Skip to main content

Алергія на пилок: як ефективно себе захистити?

Нежить, сильне чхання, біль у горлі... Повернення гарної погоди — це не лише гарна новина. Прихід весни також віщує появу пилку, якого так бояться люди, які страждають на алергію. Ви також страждаєте від алергії на пилок? Є способи себе захистити. Крім традиційних рішень, які були в нас протягом багатьох років, зараз на ринку з'являються нові технології, що дозволяють полегшити стан при цьому виді алергії. Короткий огляд уже відомих засобів лікування й багатообіцяючих нових рішень!

Що таке алергія?

Алергія — це надмірна реакція організму на зовнішній агент, до якого у нього підвищена чутливість. Після впливу алергену імунна система спричиняє запальний процес і реакцію, якої так бояться люди з алергією й яка може проявлятися у вигляді різних фізичних симптомів.

Люди з алергією на пилок здебільшого страждають від алергії навесні, коли квітучі рослини розмножуються й поширюють свій пилок у повітрі. Проблема? Цей пилок поширюється всюди й не обмежується зовнішніми стінами наших будинків. Навіть у будинку пилок спричиняє неприємні симптоми, як-от чхання, а в разі сильної алергії — гострі респіраторні захворювання.

Як захистити себе від алергії на пилок?

Стикнувшись із надлишком пилку навесні, можна вжити низку захисних заходів, що можуть допомогти зменшити алергічні симптоми. Тому не рекомендується інтенсивно займатися спортом, сушити білизну на вулиці, керувати машиною з відкритими вікнами й навіть стригти газон у саду. Крім цих випадків прямого впливу алергенів, можуть також існувати певні приховані фактори, здатні вплинути на алергічну реакцію. Наприклад, забруднення повітря подразнює дихальні шляхи й полегшує проникнення пилку, не кажучи вже про те, що забруднення робить пилок більш крихким, що розщеплює його на ще дрібніші та леткі частинки. Внаслідок сильного забруднення ризик впливу ще більше зростає.

Медичні процедури й інші рішення

Наразі існують два види медикаментозного лікування алергії на пилок: антигістамінні препарати, очні краплі й назальні спреї — місцеве лікування, що «просто» знімає симптоми алергії, і десенсибілізація — лікування, що триває кілька років і спрямоване на усунення причини алергії за допомогою контрольованого та тривалого введення доз алергенів.

Якщо ж ви вважаєте, що «профілактика краща за лікування», то на ринку з'явилися нові рішення, спрямовані на усунення першопричини проблеми: присутності пилку в повітрі. Наразі на ринку пропонуються домашні очисники, які видаляють віруси й бактерії з навколишнього повітря, а також фільтрують частинки, як-от пил і, звичайно ж, пилок.

Повітроочисники Daikin

Нові очисники Daikin оснащено електростатичними HEPA-фільтрами, високоефективними фільтрами твердих частинок, що спричиняють виникнення електростатичних сил для уловлювання максимальної кількості твердих частинок у повітрі. Ці очисники нового покоління вловлюють майже 99% частинок розміром від 0,1 до 2,5 мкм перед їх розкладанням шляхом окислення з використанням стримерної технології. Таким чином, знищується більшість пилку в будинку, що ефективно знімає алергічні симптоми, не кажучи вже про те, що ви можете покластися на потужне зволоження повітря, щоб захистити слизові від сухості. Не треба боятися повернення чудових весняних днів!

Компанія Daikin готова допомогти вам вибрати систему очищення повітря, що найбільше підходить для вашої ситуації в будинку.

Схожі матеріали

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?