Skip to main content

Послуги з покращення якості повітря в приміщенні

Пропозиція послуг Daikin з покращення якості повітря в приміщенні

Монтаж і введення в експлуатацію

Дуже важливо, щоб системи ОВКП встановлювалися відповідно до рекомендацій виробника й вводилися в експлуатацію відповідно до остаточного варіанту технічного проєкту.

Відомо, що установники вносять зміни на місці — наприклад, змінюють довжину трубопроводів — що може значною мірою вплинути на продуктивність, енергоефективність і якість повітря в приміщенні.

Звернення до офіційного установника (і забезпечення нагляду) для монтажу систем конкретного виробника має ключове значення, як і вибір компанії, яка має досвід подібних монтажних робіт.

Технічне обслуговування

Регулярне технічне обслуговування вентиляційних систем вочевидь є важливим і має бути частиною загального плану обслуговування системи ОВКП будівлі.

Чистота має особливе значення, коли йдеться про вентиляцію, оскільки пил і бруд можуть вплинути на здатність системи підтримувати належну якість повітря в приміщенні.

Технічне обслуговування має включати перевірку впускних і випускних отворів на предмет будь-яких ознак накопичення бруду, забруднення або засмічення, пошкоджень, спричинених погодою й тваринами, а також огляд повітропроводів і внутрішніх блоків.

Програма Daikin Refilter

Компанія Daikin пропонує програму Refilter для аналізу, оптимізації й вдосконалення вашої системи ОВКП, приділяючи загальну увагу якості повітря в приміщенні.

  • Аудит якості повітря в приміщенні
  • Програма Fresh Air для оптимізації налаштувань
  • Індивідуальний план дій із вдосконаленнями і контрзаходами

Наші фахівці відвідують об'єкт із контрольним списком, орієнтованим на якість повітря в приміщенні.

Ми допомагаємо, користуючись своїм досвідом, перевірити стан вашої системи ОВКП і надаємо чіткий звіт про технічний стан системи кондиціонування повітря, вентиляційної установки, повітропроводів, вентиляційних і внутрішніх блоків.

Ми визначаємо комплекс невідкладних дій, що покращать здатність вашої системи збільшувати об'єм свіжого повітря в приміщенні й зменшувати циркуляцію пилу.

Готельний номер із вбудованими шафами з темного дерева, прикрашений білою орхідеєю
Піктограма контрольного списку

Наші фахівці відвідують об'єкт із контрольним списком, орієнтованим на якість повітря в приміщенні.

Логотип програми Daikin Refilter
Піктограма моніторингу стану

Ми допомагаємо, користуючись своїм досвідом, перевірити стан вашої системи ОВКП і надаємо чіткий звіт про технічний стан системи, вентиляційної установки, повітропроводів, вентиляційних і внутрішніх блоків.

Зберігайте контроль над якістю повітря в приміщенні

Фахівці з технічного обслуговування Daikin надають підтримку у виявленні будь-яких елементів вашої системи ОВКП, які можна вдосконалити, користуючись спеціальним набором опцій із нашого повного спектру послуг, а також своїм досвідом.

Ілюстрація портфеля послуг з покращення якості повітря в приміщенні

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?