Skip to main content

Одночасне розщеплення пилку + вихлопних газів + РМ2,5, що посилюють сінну лихоманку.

Було виявлено, що стримерна технологія розщеплює пилок кедра й водночас вихлопні гази (частки дизельних вихлопів) і дрібні тверді частки (PM2,5), що посилюють сінну лихоманку, різко зменшуючи інтенсивність алергічних реакцій.

Професор Нобуюкі Ширасава

Керівник
Професор Нобуюкі Ширасава

Доктор медичних наук
Відділення реабілітації,
факультет медичних наук і соціального забезпечення,
Університет Тохоку Бунка Гакуен

Пилок + вихлопні гази + дрібні тверді частки (PM2,5) розщеплюються одночасно, знижуючи ступінь алергенності на 92,4%

Організація, що проводила випробування:

Продемонстровано в університеті Ямагата під керівництвом професора Ширасави (Університет Тохоку Бунка Гакуен)

Методика випробувань

Порівняльний експеримент було проведено на 3 групах мишей. Алерген (група A), алерген + вихлопні гази (група B), алерген + PM2,5 (група C), алерген + вихлопні гази + PM2,5 (група D), алерген + вихлопні гази + PM2,5 після опромінення із застосуванням стримерного розряду (Група E). Введення в організм мишей продовжували кожні 2 тижні, а через 8 тижнів вимірювали концентрацію антитіл IgE*1 у крові мишей. Ми використовували овальбумін як алерген, який є типовою речовиною, що використовується в експериментах з імунітетом як альтернатива пилку.

*1: Коли в організмі відбувається реакція з алергеном, виробляється антитіло IgE, яке може зв’язуватися лише з алергеном, а коли повторно введений алерген реагує з антитілом IgE, виникають різні симптоми алергії. Оскільки у здорових людей його виявляють лише у дуже незначній кількості, його зазвичай використовують для імунологічних тестів.

Пилок, вихлопні гази й дрібні тверді частки (PM2,5) після 48 годин опромінення із застосуванням стримерного розряду

За результатами випробування ступінь алергенності в групі D, у якій до алергену було додано вихлопні гази й дрібні тверді частки (PM2,5), в 2,36 рази вища, ніж у групі А, що містила лише алерген. Існує припущення, що одночасне введення суміші вихлопних газів і дрібних твердих часток (РМ2,5) посилює імунну реакцію, яка викликає симптоми алергії, як-от сінна лихоманка. З іншого боку, ступінь алергенності в групі Е, яка піддавалася дії стримерного розряду протягом 48 годин, була знижена на 92,4% у порівнянні з групою D.

* Результати отримано під час демонстрації роботи лише пристрою стримерного розряду Daikin в експериментальних умовах.

Розвиток сінної лихоманки

Ад'юванти, що посилюють симптоми алергії, можуть прилипати до пилку, а це може порушити баланс, підтримуваний раніше, і збільшити ризик розвитку сінної лихоманки.

Алергію на пилок посилюють вихлопні гази й дрібні тверді частки (PM2,5)
запилення в природі

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?