Skip to main content
bg-image

Institut Pasteur de Lille оцінив ефективність повітроочисників Daikin проти вірусів, що викликають респіраторні захворювання.

Згідно з тестами, проведеними в лабораторіях Інституту Пастера в Ліллі, повітроочисники Daikin видаляють понад 99,98% коронавірусу людини HCoV-229E за 2,5 хвилини*. Цей вірус належить до того ж сімейства, що і SARS-CoV-2 — коронавірус, що викликав пандемію COVID-19.

Також було показано, що блоки виявилися на 99,93% ефективними проти вірусу H1N1 за 2,5 хвилини*. H1N1 — вірус, що спричиняє звичайний грип.

Це означає, що повітроочисники Daikin є додатковим заходом у боротьбі з респіраторними захворюваннями. Наші компактні очисники plug-and-play, дієвість яких досягається за рахунок комбінації високоефективного електростатичного HEPA-фільтра, який уловлює вірус, і подальшого інтенсивного впливу запатентованої Daikin технології Flash Streamer, що нейтралізує вірус, може значною мірою сприяти зниженню ризику передачі вірусів, що викликають респіраторні захворювання.

*Блок Daikin MCK55WVM (комерційне найменування MCK55W), протестований Institut Pasteur de Lille, видаляє 99,996% коронавірусу людини HCoV-229E за 2,5 хвилини роботи в режимі «турбо» в лабораторних умовах (герметична камера з внутрішнім об'ємом 0,47 м3, без повітрообміну). Коронавірус людини HCoV-229E відрізняється від вірусу SARS-CoV-2, що викликає COVID-19, але належить до того ж сімейства коронавірусів.
* Блок Daikin MC55WVM (комерційні найменування MC55W/VB), протестований Institut Pasteur de Lille, видаляє 99,98% коронавірусу людини HCoV-229E за 2,5 хвилини роботи в режимі «турбо» в лабораторних умовах (герметична камера з внутрішнім об'ємом 1,4 м3, без повітрообміну). Коронавірус людини HCoV-229E відрізняється від вірусу SARS-CoV-2, що викликає COVID-19, але належить до того ж сімейства коронавірусів.
Блок Daikin MCK55WVM (комерційне найменування MCK55W), протестований Institut Pasteur de Lille, видаляє 99,986% вірусу грипу А підтипу H1N1 за 2,5 хвилини роботи в режимі «турбо» в лабораторних умовах (герметична камера з внутрішнім об'ємом 0,47 м3, без повітрообміну).
Блок Daikin MC55WVM (комерційні найменування MC55W/VB), протестований Institut Pasteur de Lille, видаляє 99,93% вірусу грипу А підтипу H1N1 за 2,5 хвилини роботи в режимі «турбо» в лабораторних умовах (герметична камера з внутрішнім об'ємом 0,47 м3, без повітрообміну).

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?