Skip to main content

Знищується патогенна кишкова паличка E. coli O157, яка викликає харчові отруєння

Доведено, що активні елементи, які виробляються завдяки технології Streamer, розщеплюють і нейтралізують кишкову паличку серотипу O157, що викликає харчове отруєння, при контакті з нею. Крім того, цього разу було доведено, що при роботі двох блоків стримерного розряду ефективність знищення збільшується у 18 разів.

* Результати отримано під час демонстрації роботи лише пристрою стримерного розряду Daikin в експериментальних умовах.

Демонстрація ефективності знищення кишкової палички серотипу O157

Робота одного блока стримерного розряду

Streamer - ефективність знищення кишкової палички серотипу O157 при роботі одного блока стримерного розряду

Робота двох блоків стримерного розряду

Streamer - ефективність знищення кишкової палички серотипу O157 при роботі двох блоків стримерного розряду

Організація, що проводила випробування:

Japan Food Research Laboratories (Японська науково-дослідна лабораторія харчових продуктів)

Методика випробувань

Піддаючи кишкову паличку серотипу O157 опроміненню за допомогою стримерного розряду протягом 1, 2, 3, 4, 8 годин і використовуючи інокуляцію культивованих клітин, ми спостерігали залишковий стан кишкової палички серотипу O157 за різницею в часі опромінення із застосуванням стримерного розряду.

Streamer - порівняння ефективності знищення кишкової палички серотипу O157 при застосуванні одного й двох блоків стримерного розряду

Виживаність кишкової палички серотипу O157 через 2 години опромінення із застосуванням стримерного розряду становила 0,1% при роботі двох блоків проти 1,8% при роботі одного блока, що підтверджує підвищення ефективності знищення приблизно у 18 разів. Крім того, через 3 години було підтверджено, що ефективність знищення становила 99,9% як при роботі одного блока, так і при роботі двох блоків.

* Результати отримано під час демонстрації роботи лише пристрою стримерного розряду Daikin в експериментальних умовах.

Кишкова паличка серотипу O157, що продукує сильний токсин і має високий ступінь заразності

Кишкова паличка серотипу O157 продукує сильний токсин, який називається веротоксин, що викликає біль у животі, геморагічну діарею й блювоту. Це одна з найнебезпечніших бактерій, яка може викликати важкі симптоми й призвести до смерті при зараженні немовлят і літніх людей. Крім того, вона має високий ступінь заразності. Звичайне харчове отруєння розвивається лише тоді, коли в організм потрапляють «близько 1 мільйона» бактерій, тоді як харчове отруєння, спричинене кишковою паличкою серотипу O157, розвивається при потраплянні навіть «близько 100» бактерій.

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?