Skip to main content

Змінний об'єм холодоагенту

Наш винахід, що застосовується багатьма.

Завдяки своїй технології змінного об'єму холодоагенту (VRV) компанія Daikin продовжує займати позиції лідера на ринку, пропонуючи ефективних і зручні кліматичні рішення.

VRV — нова ера енергоефективності

Коли компанія Daikin вперше випустила систему кондиціонування VRV* у 1982 році, вона стала першим в світі практичним втіленням технології управління змінним об'ємом холодоагенту. Змінний потік холодоагенту, який також називають VRF, означає технологію, що передбачає циркуляцію лише мінімальної кількості холодоагенту, необхідної протягом одного періоду нагрівання або охолодження. Це рішення створило для кінцевих користувачів можливість роздільного і одночасного управління кількома кондиціонерами, розташованими в різних зонах.

*VRV є товарним знаком Daikin Industries, Ltd.

VRV 1982

VRV і VRF

VRV і VRF (змінний потік холодоагенту) — це два різні терміни, що означають одну й ту саму технологію. Оскільки VRV є зареєстрованим товарним знаком компанії Daikin Industries, Ltd., всі інші компанії, які копіюють цю технологію, повинні називати її VRF.

Який принцип дії VRV?

VRV — це технологія, яка змінює об'єм холодоагенту в системі відповідно до поточних потреб будинку. Тільки мінімальна кількість енергії потрібна для підтримання системою установлених температур і вимикання обладнання, коли буде виявлення, що в приміщенні нікого немає. Цей унікальний механізм забезпечує більшу екологічність у довгостроковій перспективі, оскільки кінцеві користувачі ге тільки зменшують витрати на електроенергію, але й скорочують викиди вуглекислого газу.

При з'єднанні до 64 внутрішніх блоків з 1 зовнішнім блоком система VRV працює аналогічно мульти-спліт-системі. Кожен внутрішній блок визначає потрібну продуктивність на основі поточної температури в приміщенні і температури, заданої за допомогою пульта дистанційного керування (уставки).

Загальне навантаження всіх внутрішніх блоків визначає, як зовнішній блок регулюватиме об'єм холодоагенту і температуру. Забезпечуючи охолодження або опалення тільки тоді, коли це необхідно, інверторний компресор економить велику кількість енергії під час роботи VRV.

bg-image

Еволюція VRV

З моменту виходу на ринок нашої першої системи VRV ми постійно додаємо нові функції і можливості для задоволення зростаючих потреб споживачів. Від збільшення навантаження до більш ширшого застосування технологій рекуперації, ми продовжуємо вдосконалювати нашу систему VRV для досягнення найвищих рівнів комфорту, ефективності і надійності.

Першопроходець у галузі HVAC

Дізнайтесь про історію VRV і те, як ці системи продовжують формувати майбутнє HVAC-R-галузі.

1982

Початок нової ери

Компанія Daikin розробляє VRV: перший в світі мульти-спліт-кондиціонер для комерційних будівель. До появи VRV роздільний зональний контроль при кондиціонуванні повітря вважали за велику проблему. Початок виробництва VRV різко змінила очікування щодо кондиціонерів, призначених для комерційних будівель.

змінний потік холодоагенту

1987

Поява VRV в Європі

1990

Універсальний зовнішній блок

Компанія Daikin розробляє кондиціонер VRV з водяним охолодженням. Цей пристрій є ідеальною альтернативою для тих випадків, коли застосування VRV з повітряним охолодженням було неможливим через надмірну довжину труб для холодоагенту.

Універсальний зовнішній блок

1990

Найвищий рівень комфорту

За допомогою технології рекуперації теплоти кондиціонер VRV забезпечує одночасне нагрівання й охолодження при використанні лише одного зовнішнього блока. Daikin також покращує свої технології, щоб задовольнити потреби у комфорті всіх людей і регіонів світу.

1999

Швидкий і простий процес заміни

Компанія Daikin розробляє технології для модернізації, щоб спростити процес установки VRV для бізнесу. При заміні тільки внутрішніх і зовнішніх блоків установники можуть повторно використовувати інші компоненти, такі як трубопроводи.

Подача прохолодного, освіжаючого повітря в надзвичайно спекотних регіонах

Зосередивши увагу на Близькому Сході, компанія Daikin змінила VRV, щоб система могла працювати в кліматичних умовах, де температура зовні сягає 50°C або більше.

2004

Серія VRV S розширює асортимент VRV, включаючи до нього блоки для невеликих комерційних приміщень

2007

Приємне тепло у дуже холодних регіонах

Компанія Daikin розробляє високоефективний тепловий насос для кондиціонерів VRV. Ця система призначена для регіонів, де температура падає аж до позначки –25°C.

2015

Daikin починає виробництво серії VRV IV i — першого в світі «невидимого» зовнішнього блока VRV

Те, що в кінцевому рахунку створила компанія Daikin, стало новим унікальний підходом до кондиціонування повітря. Сьогодні він став одним з двох типів систем кондиціонування повітря в світі, канальних і безканальних. Daikin завжди була першопроходьцем у сфері кондиціонування повітря, отже вона продовжує поширювати цей новий стандарт у всьому світі.

2019

Daikin розпочинає випуск VRV IV+

Ця серія повністю оптимізована для досягнення високої сезонної ефективності й повністю розроблена в дусі екологічної директиви.
Демонструючи найвищі рівні сезонної ефективності, вимірювані для найбільш продаваних внутрішніх блоків, серія VRV продовжує залишатися лідером у технології VRF

2020

Серія VRV 5 S

Повністю оновлена конструкція блока для використання холодоагенту R-32.
Безпрецедентна простота використання та багатоваріантна установка!

2022 VRV 5 з рекуперацією теплоти

Обладнання, спеціально спроектоване для декарбонізації комерційних будівель.

Дізнайтеся більше про нашу номенклатуру і технології на даний момент

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?