Skip to main content

Мій шлях молодого випускника у Daikin Europe

Джуліана родом з Колумбії, має досвід роботи в галузі машинобудування і зараз бере участь у Міжнародній програмі для молодих випускників Daikin Europe. Ми попросили Джуліану поділитися своїм досвідом і розповісти про те, як він вплинув на її кар'єру. А ще дати пораду новачкам, бажаючим працювати у Daikin!

Пора шукати роботу

Одне з найскладніших завдань, з яким зіткнеться випускник, — це знайти підходящу роботу після університету.

Хоч я й почала пошук роботи в останні кілька місяців фінального року навчання в магістратурі, знайти підходящу посаду, відповідну моїй освіті та різним інтересам, виявилося дуже складно.

Саме тоді я натрапила на Міжнародну програму для молодих випускників від Daikin Europe. Програма, що базується в Бельгії, привернула мою увагу тим, що вона пропонує недавнім випускникам можливість отримати досвід роботи в головному офісі Daikin Europe і у філії, готуючи їх до вже постійної посади в компанії.

Можливість працювати в різних відділах і країнах була саме тим, що я шукала в роботі. Побачивши рекламу на LinkedIn, я вирішила ризикнути й подати заявку!

Вперед на співбесіду

Після подачі онлайн-заявки мене запросили на коротку співбесіду і дали пройти кілька онлайн-тестів. Через два місяці я підійшла до завершального етапу процесу прийому на роботу: до особистої співбесіди в головному офісі Daikin Europe в Остенді, Бельгія.

Я нервувала, але остання співбесіда пройшла навіть краще, ніж я очікувала, і через кілька тижнів я отримала офіційне запрошення на участь у програмі! Просто не вірилося. Переді мною відкрилася чудова можливість, і я була готова нею скористатися!

Початок шляху

Спочатку мене призначили аналітиком даних у Центрі екологічних досліджень в Брюсселі, Бельгія. За час роботи мені довелося зустрітися з кількома людьми з різних країн і підрозділів, що було дуже повчально з культурної та професійної точки зору.

І все ж найціннішим досвідом, серед іншого, для мене стала можливість допомагати команді в роботі над кількома важливими проектами. Я навіть запропонувала більш простий спосіб обробки й аналізу даних і допомогла створити інструмент, який відділ використовує до сьогоднішнього дня!

Після закінчення цього модуля мене перевели до підрозділу тестування Центру розробок EMEA (EMEA Development Center — EDC) в Остенді, Бельгія. Робота у відділі EDC хвилююча та захоплююча, адже тут Daikin Europe тестує та створює нові продукти та концепції. Моїм завданням було тісне співробітництво з групою розробників для забезпечення відповідності нових пристроїв чинним нормам і стандартам якості Daikin.

Зараз я готуюся перейти до третього й останнього модулю. За завданням я буду працювати консультантом з продажу в Daikin Spain. Ця посада буде чимось абсолютно новим і відмінним від усього, чим я коли-небудь займалася, але я готова вийти зі своєї зони комфорту і спробувати щось незвідане!

Ви готові прийняти виклик?

Міжнародна програма для молодих випускників від Daikin Europe підійшла якнайкраще, адже вона включає в себе все розмаїття моїх інтересів і підходить мені за фахом. Я також рекомендую цю програму всім, хто цікавиться індустрією HVAC-R і бажає працювати в міжнародній компанії. Якщо вас візьмуть у цю програму, знайте: ви отримаєте досвід, який сформує вас як особистість і допоможе вам у ваших майбутніх починаннях.

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?