Skip to main content

Змінна температура холодоагенту

Найбільший крок вперед у підвищенні ефективності із часів створення компресора з інверторним керуванням

Після успіху нашого інверторного компресора ми залишаємось на передньому краї енергоефективності в галузі HVAC-R, пропонуючи нашу технологію змінної температури холодоагенту. Призначена для використання у наших системах VRV і Sky Air, технологія змінної температури холодоагенту постійно регулює як швидкість інверторного компресора, так і температуру холодоагенту в режимі охолодження й опалення, що дозволяє нашим системам відповідати наявному в будівлі навантаженню з найвищими рівнями сезонної ефективності.

Основні переваги змінної температури холодоагенту

  • Підвищення сезонної ефективності на 28%
  • Перше на ринку керування з урахуванням погодних умов
  • Запобігає появі протягів при більш високих температурах повітряного потоку для забезпечення більш високого рівня комфорту

Як це працює?

Технологія змінної температури холодоагенту автоматично налаштовує вашу систему для того, щоб вона відповідала конкретним вимогам щодо створення мікроклімату в будівлі, при значному скороченні витрат на електроенергію і підвищенні комфорту. Продуктивність системи регулюється інверторним компресором і зміною температури випаровування (Te) і конденсації (Tc) холодоагенту, щоб досягти найвищої сезонної ефективності.

Перевірена технологія

Щоб виміряти успіх технології змінної температури холодоагенту, ми провели дослідження, порівнюючи продуктивність VRV IV (зі змінною температурою холодоагенту) та VRV III (без змінної температури холодоагенту). Результати дослідження вказують на значно вищу ефективність VRV IV порівняно з VRV III. Під час охолодження VRV IV споживає на 60% менше енергії, в той час як середня величина економії енергії при нагріванні становила 20%.

Дізнайтеся більше про наші продукти зі змінною температурою холодоагенту

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?