Skip to main content

Чисте повітря, тому що ми дбаємо про вас

Ми гарантуємо, що завдяки очисникам повітря Daikin повітря стає чистішим, здоровішим і свіжішим.

Ефективний для очищення повітря та видалення таких речовин, як:

Віруси

Алергени

Частинки пилу

Запахи

Випробування проводили

IPL

99,98% коронавірусу видалено за 2,5 хвилини*
Перевірено Institut Pasteur de Lille

Згідно з тестами, проведеними в лабораторіях Інституту Пастера в Ліллі, очисники повітря Daikin видаляють понад 99,98% коронавірусу людини HCoV-229E за 2,5 хвилини*. Цей вірус належить до того ж сімейства, що і SARS-CoV-2 — коронавірус, що викликав пандемію COVID-19.

Також було показано, що блоки виявилися на 99,93% ефективними проти вірусу H1N1 за 2,5 хвилини*.
H1N1 — вірус, що спричиняє звичайний грип.
Це означає, що очисники повітря Daikin є додатковим заходом у боротьбі з респіраторними захворюваннями. Наші компактні очисники plug-and-play, дієвість яких досягається за рахунок комбінації високоефективного електростатичного HEPA-фільтра, який уловлює вірус, і подальшого інтенсивного впливу запатентованої Daikin технології Flash Streamer, що нейтралізує вірус, може значною мірою сприяти зниженню ризику передачі вірусів, що викликають респіраторні захворювання.

Ефективний проти алергенів, підтверджено BAF (Британський фонд боротьби з алергією)

Знак схвалення Британського Фонду Алергології підтверджує, що продукт ефективно зменшує кількість дрібних частинок, які можуть містити алергени, бактерії та віруси.

Гіпоалергенність цього продукту/послуги підтверджена сертифікатом Європейського фонду досліджень алергії (European Centre for Allergy Research Foundation, ECARF)

Незалежна консультативна група з 15 провідних світових вчених і технічних фахівців розробила критерії, за якими ECARF оцінює різні групи продуктів. Вони включають порогові значення та критерії виключення, тому прояв алергічної реакції є дуже малоймовірним. Критерії регулярно оновлюються, щоб відображати останні наукові відкриття. Продукт отримує знак схвалення після проходження аудитів або досліджень, в ході яких була доведена його відповідність критеріям. Очисники повітря Daikin успішно пройшли ці тести й можуть вважатися гіпоалергенними. ​

*Daikin MCK55WVM (комерційне найменування MCK55W), протестований Institut Pasteur de Lille, видаляє 99,996% коронавірусу людини HCoV-229E за 2,5 хвилини роботи в режимі «турбо» в лабораторних умовах (герметична камера внутрішнім об'ємом 0,47 м3, без повітрообміну). Коронавірус людини HCoV-229E відрізняється від вірусу SARS-CoV-2, що викликає COVID-19, але належить до того ж сімейства коронавірусів. | Пристрій Daikin MC55WVM (комерційне найменування MC55W/VB), протестований Institut Pasteur de Lille, видаляє 99,98% коронавірусу людини HCoV-229E за 2,5 хвилини роботи в режимі «турбо» в лабораторних умовах (герметична камера внутрішнім об'ємом 1,4 м3, без повітрообміну). Коронавірус людини HCoV-229E відрізняється від вірусу SARS-CoV-2, що викликає COVID-19, але належить до того ж сімейства коронавірусів. | Пристрій Daikin MCK55WVM (комерційне найменування MCK55W), протестований Institut Pasteur de Lille, видаляє 99,986% вірусу грипу А підтипу H1N1 за 2,5 хвилини роботи в режимі «турбо» в лабораторних умовах (герметична камера внутрішнім об'ємом 0,47 м3, без повітрообміну). | Пристрій Daikin MC55WVM (комерційні найменування MC55W/VB), протестований Institut Pasteur de Lille, видаляє 99,93% вірусу грипу А підтипу H1N1 за 2,5 хвилини роботи в режимі «турбо» в лабораторних умовах (герметична камера внутрішнім об'ємом 0,47 м3, без повітрообміну).

Відсутність витрат на технічне обслуговування протягом щонайменше 10 років

Відсутність необхідності міняти фільтри протягом перших 10 років після покупки блока, уникаючи додаткових витрат на регулярну заміну фільтрів.

Один із найтихіших очисників повітря на європейському ринку

В режимі тихої роботи наші очисники повітря майже не чутно (рівень звукового тиску: 19 дБА), забезпечуючи чисте повітря.

Компактність і висока продуктивність

Незважаючи на невеликий розмір, також ідеально підходить для дуже великих приміщень.

Пара з дитиною

Дихайте чистим і здоровим повітрям

Очисники повітря Daikin зводять до мінімуму симптомів астми і алергії шляхом вилучення частинок пилу і пилку з повітря та захищають ваше здоров'я, відфільтровуючи бактерії і віруси.

Мати і донька в дверях

Вологість має важливе значення для здорової шкіри

Тонкий бак для води зволожуючого очисника повітря віддає вологу в повітря, якщо воно стає занадто сухим, завдяки чому вам більше не доведеться боротися з сухістю шкіри рук або прокидатися з першінням у горлі.

Батько та дитина на дивані

Підтримка високої якості повітря в приміщеннях дуже важлива для вашого здоров’я

За даними Allergy Uk сьогодні люди проводять у середньому 90% свого часу в приміщеннях. Тому висока якість повітря в приміщеннях має вирішальне значення для нашого здоров'я.

Підтримування чистоти повітря в приміщеннях особливо важливо для вразливих груп людей, наприклад дітей і літніх людей, а також тих, які страждають на респіраторні захворювання й алергії.

bg-image

Підтримання свіжості повітря

Наші очисники повітря усувають неприємні запахи, щоб ваш дім радував свіжістю та чистотою. Очисники повітря Daikin призначені для боротьби зі шкідливими частинками, а також пилом, запахами, бактеріями, шерстю домашніх тварин, цвіллю, пилком, кліщами та іншими алергенами, тому повітря в приміщеннях залишається чистим і здоровим.

Дізнайтесь про наші очисники повітря

 • Очисник повітря MC30Y зі стримерною технологією

  Очисник повітря MC30Y забезпечує фільтрацію частинок, що містяться в повітрі, які часто становлять великий ризик для здоров'я. Компактний та продуктивний: до 46 м².

 • Очисник повітря MC55W зі стримерною технологією

  Наша технологія Streamer відфільтровує з повітря частинки, які часто можуть становити серйозну небезпеку для здоров'я.

 • Очисник повітря Ururu MCK55W зі стримерною технологією

  Очисник повітря Daikin Ururu MCK55W очищає та зволожує повітря у вашому домі. Для цього досить час від часу заповнювати бак місткістю 2,7 л, і це дозволить зволожувати повітря в приміщеннях з витратою до 500 мл/г.

 • Очисник повітря Ururu MCK70YV зі стримерною технологією

  Очисник повітря Daikin Ururu MCK70YV очищає та зволожує повітря у вашому домі. Він зволожуватиме повітря у вашій кімнаті з максимальною швидкістю 650 мл/год, тому ідеально підійде для великої площі.

Питання й відповіді

Повітря, яким ми дихаємо вдома або в приміщеннях, в 5 разів більш забруднене, ніж повітря на вулиці. Завдяки своєму унікальному підходу «вловлювання й очищення» очисник повітря Daikin вловлює та видаляє забруднювачі, знижує рівень забруднення в приміщеннях та покращує якість повітря у вашому домі, офісі, магазині тощо.

Очисник повітря Daikin дає змогу дихати чистим повітрям, адже істотно зменшує кількість вірусів, дрібного пилу й алергенів. Згідно з тестами, проведеними в лабораторіях Institut Pasteur de Lille, очисники повітря Daikin видаляють щонайменше 99,98% коронавірусу людини HCoV-229E за 2,5 хвилини. Цей вірус належить до того ж сімейства, що і SARS-CoV-2 — коронавірус, що викликав пандемію COVID-19. Очисники повітря Daikin також допомагають запобігати алергії, і це визнано, наприклад, відомим Британським фондом боротьби з алергією. Дезодоруючий фільтр очисників повітря Daikin успішно вловлює та поглинає запахи там, де це необхідно.

Очисник повітря Daikin оснащено вдосконаленою системою фільтрів, яка вловлює віруси, бактерії та алергени, а його запатентована стримерна технологія видаляє їх і підтримує чистоту повітря в приміщеннях та самих фільтрів очисника повітря. Фільтр попереднього очищення вловлює більші за розміром частинки, затримуючи їх всередині. Завдяки своїм електростатичним характеристикам фільтр Daikin HEPA вловлює забруднювачі, при цьому не забиваючи сітку, а це означає відсутність необхідності замінювати його протягом 10 років. Дезодоруючий фільтр вловлює та поглинає запахи, але не насичується ними, як це відбувається з традиційними фільтрами з активованим вугіллям. Нарешті, фільтр зволожувача (тільки для моделі очисника повітря Daikin, оснащеної зволожувачем) усуває бактерії в резервуарі для води завдяки двошаровому фільтру з картриджем, що містить іони срібла. ​

Так, очисник повітря Daikin був протестований і отримав сертифікацію престижного інституту ECARF як ідеальний продукт для людей з алергією. Крім того, ефективність очисника повітря Daikin визнає і BAF (Британський фонд боротьби з алергією). Знак схвалення підтверджує, що продукт ефективно зменшує кількість дрібних частинок, які можуть містити алергени, бактерії та віруси.

Ні, серія очисників повітря Daikin визнана однією з найтихіших на ринку. Вони працюють дуже тихо в режимі безшумної роботи, і чисте повітря надходить непомітно. ​

На відміну від інших брендів, фільтр очисника повітря Daikin не потрібно заміняти протягом перших 10 років після покупки. Тому чисте повітря та душевний спокій супроводжуватимуть вас роками.

Завдяки компактній конструкції ви можете легко підняти й перемістити очисник повітря. Поганий запах на кухні? Перемістіть туди свій очисник повітря і дозвольте йому творити свою магію. Залишили вікно відкритим у сезон пилку? Перемістіть очисник повітря і позбавтеся від цих забруднень за лічені хвилини.

Звичайно, існують. Ознайомтеся з різноманітними асортиментами очисників повітря, кожен із яких передбачає різну площу приміщення.

Яким чином наші очисники повітря забезпечують ці переваги?

Унікальний підхід Daikin «вловлювання й очищення»: 3 кроки для усунення шкідливих речовин

1 Велика потужність всмоктування

Об'ємне захоплення повітря з 3-х напрямків.

Ілюстрація великої потужності всмоктування

2 Ефективне вловлювання забруднювачів

Ефективне уловлювання пилу й забруднюючих речовин за допомогою електростатичного HEPA-фільтра.

Електростатичний HEPA-фільтр

3 Усунення

Стримерна технологія Daikin застосовується для усунення шляхом окислення шкідливих речовин, що потрапляють на фільтр.*

Стример

* Речовини включають: віруси1, бактерії2, пилок3, спори цвілі4

Ілюстрація функції зволоження

Активне зволоження для захисту від сухості повітря та вірусів

 • Захист шкіри та слизової оболонки горла й носа від пересихання.
 • Захист від вірусів за рахунок підтримки необхідної вологості в приміщеннях.
 • Підтримує комфортний рівень вологості в приміщеннях (від 40 до 60% ВВ)
 • Стример видаляє бактерії на зволожуючому фільтрі.

Високопродуктивний HEPA-фільтр для уловлювання дрібних частинок пилу

Видалення 99% частинок розміром від 0,1 до 2,5 мкм

Фільтр ефективно збирає пил завдяки електростатичній взаємодії. Він не схильний до засмічення порівняно з неелектростатичними HEPA-фільтрами, які вловлюють частинки тільки за рахунок малого розміру отворів у сітці.

З електростатичними зарядами

Електростатичний HEPA-фільтр

Видаляє 99,97% дрібних частинок розміром 0,3 мкм. Саме волокно фільтра заряджене статичною електрикою й ефективно збирає частинки. Фільтр не схильний до швидкого засмічення, тому не спричиняє падіння тиску.

Отже, більша кількість повітря може проходити крізь фільтр.

І

Фільтр здатний очищати більшу кількість повітря!

Без електростатичних зарядів

Неелектростатичний фільтр

Оскільки фільтр уловлює частинки тільки за рахунок малих розмірів чарунок, він схильний до засмічення і призводить до помітного падіння тиску.

Примітка.
1 Організація, що проводила випробування: Kitasato Research Center for Environmental Science; Сертифікат результатів тесту № 21_0026 (виданий тією ж організацією); Результат експерименту: 99,9% вилучення вірусу A-H1N1 за 1 годину.
2 Організація, що проводила випробування: Japan Food Research Laboratories. Номер випробування: 15044988001-0201. Методика випробувань: Випробувальний зразок, інокульований бактеріальною рідиною, закріплювали на стороні входу пиловловлюючого фільтра, встановленого в очиснику повітря, і вмикали останній у приміщенні об'ємом 25 м³. Підраховували кількість живих бактерій через п'ять годин. Результати випробувань: За п'ять годин кількість зменшилася більш ніж на 99%. Використовуваний у ході випробувань блок: Випробування проводили з використанням блоку MCK55S (японська модель), моделі, що еквівалентна серії MCK55W (турборежим).
3 Різні алергени піддавали дії стримерного розряду, а руйнування білків алергенів контролювали з використанням способу ELISA (ІФА), електрофорезу або за допомогою електронного мікроскопа (спільне дослідження з Wakayama Medical University). Приклад випробування: «Пилок японського кедра Cryj-1»; Результати тестування: 99,6% і більше розкладаються та видаляються через 2 години.
4 Організація, що проводила випробування: Japan Food Research Laboratories. Номер випробування: 204041635-001. Результати випробувань: 99,9% або більше спор цвілі (Cladosporium) розкладаються та видаляються через 24 години.

Компактний, ефективний і тихий завдяки новій, інноваційній конструкції

Ілюстрація конструкції очисника повітря

Очисники повітря Daikin оснащені стримерною технологією

bg-image

Якість повітря в приміщеннях, досвід Daikin

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?