Skip to main content

Чому вища якість повітря покращує працездатність і здоров’я

З початку глобальної пандемії звичний порядок роботи в усьому світі суттєво змінився. Багато працівників працюють з дому, а якщо вони збираються у спільному робочому місці, то тепер приділяють більше уваги гігієні та вентиляції, ніж будь-коли. У майбутньому якість повітря в приміщенні стане вирішальним фактором добробуту працівників. Але як забезпечити здоровий мікроклімат у своєму робочому просторі та які є найефективніші способи для цього?

Нова норма

Після пандемії більшість компаній відзначили зміни з точки зору місця роботи та повсякденної діяльності. Більше людей почали працювати з дому, час від часу збираючись у спільному робочому середовищі, і значно більше уваги приділяється звичкам, пов’язаним з COVID, таким як гігієна рук і вентиляція. Як наслідок, датчики CO2 з’являються в офісних приміщеннях по всьому світу, а сучасні офісні будівлі все частіше обладнуються найсучаснішими системами вентиляції. Це правильно, оскільки якість повітря в приміщенні може мати значний вплив на працездатність і самопочуття співробітників.

Чому якість повітря в приміщенні має значення

Якість повітря в приміщенні (IAQ) відноситься до якості повітря в будівлі, яким щодня дихають присутні в ній люди. Хоча загальне припущення полягає в тому, що повітря в приміщенні чистіше та корисніше, ніж повітря на вулиці, насправді це не так. Дослідження показують, що в багатьох випадках необроблене повітря в приміщеннях забруднене в два–п’ять разів більше, ніж повітря на вулиці, через вміст таких забруднювачів, як пилок і бактерії. Це може спричиняти такі захворювання, як грип і респіраторні інфекції, а в поєднанні з високим рівнем CO2 через відсутність вентиляції — призводити до головного болю, проблем з концентрацією уваги, зниження працездатності та загального погіршення здоров’я.

На щастя, за допомогою правильних систем забруднювачі повітря, такі як пилок, бактерії та віруси, можна відфільтрувати з повітря і створити здорове середовище в приміщенні для всіх.

Як покращити якість повітря

Зараз будинки й будівлі мають кращу теплоізоляцію, ніж коли-небудь. Це добре для навколишнього середовища, але водночас це означає, що коли в робоче середовище потрапляють шкідливі для здоров’я частинки повітря, забруднювачі та пилок, позбутися від них тепер важче, ніж раніше. Рішення: вентиляція, фільтрація та перш за все: очищення.

ВЕНТИЛЯЦІЯ >> ФІЛЬТРАЦІЯ >> ОЧИЩЕННЯ

Вентиляція необхідна для зниження концентрації та усунення цих забруднювачів. Наприклад, відкривання вікон може допомогти збалансувати рівень CO2 та забруднення, а належно обслуговувані системи вентиляції з достатньою швидкістю повітрообміну довели свою ефективність у захисті людей від забруднювачів у великих офісних будівлях. Наступним кроком буде обладнання систем кондиціонування повітря та вентиляції високоефективними повітряними фільтрами, що може допомогти вловлювати більшість частинок в повітрі, зменшити концентрацію бактерій і вірусів, а отже, і ризик їх передачі через повітря. Однак, хоча системи фільтрації вловлюють віруси, бактерії та грибкові організми, вони не здатні їх знищити, через що ці шкідливі речовини розмножуються та потенційно викликають захворювання. Ось чому очищення повітря є важливим наступним кроком для роботодавців, які прагнуть активного знищення забруднювачів і значного покращення якості повітря у своїх офісних будівлях.

Daikin: ваш партнер в очищенні повітря

Компанія Daikin випустила свій перший повітроочисник ще в 1975 році. Ми, як фахівці в області керування якістю повітря, бачимо своєю місією забезпечення інноваційних рішень, які дійсно будуть ефективно боротися з забрудненням повітря, а також сезонним пилком і вірусами. Дослідження показали, що повітроочисники з нашого асортименту видаляють понад 99,98% коронавірусу людини (HCoV-229E) і 99,93% вірусу, який викликає звичайний грип (H1N1), всього за 2,5 хвилини. *

Оскільки компанії по всьому світу готуються повернутися в офіси, повітроочисники Daikin можуть допомогти в створенні більш безпечних умов у робочому середовищі. Наша прихильність до здорової атмосфери в приміщеннях — ще до початку пандемії — проявилася у створенні широкого асортименту продуктів для фільтрації й очищення повітря, які безпосередньо сприяють зниженню ризику передачі респіраторного вірусу. Ми використовуємо ці технології в наших рішеннях для кондиціонування повітря, опалення та вентиляції — як для малих, так і великих будівель, а також у компактних очисниках plug-and-play для швидкого та універсального очищення. Таким чином ми можемо запропонувати правильне рішення для кожного типу будівлі, щоб зробити робоче середовище свіжішим, здоровішим і комфортнішим — по одному офісу за раз.

*Повітроочисники Daikin очищають повітря в приміщенні шляхом його циркуляції через блок і пропускаючи повітря через безліч фільтрів і технологій для очищення: високоефективний електростатичний фільтр HEPA затримує віруси та забруднювачі, після чого вони піддаються дії нашої запатентованої технології Flash Streamer, яка дезінфікує повітря та видаляє віруси та бактерії.

Ознайомтеся з нашим асортиментом повітроочисників

Настав час офісів зі свіжішою, здоровішою й комфортнішою атмосферою. Зараз, як ніколи. Ознайомтеся з повним асортиментом повітроочисників, які допоможуть вам створити здоровий мікроклімат у приміщенні.

Релевантні статті

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Знайти більше інформації

Потрібна допомога?

Потрібна допомога?