Skip to main content

Очищення повітря для боротьби з COVID-19: ось наше рішення

Наукові дослідження показали, що вірус COVID-19 набагато заразніший у приміщенні, ніж на відкритому повітрі. Таким чином, було сформульовано низку інструкцій для максимально ефективної боротьби з поширенням вірусу. Так, наприклад, на додаток до хорошої вентиляції знизити ризик зараження може очищення повітря. Повітроочисники Daikin забезпечують втричі чистіший і здоровіший мікроклімат у приміщенні. Результат: приміщення з комфортнішим і безпечнішим для мешканців мікрокліматом.

COVID-19: як знизити ризик зараження?

Як і всі віруси, бактерії й алергени, COVID-19 передається в основному повітряним шляхом. Звідси випливає важливість вентиляції приміщень для максимального відведення застояного повітря — особливо повітря, зараженого вірусом, — і заміни його свіжим. Якщо забезпечити вентиляцію неможливо, хорошим додатковим заходом є очищення повітря для зниження ризику передачі вірусів.

Звичайно, як і раніше важливо вживати захисних заходів: носити маску, мити руки й дотримуватися соціальної дистанції.

Як можна боротися з коронавірусом за допомогою повітроочисника Daikin?

Щоб максимально обмежити передачу вірусних частинок, рекомендується очищати повітря для видалення цих частинок чи аерозолів. Дослідження показали, що з точки зору очищення повітря для боротьби з поширенням COVID-19 ефективними є тільки HEPA-фільтрація й електростатичне осадження (електричний заряд і збирання вірусних частинок для їх знищення за допомогою електростатичного фільтра).

Використовуючи нові повітроочисники Daikin, MCK55W і MC55W, ви зможете спокійно відпочивати. У цих пристроях використовується технологія електростатичного осадження: стримерна технологія передає електричний заряд небезпечним агентам, як-от віруси, які потім уловлюються електростатичним HEPA-фільтром.

Більше того, стримерна технологія піддає небезпечні агенти окисному розщепленню: стример генерує стабільний потік електронів з високою швидкістю, створюючи свого роду плазмовий розряд (спроможність до розщеплення набагато вища, ніж у звичайного плазмового розряду). Ще однією перевагою цієї технології є те, що потужне окисне розщеплення знищує та видаляє не тільки вірусні частинки, але й бактерії, плісняву, алергени, небезпечні хімічні частинки, а також неприємні запахи. Це означає, що повітроочисники Daikin також ідеально підходять для людей, які страждають на астму або алергію. Увага! Для оптимальної роботи повітроочисник має виконувати від двох до п'яти очищень на годину.

99,9% ефективності

Нещодавнє наукове дослідження, проведене у співпраці з Токійським університетом і Науковим університетом Окаями, доводить, що стримерна технологія Daikin інактивує понад 99,9% коронавірусу (SARS-CoV-2) в повітрі після 3 годин дії в спеціальних лабораторних умовах.

Іншими словами, наші повітроочисники підвищують вашу безпеку, будь то вдома чи на роботі. Звісно, для ефективної роботи пристрою необхідні правильний монтаж і технічне обслуговування. У вас є питання щодо очищення повітря й (або) наших пристроїв із стримерною технологією? Звертайтеся до нас без вагань. Ми з радістю вам допоможемо!

очищення повітря

Схожі матеріали

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?