очищення повітря

Чисте повітря, тому що ми дбаємо про вас

Ми гарантуємо, що завдяки очисникам повітря Daikin повітря стає чистішим, здоровішим і свіжішим.

Два повітроочисники Daikin

Institut Pasteur de Lille оцінив ефективність повітроочисників Daikin проти вірусів, що викликають респіраторні захворювання.

Згідно з тестами, проведеними в лабораторіях Institut Pasteur de Lille, повітроочисники Daikin усувають більше 99,98% коронавірусу людини HCoV-229E за 2,5 хвилини*. Цей вірус належить до того ж сімейства, що і SARS-CoV-2 — коронавірус, що викликав пандемію COVID-19.

Також було показано, що блоки виявилися на 99,93% ефективними проти вірусу H1N1 за 2,5 хвилини*. H1N1 — вірус, що спричиняє звичайний грип.

Це означає, що повітроочисники Daikin є додатковим заходом у боротьбі з респіраторними захворюваннями. Наші компактні очисники plug-and-play, дієвість яких досягається за рахунок комбінації високоефективного електростатичного HEPA-фільтра, який уловлює вірус, і подальшого інтенсивного впливу запатентованої Daikin технології Flash Streamer, що нейтралізує вірус, може значною мірою сприяти зниження ризику передачі вірусів, що викликають респіраторні захворювання.

*Блок Daikin MCK55WVM (комерційне найменування MCK55W), протестований Institut Pasteur de Lille, видаляє 99,996% коронавірусу людини HCoV-229E за 2,5 хвилини роботи в режимі «турбо» в лабораторних умовах (герметична камера з внутрішнім об'ємом 0,47 м3, без повітрообміну). Коронавірус людини HCoV-229E відрізняється від вірусу SARS-CoV-2, що викликає COVID-19, але належить до того ж сімейства коронавірусів.
* Блок Daikin MC55WVM (комерційні найменування MC55W/VB), протестований Institut Pasteur de Lille, видаляє 99,98% коронавірусу людини HCoV-229E за 2,5 хвилини роботи в режимі «турбо» в лабораторних умовах (герметична камера з внутрішнім об'ємом 1,4 м3, без повітрообміну). Коронавірус людини HCoV-229E відрізняється від вірусу SARS-CoV-2, що викликає COVID-19, але належить до того ж сімейства коронавірусів.
Блок Daikin MCK55WVM (комерційне найменування MCK55W), протестований Institut Pasteur de Lille, видаляє 99,986% вірусу грипу А підтипу H1N1 за 2,5 хвилини роботи в режимі «турбо» в лабораторних умовах (герметична камера з внутрішнім об'ємом 0,47 м3, без повітрообміну).
Блок Daikin MC55WVM (комерційні найменування MC55W/VB), протестований Institut Pasteur de Lille, видаляє 99,93% вірусу грипу А підтипу H1N1 за 2,5 хвилини роботи в режимі «турбо» в лабораторних умовах (герметична камера з внутрішнім об'ємом 0,47 м3, без повітрообміну).
Мати з донькою читають у кімнаті в умовах здорового мікроклімату

Дихайте чистим і здоровим повітрям

Повітроочисники Daikin зводять до мінімуму симптомів астми і алергії шляхом вилучення частинок пилу і пилку з повітря та захищають ваше здоров'я, відфільтровуючи бактерії і віруси.

Чиста кімната з контрольованою вологістю

Вологість має важливе значення для здорової шкіри

Тонкий бак для води зволожуючого повітроочисника віддає вологу в повітря, якщо воно стає занадто сухим, завдяки чому вам більше не доведеться боротися з сухістю шкіри рук або прокидатися з першінням у горлі.

Мати з донькою читають на дивані

Підтримання свіжості повітря

Наші повітроочисники усувають неприємні запахи, так що у вашому домі буде завжди пахнути свіжістю і чистотою.

1 Велика потужність всмоктування

Об'ємне захоплення повітря з 3-х напрямків.

Ілюстрація великої потужності всмоктування

2 Ефективне вловлювання забруднювачів

Ефективне уловлювання пилу й забруднюючих речовин за допомогою електростатичного HEPA-фільтра.

Електростатичний HEPA-фільтр

3 Усунення

Стримерна технологія Daikin застосовується для усунення шляхом окислення шкідливих речовин, що потрапляють на фільтр.*

Стример

* Речовини включають: віруси1, бактерії2, пилок3, спори цвілі4

Примітка.
1 Організація, що проводила випробування: Kitasato Research Center for Environmental Science; Сертифікат результатів тесту № 21_0026 (виданий тією ж організацією); Результат експерименту: 99,9% вилучення вірусу A-H1N1 за 1 годину.
2 Організація, що проводила випробування: Japan Food Research Laboratories. Номер випробування: 15044988001-0201. Методика випробувань: Випробувальний зразок, інокульований бактеріальною рідиною, закріплювали на стороні входу пиловловлюючого фільтра, встановленого в повітроочиснику, і вмикали останній у приміщенні об'ємом 25 м³. Підраховували кількість живих бактерій через п'ять годин. Результати випробувань: За п'ять годин кількість зменшилася більш ніж на 99%. Використовуваний у ході випробувань блок: Випробування проводили з використанням блоку MCK55S (японська модель), моделі, що еквівалентна серії MCK55W (турборежим).
3 Різні алергени піддавали дії стримерного розряду, а руйнування білків алергенів контролювали з використанням способу ELISA (ІФА), електрофорезу або за допомогою електронного мікроскопа (спільне дослідження з Wakayama Medical University). Приклад випробування: «Пилок японського кедра Cryj-1»; Результати тестування: 99,6% і більше розкладаються та видаляються через 2 години.
4 Організація, що проводила випробування: Japan Food Research Laboratories. Номер випробування: 204041635-001. Результати випробувань: 99,9% або більше спор цвілі (Cladosporium) розкладаються та видаляються через 24 години.

Ілюстрація функції зволоження

Активне зволоження для захисту від сухості повітря та вірусів

  • Захист шкіри та слизової оболонки горла й носа від пересихання.
  • Захист від вірусів за рахунок підтримки необхідної вологості в приміщенні.
  • Підтримує комфортний рівень вологості в приміщенні (від 40 до 60% ВВ)
  • Стример видаляє бактерії на зволожуючому фільтрі.

Високопродуктивний HEPA-фільтр для уловлювання дрібних частинок пилу

Видалення 99% частинок розміром від 0,1 до 2,5 мкм

arrow-right.png

Фільтр ефективно збирає пил завдяки електростатичній взаємодії. Він не схильний до засмічення порівняно з неелектростатичними HEPA-фільтрами, які вловлюють частинки тільки за рахунок малого розміру отворів у сітці.

З електростатичними зарядами

Електростатичний HEPA-фільтр

Видаляє 99,97% дрібних частинок розміром 0,3 мкм. Саме волокно фільтра заряджене статичною електрикою й ефективно збирає частинки. Фільтр не схильний до швидкого засмічення, тому не спричиняє падіння тиску.

arrow-right.png

Отже, більша кількість повітря може проходити крізь фільтр.

І

arrow-right.png

Фільтр здатний очищати більшу кількість повітря!

Без електростатичних зарядів

Неелектростатичний фільтр

Оскільки фільтр уловлює частинки тільки за рахунок малих розмірів чарунок, він схильний до засмічення і призводить до помітного падіння тиску.

Компактний, ефективний і тихий завдяки новій, інноваційній конструкції

Ілюстрація конструкції повітроочисника

Дізнайтесь про наші повітроочисники

MC55W.jpg

Повітроочисник із технологією Streamer

Наша технологія Streamer відфільтровує з повітря частинки, які часто можуть становити серйозну небезпеку для здоров'я.

MCK55W.jpg

Повітроочисник Ururu зі стримером

Повітроочисник Daikin Ururu очищає та зволожує повітря у вашому домі. Для цього досить час від часу заповнювати бак місткістю 2,7 л, і це дозволить зволожувати повітря в приміщенні з витратою до 500 мл/г.

clean-air-ururu-sarara-v2.png

Якість повітря в приміщенні, досвід Daikin