Skip to main content

Насолоджуйтесь життям без пилку

Навесні й влітку в наших садах розквітає життя. Незважаючи на красу, це може завдавати страждань людям, які потерпають від сезонної астми й алергії, пов’язаних з пилком, наприклад, від сінної лихоманки. Але що таке пилок і як ви можете захистити свою сім’ю від її потенційного впливу?

Що таке пилок?

Пилок, що зазвичай виглядає як дрібнодисперсний пил, — це мікроспори, які переносяться від однієї рослини до іншої, що в результаті призводить до запліднення й появи нової рослини. З підвищенням температури вироблення пилку збільшується, що спричиняє симптоми у людей чутливих до пилку, зокрема чхання, закладеність носа, почервоніння, свербіж і сльозотечу в очах і (або) свербіж у носі або нежить.

Сезон пилку

Існує три основних типи пилку, які разом розтягують сезон пилку з ранньої весни аж до кінця осені.

  • Пилок трави: це головний винуватець астми й алергії, які пов'язані з пилком, і може впливати на стан здоров'я людей з березня по жовтень. Пилок трави може спричиняти надзвичайно сильні реакції.
  • Пилок дерев: хоча різні види пилку дерев зустрічаються в різні пори року, пилок дерев зазвичай становить проблему лише з лютого по червень.
  • Пилок бур'янів: пилок бур’янів здебільшого спричиняє сінну лихоманку. Він найбільш поширений влітку й на початку осені.

Захистіть свою родину за допомогою очищувачів повітря Daikin

Наші очищувачі повітря — це ідеальний спосіб зробити повітря в приміщенні чистішим і здоровішим, мінімізуючи негативний вплив пилку на ваше здоров’я.

Очищувачі повітря Daikin також:

· Зводять до мінімуму симптоми астми й алергії, віддаляючи з повітря частинки пилу та пилок.

· Зберігають ваше здоров’я, фільтруючи бактерії й віруси, що передаються повітряно-крапельним шляхом, зокрема усувають 99,98% коронавірусу людини HCoV-229E згідно з дослідженнями Інституту Пастера в Ліллі.

· Зволожують повітря, коли воно занадто сухе, сприяючи збереженню здорового стану шкіри.

· Усувають неприємні запахи, щоб у вашому домі завжди пахнуло свіжістю і чистотою.

Дізнайтеся про наші повітроочисники

  • Повітроочисник із технологією Streamer

    Наша технологія Streamer відфільтровує з повітря частинки, які часто можуть становити серйозну небезпеку для здоров'я.

  • Повітроочисник Ururu зі стримерною технологією

    Повітроочисник Daikin Ururu очищає та зволожує повітря у вашому домі. Для цього досить час від часу заповнювати бак місткістю 2,7 л, і це дозволить зволожувати повітря в приміщенні з витратою до 500 мл/г.

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?