції повітроочисника

Повітроочисники Daikin оснащені стримерною технологією

clean-air-ururu-sarara-v2.png

Якість повітря в приміщенні, досвід Daikin